+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Warto spotykać się po długiej przerwie?

  1. #1
    niepewna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2015
    Wiek
    29
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Warto spotykać się po długiej przerwie?

    Witam wszystkich ciepło ,
    Zadam jedno pytanie: Czy dziewczyna może zaprosić na spotkanie swojego znajomego z którym dawno nie miała kontaktu?
    Mam taką sytuację, że od pewnego czasu myślę o koledze z dzieciństwa. Nawiązałam z nim kontakt na portalu, zamieniliśmy kilka "uprzejmych" zdań. Nie proponowałam spotkania, bo zdaję sobie sprawę że minęło dużo czasu i nie chciałam od razu go "atakować"; poza tym w szkole nie przyjaźniliśmy się szczególnie, on szalał z kolegami, ja miałam swoje towarzystwo. Ale podoba mi się, chętnie bym się z nim spotkała, tylko nie jestem pewna czy taka propozycja nie wyglądałaby dziwnie po kilku latach "przerwy" ?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Warto spotykać się po długiej przerwie?

    Nie - zycie jest za krotkie zeby udawac ze nie chce sie isc z kims do lozka z kim chcemy isc do lozka
    Jezus was kocha

  3. #3
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Warto spotykać się po długiej przerwie?

    Jak Cię gość oleje to i tak nic nie tracisz. Więc czemu nie. Pisanie jeszcze nikogo nie bolało.

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Warto spotykać się po długiej przerwie?

    Cytat Napisał niepewna Zobacz post
    Witam wszystkich ciepło ,
    Zadam jedno pytanie: Czy dziewczyna może zaprosić na spotkanie swojego znajomego z którym dawno nie miała kontaktu?
    Mam taką sytuację, że od pewnego czasu myślę o koledze z dzieciństwa. Nawiązałam z nim kontakt na portalu, zamieniliśmy kilka "uprzejmych" zdań. Nie proponowałam spotkania, bo zdaję sobie sprawę że minęło dużo czasu i nie chciałam od razu go "atakować"; poza tym w szkole nie przyjaźniliśmy się szczególnie, on szalał z kolegami, ja miałam swoje towarzystwo. Ale podoba mi się, chętnie bym się z nim spotkała, tylko nie jestem pewna czy taka propozycja nie wyglądałaby dziwnie po kilku latach "przerwy" ?
    Super ze wpadalas tutaj po porade, mysle ze powinnas sprobowac i powiedziec mu ze lubisz prawdziwy hardcore, wlacznie z piss i fist, napewno sie z Toba spotka. Sugerowalbym na ten specjalny wieczor kielbase z "Biedronki" i ciepla wodke zagrazyna ogorkami, na przystawke pomysl o wafelkach albo paluszkach. Zdepiluj tez nogi i broszke na Kojaka, gwarantuje Ci ze juz po paru spotkaniach bedziesz brzemienna i dostaniesz jakas kase od PiS-u za bekarta ktorego splodzisz. Nie musisz dziekowac za sugestie, zycze szczescia i peknietej gumy!

  5. #5
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Warto spotykać się po długiej przerwie?

    Cytat Napisał amanstazja Zobacz post
    Jak Cię gość oleje to i tak nic nie tracisz. Więc czemu nie. Pisanie jeszcze nikogo nie bolało.
    Pierdolisz glupoty, gdy opeta Cie diabel i wypisuje rozne rzeczy na ciele to tez nie boli???

  6. #6
    doncorleone Człowiek z aspiracjami Avatar doncorleone
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    32
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Warto spotykać się po długiej przerwie?

    Czemu nie, zaproponuj spotkanie, nic nie tracisz. Najwyżej cię spławi. Zdarza się, że ludzie spotykają się po latach, nie jest to nic dziwnego.
    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. - P.B.

  7. #7
    wolteradela Człowiek z aspiracjami Avatar wolteradela
    Na DoFo od
    Apr 2017
    Skąd
    Aktualnie zamieszkuje Opole
    Wiek
    56
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Warto spotykać się po długiej przerwie?

    Dokładnie. Nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać. Bóg wie tylko co

  8. #8
    ZiejestDomin Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2018
    Wiek
    24
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Warto spotykać się po długiej przerwie?

    A czemu miałaby być dziwna. Dwojga ludzi chce się spotkać i tyle. Napisz, pogadaj, powiedz, że coś ci się przypomniało w związku z nim... i Działaj

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Czy warto inwestować w oze
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-10-23, 19:21
  2. Warto?
    By EmiliaK in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-08-16, 12:10
  3. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 18-08-07, 21:14
  4. Nuda na przerwie...
    By katsiu in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-03-07, 10:29
  5. warto ogladać ?????
    By araj in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-12-06, 15:29

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów