+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: zastanawiam sie...

  1. #1
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Question zastanawiam sie...

    od dwoch tygodni jade z dieta i treningiem.

    oto rozpiska:
    ImageShack - Hosting :: plantj1.jpg

    a dieta to poprostu 5 posilkow dziennie w odstepach nie wiekszych niz 3 godziny, posilki sa male i nie mozna sie nimi najesc, wpierdalam duzo bialek i wegli, nie jem masla, margaryny itd, unikam smazonego i pieczonego, nie mieszam miesa z ryzem tylko mieso z warzywami a ryz z jakims sosem np. chleb tylko ciemny, do salaty raz w tyg. dolewam pol lyzeczki oliwy z oliwek, trenuje poznymi wieczorami juz na ostrym glodzie, biore tez animala (cuts), z wygladu troche spadlem ale co mnie najbardziej zdziwilo...

    zaczynalem z waga 108 kg
    po 2 tyg. diety i cwiczen wchodze na wage 116 kg

    wtf ?

    potrafi to ktos uzasadnic ? kumpel mowi ze sie ubijam ale watpie...

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    a ja tez jestem na diecie, ja tez
    i nie przybieram tylko jade w dol jakos, to chyba taka normalna prawidlowosc


    ps. kiedys ktos mi tam mowil ze jakbym wlasnie cwiczyla to na poczatku moge nawet wazyc wiecej bo sie miesnie rozwijaja itd itp, ale nie wiem, nie znam sie

  3. #3
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    Odpowiedź jest bardzo prosta Katsiu - Zła dieta lub Zły trening




    Ps. niezły kloc się z ciebie robi, 118 kg hehe

  4. #4
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    Cytat Napisał MaT Zobacz post
    Odpowiedź jest bardzo prosta Katsiu - Zła dieta lub Zły trening
    troche z dupy ta odpowiedz sprecyzuj, dieta i trening jest opisana

  5. #5
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    nie mieszaj ryzu z sosem, sosy sa tluczace. duzo bialka - ok, duzo wegli - blad. rob conajmniej 14 powtorzen na serie 4 serie na jedna grupe miesniowa, rob krotkie przerwy, na treningu masz sie spocic, ale tez nie znowu tak, zebys mial zadyszke.

  6. #6
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    Cytat Napisał whatever Zobacz post
    nie mieszaj ryzu z sosem, sosy sa tluczace. duzo bialka - ok, duzo wegli - blad. rob conajmniej 14 powtorzen na serie 4 serie na jedna grupe miesniowa, rob krotkie przerwy, na treningu masz sie spocic, ale tez nie znowu tak, zebys mial zadyszke.
    moge jesc sam ryz ale tak jak pisalem, dwie lyzki obiadowe ryzu + mala lyzeczka sosu raczej mnie nie utuczy choc moge byc w bledzie. moge wpierdalac samo bialko, nie ma sprawy tylko ze przy bieganiu 4 km, 6 km ciezko by bylo bez wegli, skads musze wziac na to sily nie ? gosc mi mowil ze moge wpierdalac warzyw ile mi sie podoba a warzywa to w wiekszosci blonnik i wegle. widziales moj plan ? po 4 serie i 14 powtorzen tak z marszu to chyba ciezko by bylo pozatym to taki plan na rzezbe ma byc...

  7. #7
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    no jakby mial byc na mase to inaczej sie cwiczy. rozruszaj sie troche i dajesz po 14 powtorzen, chociaz mozesz odpowiednio dobrac ciezar.
    dobranoc

  8. #8
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    Cytat Napisał whatever Zobacz post
    no jakby mial byc na mase to inaczej sie cwiczy. rozruszaj sie troche i dajesz po 14 powtorzen, chociaz mozesz odpowiednio dobrac ciezar.
    dobranoc
    dzisiaj 4 km biegu, w sobote 6 km, czwartek basen, zobacze jutro te 14 powtorzen dzieki

  9. #9
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    Cytat Napisał katsiu Zobacz post
    troche z dupy ta odpowiedz sprecyzuj, dieta i trening jest opisana
    Zastanawiasz się co jest nie tak, więc Ci napisałem. A, precyzowac nie będę (no może trochę), gdyż jest to za dużo roboty i potrzeba o wiele więcej informacji nić te które podałeś.

    A, tak na marginesie - gdzie ty masz tam dietę rozpisaną?

    Po pierwsze, zdajesz sobie sprawę z tego, że jest coś nie tak - to już +
    Po drugie, jeżeli jest coś nie tak, to należy coś zmienić.
    Pytanie, co? - analizujesz trening oraz dietę. Praca żmudna, ale jeśli Ci zależy to, dasz radę.
    Internet masz, google znasz - jedziesz z koksem. Obliczasz kolorie (ile spalasz, ile spożywasz), wprowadzasz korekty do rozpisek. No i patrzysz co się dzieje. Jeżeli nic się nie zmienia powtarzasz proces - to wszystko.

  10. #10
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    katsiu niezly kloc sie z ciebie zrobil daj fote
    ]ja miesiac temu wazylem 104kg teraz waze 94 i mam zamiar zejsc do 88 i styknie zadnych diet rozpisanym tylko nie jjem na noc i omijam zarcia smarzonego pieczonego tłustego i bialego pieczywa itp

  11. #11
    Sentyment ssie jaja cyp3 Człowiek z aspiracjami Avatar cyp3
    Na DoFo od
    Jul 2007
    Wiek
    34
    Postów
    61
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    Zależy jaki masz cel, niejeden by sie cieszył z takiego przyrostu, jeżeli chcesz zrzucać kilogramy to wydaje mi sie, że powinieneś robić więcej ćwiczeń z wykorzystaniem cieżaru swojego ciała: przysiady, pomki(rózne opcje), drązek, dużo biegać, jakaś skakanka może, basen jak najbardziej a takie standardowe uginania, wyciskania na siłowni jeżeli sie orientuje mają na celu podniesienie masy a nie jej redukcje.

  12. #12
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    I jak teraz?
    Jezus was kocha

  13. #13
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    haha nie ma to jak temat z lutego no troche jeszcze porobilem a pozniej byla studniowka, chuje muje, wakacje, znow picie i wyjazdy i sie wszystko pojebalo, na studia teraz ide, glod mnie przycisnie to spadne z masy moze sie w koncu uda bo tutaj jak na miejscu bylem to caly czas ktos dzwonil albo mnie odwiedzial a ciezko odmowic... wygladam srednio, troche jak stary baor bo niby klatka szeroka ale brzuch tez jest kobiety nadal mnie nie chca ale teraz to juz raczej przez charakter


    ps. kto zgadnie ile waze przechuj







  14. #14
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    no ode mnie raczej mniej

  15. #15
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: zastanawiam sie...

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    no ode mnie raczej mniej
    a ile wazysz ?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. kiedy? siem zastanawiam, kiedy?
    By smoke in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-03-09, 21:50
  2. Tak sie zastanawiam
    By SaiykoPat in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-10-06, 01:24
  3. zastanawiam
    By DZIADZIA in forum Dyskusje
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 23-09-06, 10:19

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów