+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Alkomat po imprezie

  1. #1

    Domyślnie Alkomat po imprezie

    Wybieram się na kilkudniowy festiwal i jestem pewna, że z trzeźwością będzie krucho :P Ogólnie ostatniej nocy już raczej pić nie będę, ewentualnie jedno piwo, ale następnego dnia po południu wyjazd i chciałabym się przed jazdą przetestować, czy aby przypadkiem się nie skumulowało trochę promili po kilku dniach imprezy. Jaki alkomat powinnam wybrać? Dodam, że będzie to raczej jednorazowa akcja, zwykle nie mam potrzeby korzystania z takich urządzeń.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    StuntmanMark Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2008
    Wiek
    36
    Postów
    39
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    jeśli nie planujesz zakupu alkomatu na przyszłość to w tej sytuacji najlepiej będzie wybrać jednorazówkę, mimo że ich wyniki nie są aż tak dokładne - wśród tych dostępnych na rynku zdecydowanie poleciłbym te od alkohit, ponieważ jako jedyne posiadają certyfikat NF

  3. #3
    elemelek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2011
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Zawsze możesz odwiedzić komisariat i poprosić o badanie. Niestety, choć mają obowiązek zrobić badanie, nie zawsze im się chce.

  4. #4
    kento Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2014
    Wiek
    41
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    I najważniejsze nie jedź na komisariat samochodem .

  5. #5
    nowy.dar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2010
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Nie chcąc zakładać nowego tematu pozwoliłem odświeżyć ten temat. Otóż szuka alkomatu jednorazowego. Czy możecie polecić konkretny model, który będzie spełniał wymagane certyfikaty?

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Cytat Napisał nowy.dar Zobacz post
    Nie chcąc zakładać nowego tematu pozwoliłem odświeżyć ten temat. Otóż szuka alkomatu jednorazowego. Czy możecie polecić konkretny model, który będzie spełniał wymagane certyfikaty?
    Moge Ci wlozyc chuja do geby?

    pozdro
    Jezus was kocha

  7. #7
    StuntmanMark Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2008
    Wiek
    36
    Postów
    39
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Cytat Napisał nowy.dar Zobacz post
    Nie chcąc zakładać nowego tematu pozwoliłem odświeżyć ten temat. Otóż szuka alkomatu jednorazowego. Czy możecie polecić konkretny model, który będzie spełniał wymagane certyfikaty?
    w przypadku jednorazówek warto sprawdzić czy posiadają certyfikat NF, zwykle są one nieco droższe ale przynajmniej mamy pewność co do wyniku - z tych dostępnych na naszym rynku jest to m.in. alkohit start

  8. #8
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Cytat Napisał nowy.dar Zobacz post
    Nie chcąc zakładać nowego tematu pozwoliłem odświeżyć ten temat. Otóż szuka alkomatu jednorazowego. Czy możecie polecić konkretny model, który będzie spełniał wymagane certyfikaty?
    Tak, chuj ci w gebe a pozniej w oczy! Szukasz milosci i paly do ssania, pogadaj z uZYDkownikiem Sentyment albo Simmek, oni preferuja mezczyzn (w twoim przypadku to mowa o dziwce meskiej)

  9. #9
    miullane Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2015
    Wiek
    31
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    skąd ta agresja ?

  10. #10
    badyzka Człowiek z aspiracjami Avatar badyzka
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    44
    Postów
    70
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Cytat Napisał czambauamba Zobacz post
    Wybieram się na kilkudniowy festiwal i jestem pewna, że z trzeźwością będzie krucho :P Ogólnie ostatniej nocy już raczej pić nie będę, ewentualnie jedno piwo, ale następnego dnia po południu wyjazd i chciałabym się przed jazdą przetestować, czy aby przypadkiem się nie skumulowało trochę promili po kilku dniach imprezy. Jaki alkomat powinnam wybrać? Dodam, że będzie to raczej jednorazowa akcja, zwykle nie mam potrzeby korzystania z takich urządzeń.
    Ostatnio znalazłam jednorazówki Alohita na allegro , bardzo dobra sprawa , tanie i sprawne posiadające wszelkie certyfikaty więc w razie czego jest wiarygodny pomiar dowodowy .

  11. #11
    Niunia100 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Wiek
    33
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Po imprezie to najlepiej jednorazówki. No chyba, że ktoś prawie codziennie imprezuje i dużo używa. Z jednorazówek fajne mają w alkohit, w ich przypadku nie trzeba dotykać ustnika ustami, tylko dmucha sie w balonik, który potem wkłada sie w ustnik.

  12. #12
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Chciałam was zapytać o alkmaty jednorazowe https://alko-maty.pl/alkomaty-jednorazowe.html , czy ktoś takich używał? Jeśli ktoś wie, że alkomat przydaje mu się bardzo rzadko, to może taki wystarczy. Ale generalnie popieram, alkomat ważna sprawa. Każdy powinien jakiś model posiadać i w razie czego sprawdzać, czy już może kierować pojazdem.

  13. #13
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Alkomat po imprezie

    Faktycznie, to bardzo ważna rzecz. Przecież jeśli chodzi o kwestie związane z Waszym bezpieczeństwem, to zawsze powinniście stawiać na sprawdzone sprzęty. Co do alkomatów, to może warto byłoby zajrzeć do https://alko-maty.pl/ i sprawdzić tego typu sprzęty. To bardzo wartościowa rzecz, która mogłaby Was uchronić od wielu poważnych problemów związanych z jazdą pod wpływem.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Kurde jaki alkomat na sylwka !!
    By Wujek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-12-06, 17:12
  2. Zostało mio po wczorajszej imprezie
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-01-06, 18:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów