+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 108

Temat: Historia Naszego Forum

  1. #31
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    a najlepszy na swiecie admin sajko odszedl z forum

  2. #32
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    14 czerwca 2007,
    Natepna proba reanimowania forum,tym razem przynajmniej sa jakies wytyczne a wiec nie powinno byc podwojnych standardow.

  3. #33
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    14 czerwca 2007,
    Natepna proba reanimowania forum,tym razem przynajmniej sa jakies wytyczne a wiec nie powinno byc podwojnych standardow.
    dlaczego uwazasz,że to reanimacja?czy dofo jest w stanie smierci klinicznej?...nie sądze patrząc na statystyki---to raczej trzeba nazwac nawróceniem zabłąkanej owieczki

  4. #34
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    według mnie jest dobrze, jeszcze jak weźmiemy pod uwagę, że jest to sezon ogórkowy to nawet bardzo dobrze

  5. #35
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    dlaczego uwazasz,że to reanimacja?czy dofo jest w stanie smierci klinicznej?...nie sądze patrząc na statystyki---to raczej trzeba nazwac nawróceniem zabłąkanej owieczki
    Hmmmm,widze ze ostatnimi czasy bierzesz sobie takie rzeczy naprawde do serca,nie bylo Cie chwile a wiec obiektywnie sam powinnies zauwazyc ze pomimo tych statystyk nie dzieje sie tu tyle co kiedys (wg. mnie).
    Co wiecej (jeszcze raz dodam ze jest to moje osobiste odczucie) ciezko jest tu juz z kims podyskutowac rzeczowo, dyskusje sa w sumie o niczym i wszystkim.
    Zrobilem sobie wolne od DOFO na pare miesiecy majac nadzieje ze bede w stanie to troche inaczej pojac ale tu sie raczej dzieje zbyt malo i zbyt powolnie.
    Zeby nie byc goloslownym to zakladam tematy ale wszystko stalo sie rutynowo przewidywalne i Ci ktorzy nie wnosili nic w rozwoj forum nadal nic nie wnosza i istnieja jako statystyka a Ci ktorzy rozpieprzali tematy nadal je rozpieprzaja itd.... itp....
    Araj znasz zapewne powiedzenie ze kazde dziecko dla matki jest piekne,tak jest troche z tym forum,tu trzeba nowej krwi.
    Jezeli zakladasz ze Twoj plan bedzie mial pozytywny wplyw na rozwoj forum to powinnies sie tego trzymac konsekwentnie,osobiscie zgadzam sie z wiekszoscia Twojego regulaminu.

  6. #36
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    ja się staram dyskutować tylko mnie nikt nie docenia

  7. #37
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    Cytat Napisał she Zobacz post
    ja się staram dyskutować tylko mnie nikt nie docenia
    Prosze nie myl prob z efektem

  8. #38
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Prosze nie myl prob z efektem
    za same proby powinnam być wychwalana i za to, że jeszcze mam do was cierpliwość

  9. #39
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    Cytat Napisał she Zobacz post
    za same proby powinnam być wychwalana i za to, że jeszcze mam do was cierpliwość
    w takim razie zrozum ze powinno to dzialac w dwie strony,temat jest o waznych wydarzeniach na forum a Twoja cierpliwosc do nas i sam fakt jej istnienia nie jest chyba az tak wazny,czy jest ?
    Zreszta nie wazne,bez odbioru !

  10. #40
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    przepraszam, czytając niektóre posty w tym temacie odniosłam inne wrażenie.

  11. #41
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    14.06.2007
    pierwszy raz w życiu przeczytałem regulamin forum internetowego, od deski do deski

  12. #42
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    a ja tez pojde surowa logika i napisze

    14 06 07

    aktualizacja regulaminu forum

    hurrrrrraaaaaaaaaaaaaaa... nabilem 717 posta... btw dostane za to cos wiecej niz po ryju?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #43
    colasz Człowiek z aspiracjami Avatar colasz
    Na DoFo od
    Apr 2007
    Postów
    165
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    bede sie chwalil.. przekroczylem pierwsza 100-ke.. powinienem to oblac.. ale ostatnio walcze z ankoholem..

  14. #44
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    Ktorys tam dzien ktoregos tam miesiaca,SM wybiorczo i nieudolnie staraja sie zaprowadzic sztuczny porzadek,dla przykladu Efis kasuje moje posty bo sa niezgodne z tematem (nie podwazam tego) ale pozwala Dziadzi pisac z drugiego profilu chociaz regulamin tego tez zabrania bez zadnych konsekwencji.

  15. #45
    Here I am ... Józefina Człowiek z aspiracjami Avatar Józefina
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    837
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : Historia Naszego Forum

    13 sierpień 2007 -po dlugiej nieobecnosci Józefina pojawiła sie na forum

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. ktora wersja naszego pana
    By smoke in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-09-08, 01:24
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-12-06, 19:25
  3. Do arajka admina naszego (inni nie czytac)
    By STERN in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-11-05, 20:43
  4. Stotrzyprocent naszego narodu myśli tak
    By arcz in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-11-05, 12:45

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów