+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 61

Temat: JaMajka

  1. #46
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał she Zobacz post
    Masz kogoś na boku? Miętki...widzisz i nie grzmisz..
    jestem cierpliwy do czasu Szi

  2. #47
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : JaMajka

    miekki bo dostaniesz bana za nieprzestrzeganie żelaznych zasad Pokoju Prawdy

    JaMajka - na poprzedniej stronie sa pytania do ciebie

  3. #48
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał Indianka Zobacz post
    Jak masz na imię?(chyba tego nigdzie nie napisałaś)
    Dlaczego podrywasz 6B
    Czy Papla to twój wujek?
    Co doprowadza Cię do szału?
    1. No, nie pisałam- Majka plus gratis: Karolina na drugie

    2. Wpadł mi w oko od samego początku co gorsza do tej pory nie zmieniłam o nim zdania i podoba mi się tak samo Jak bym miała kogoś tu podrywać to zdecydowanie 6b, bo mi z charakteru odpowiada 100% ideał, tylko poziom riposty czasami zaniża, ale przy takim zapotrzebowaniu to zrozumiałe Ale juz go nie podrywam bo on się obraził o to

    3.
    Jesteś drugą albo trzecią osoba, która o to pyta Nie Papla to nie mój wujek, ale mogłabym mieć takiego
    Może by mi troche geny poprawiło

    4.Moje 2 wady- zawsze się spóźniam wszędzie i to że nie umiem się na nic nigdy zdecydować, a jak już podejmę decyzję to nie daje mi spokoju myśl, że źle wybrałam i co by było gdyby

  4. #49
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : JaMajka

    palisz?
    co pijesz na imprezach?
    co myslisz o tym,ze jestes najbardziej "reputacyjną" dofowiczką ?
    masz chłopaka?
    jakie masz marzenie na obecna chwile?

  5. #50
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    palisz?
    co pijesz na imprezach?
    co myslisz o tym,ze jestes najbardziej "reputacyjną" dofowiczką ?
    masz chłopaka?
    jakie masz marzenie na obecna chwile?
    O jakie normalne pytania

    1. Nie
    2. Jak wychodzę posiedzieć i pogadać- grzane wino, jak idę potańczyć i wybawić się to lubię martini bianco z tonikiem, ze spraitem tez moze być piwo- najlepiej dębowe
    3. Cóż... "bycie o krok przed innymi to idealna pozycja żeby Cie ktoś kopnał w dupę"
    4. Nie
    5. w chwili obecnej wymyśliłam sobie (nawet wysniłam pare razy) że będę mieć zaprzęg husky... si, chciałabym trenować psy husky

  6. #51
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    chcesz miec chlopaka ?
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  7. #52
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    5. w chwili obecnej wymyśliłam sobie (nawet wysniłam pare razy) że będę mieć zaprzęg husky... si, chciałabym trenować psy husky

    ogladałaś >>TEN FILM ?>>

    jezeli nie,to zrób to szybko

  8. #53
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Araj.... oh

    pięęęękne, bosz jakie piękne..



    te dwa krańcowe to moje typy

    Jesteś Wielki Wodzu obejrzę bardzo chętnie



    Goerres:
    Nie urodziłam się żeby singlem być, odpoczywam po wyczerpującym psychikę związku, pewnie że chce kiedyś, ale zawsze wychodze z zalozenia, ze lepiej poczekac i doczekac sie wlasciwej naprawde wartosciowej osoby niz się sparzyć jeszcze pare razy

  9. #54
    smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem smoke Świecący przykładem Avatar smoke
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    polska
    Postów
    1,156
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : JaMajka

    jak myslisz, co na to trenowanie powiedzialy by psy husky? (naturalnie w wypadku gdyby potrafily mowic)
    nobody fuck with the jesus

  10. #55
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał smoke Zobacz post
    jak myslisz, co na to trenowanie powiedzialy by psy husky? (naturalnie w wypadku gdyby potrafily mowic)
    moze w jakas wigilie dowiem sie prawdy, ale przypuszczam, że bylyby na tak, rasy uzytkowe lubia pracowac, a praca w zaprzegu psim jest dla nich przyjemnoscia.

  11. #56
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : JaMajka

    ulubiona ksiazka i dlaczego?
    ulubiony pisarz/ka i dlaczego?

    oddałabyś życie za młodszego, ukochanego brata gdyby samolot porwali terrorysci? ;p

    wyszlabys z psem na mróz -40?

    wzielabys slub z traktującym Cie jak księżniczkę... impotentem?
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  12. #57
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : JaMajka

    ulubiony Saiyko? i dlaczego

  13. #58
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    dlatego Saiyko, dlatego :

    Cytat Napisał SaiykoPat Zobacz post
    ulubiony Saiyko? i dlaczego
    she:
    - o ulubioną książkę mozna zapytać kogoś kto mało czyta, ja czytam dużo i lubię wiele ksiażek, te które mi teraz do głowy przyszły to "Bastion" Kinga, "Przeminęło z wiatrem", "Quo Vadis", "Ogniem i mieczem", Trylogia Tolkiena, "Mistrz i Małgorzata", "Zbrodnia i kara", "Tango", "Zbiór najlepszych drinków świata", jest wiele innych ale jakos sobie teraz te przypominam, lubie je za to, że zawsze mogę do nich bez znudzenia wracać i czytać je po raz wtóry

    -King(facet jest doskonałym rzemieślnikiem tego co robi), wiele lat był Corwood i jego książki o północy ale trochę mi przeszło, Tolkien, Warthon, Suskind, Umberto Eco- za ciekawe pisanie o tym co mnie interesuje, zawilosciach ludzkiego umyslu, a Tolkiena... artysta poprostu.

    -na szczescie mam same siostry... wiec za brata nie

    -przebralabym sie za sniezynke i czemu nie

    -nigdy w zyciu. Obie wady wykluczylyby go.

  14. #59
    inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    szczecin
    Postów
    2,436
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : JaMajka

    byłaś na Jamajce?
    lubisz brendy?

    pozdro MARIOLKA


    Chociaż niżej, ale własna, POGOŃ SZCZECINz mego miasta !!!

    POGOŃ SZCZECIN NOWA

    Ta bitwa jest przegrana,
    Lecz my nie cofniemy się,
    Bo nasz honor to walczyć,
    I nigdy nie poddać się.
    Przeważająca siła wroga,
    Na pewno nie przestraszy nas,
    My walczymy do końca, choć nie mamy szans.


  15. #60
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : JaMajka

    Cytat Napisał inde Zobacz post
    byłaś na Jamajce?
    lubisz brendy?

    pozdro MARIOLKA
    -ciezko byc na samej sobie

    -nie

    -ja sie w końcu do tego Bazyliszka przejdę i tą Mariolkę całą pozdrowię, nawet więcej napiwek sie lasce należy ciekawe czy mają dobre grzane wino

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. JaMajka
    By araj in forum PORTRET PSYCHOLOGICZNY
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-03-13, 10:05
  2. JaMajka bravo !
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-10, 00:22
  3. Jamajka 100 lat
    By mineczka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 27-11-07, 20:17
  4. Jamajka :(
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 04-10-07, 13:47

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów