+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Samolot

  1. #1
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Samolot


  2. #2
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

  3. #3
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Samolot

    Gdy latam z polakami to kolejka do samolotu stoi juz ponad godzine przed odlotem.
    Jestem swiadkiem przepychanek i walki o miejsca w samolocie jakby ten co sie nie zalapie musial stac.
    Nikt nie respektuje przepisow w tym prosb o przepuszczenie kobiet z malymi dziecmi w pierwszej kolejnosci.
    Moglbym wymieniac w nieskonczonosc, ale mi sie nie chce.

  4. #4
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    hahah.. malo nie padlem

    podoba mi sie to stwierdzenie

    tolerancja dla smrodu nie jest tolerancja tylko akceptacja stanu ktory nie jest normalny. stan normalny to BRAK SMRODU.

    i to nie zawsze chodzi o smrod
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  5. #5
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    Znów z uporem maniaka stawiacie wszystkich Polaków w jednym rzędzie.
    A co z biznesmenami podróżującymi kilkanaście razy w miesiącu.Czy oni również biorą ze sobą kanapki z kiełbasą czosnkową na pokład samolotu.
    No i jeszcze ta lalunia co skarży się na Polaków w samolocie i daje przykład Włochów,że są normalni.Włosi by wam pokazali co to jest być burakiem.
    Nigdy nie mówiłam że Polacy są cacy.Ale co niektórzy za dużo oglądają TVN-u i programów typu-Polak na saksach

  6. #6
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Samolot

    Cytat Napisał Indianka Zobacz post
    Znów z uporem maniaka stawiacie wszystkich Polaków w jednym rzędzie.
    A co z biznesmenami podróżującymi kilkanaście razy w miesiącu.Czy oni również biorą ze sobą kanapki z kiełbasą czosnkową na pokład samolotu.
    No i jeszcze ta lalunia co skarży się na Polaków w samolocie i daje przykład Włochów,że są normalni.Włosi by wam pokazali co to jest być burakiem.
    Nigdy nie mówiłam że Polacy są cacy.Ale co niektórzy za dużo oglądają TVN-u i programów typu-Polak na saksach
    Znam to z autopsji, nie z telewizji.
    Sram na calych wlochow i innych burakow, ja chce zeby moi rodacy zachowywali sie na poziomie bo to moi "ziomale" i to oni mnie obchodza.
    Nie chce wstydzic sie za nich, dlatego publicznie ganie ich zachowanie i wiem ze osoby ktore to przeczytaja beda troszeczke inaczej podchodzic do latania.Im wiecej z nas bedzie wiedzialo co wolno a czego nie wolno tym lepiej dla naszego wizerunku za granica.

    Powiem jeszcze jedno.
    Kiedys na lotnisku z ktorego latam polacy wsiadali do samolotu z tych samych bramek co anglicy. Byloby tak nadal gdyby nie ich skandaliczne zachowanie teraz wsiadamy z obskornej bramki gdzie sa poustawiane paliki z tasmami.
    Anglicy musza nas segregowac jak bydlo i wybierac kobiety z dziecmi i wsadzaja je do jednej kolejki, a w drugiej stoi cala reszta.Wstyd mi stac w tym ogonku, wstyd mi ze nie potrafie zmusic rodakow do przepuszczenia przodem czlowieka na wozku, wstyd mi za ta cholote.
    Zalezy mi na dobrym wizerunku polakow, ale im nie zalezy

  7. #7
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    Hitman,dobrze gadasz i wódki Ci dac za to.
    Ja też się czasami wstdzę za naszych rodaków,ale mam oczy szeroko otwarte i widzę że nie wszedzie jesteśmy na tym szarym końcu.
    Denerwujesz się zachowaniem ludzi na lotnisku,ale weź pod uwagę to ilu ludzi ciągle wyjeżdża i najczęsciej są to osoby z małych miast i wsi.Zachłysneli się wolnością,nie majac pojęcia o innym życiu.Jadą nie znając języka,nie mając pieniędzy bo kuzyn załatwił im robotę na budowie.Biorą kanapki z kiełbasą czosnkową i w drogę
    Mam tylko nadzieję że większość z nich w szybkim tempie nauczy się jak powinno sie żyć i wróci do kraju nie tylko z bagażem kasy ale również życiowych doświadczeń

  8. #8
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Samolot

    Cytat Napisał Indianka Zobacz post
    Hitman,dobrze gadasz i wódki Ci dac za to.
    Ja też się czasami wstdzę za naszych rodaków,ale mam oczy szeroko otwarte i widzę że nie wszedzie jesteśmy na tym szarym końcu.
    Denerwujesz się zachowaniem ludzi na lotnisku,ale weź pod uwagę to ilu ludzi ciągle wyjeżdża i najczęsciej są to osoby z małych miast i wsi.Zachłysneli się wolnością,nie majac pojęcia o innym życiu.Jadą nie znając języka,nie mając pieniędzy bo kuzyn załatwił im robotę na budowie.Biorą kanapki z kiełbasą czosnkową i w drogę
    Mam tylko nadzieję że większość z nich w szybkim tempie nauczy się jak powinno sie żyć i wróci do kraju nie tylko z bagażem kasy ale również życiowych doświadczeń

    Dyskusja z Toba to sama przyjemnosc

  9. #9
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post

    Dyskusja z Toba to sama przyjemnosc

    Wiem

  10. #10
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Samolot

    Cytat Napisał Indianka Zobacz post

    Wiem
    Zdarza ci sie dyskutowac samej ze soba?

  11. #11
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Zdarza ci sie dyskutowac samej ze soba?
    Bardzo często.Najczęściej jak Apacz trzaśnie drzwiami i pójdzie na piwo

  12. #12
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    Cytat Napisał Indianka Zobacz post
    Znów z uporem maniaka stawiacie wszystkich Polaków w jednym rzędzie.

    ???? wszystkich??? czy tych ktorzy sie zachowuja jak bydlo??

    a jak wlasciwie mamy ich okreslac/nazywac?

    polacy do ktorych sie nie przyznajemy? prawie ze polacy? nieliczna wiekszosc czy przewazajaca mniejszosc? regula potwierdzajaca wyjatki?

    a co maja do tego wlosi ze zachowuja sie czasami jak polacy? Niech sie za wlochow wlosi wstydza... krojac banany zoltymi scyzorykami.
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  13. #13
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    ???? wszystkich??? czy tych ktorzy sie zachowuja jak bydlo??

    a jak wlasciwie mamy ich okreslac/nazywac?

    polacy do ktorych sie nie przyznajemy? prawie ze polacy? nieliczna wiekszosc czy przewazajaca mniejszosc? regula potwierdzajaca wyjatki?

    a co maja do tego wlosi ze zachowuja sie czasami jak polacy? Niech sie za wlochow wlosi wstydza... krojac banany zoltymi scyzorykami.
    Widzę papla że zmieniasz zdanie jak rekawiczki.
    tak cudnie się śmiałes z tego co ta laseczka napisała.Czy wtedy wspomiałes coś że śmiejesz się z TYCH gorszych Polaków?
    Miło że potrfisz śmiać się z siebie i tej laski,bo przecież również jesteś Polakiem

    Podałam za przykład Włochów ponieważ to ta lasencja wyniosła ich na piedestał mówiąc że tacy sa kulturalni.
    No chyba że będziemy wyciągali z kontekstu jedno lub dwa zdania,które najbardziej się tobie podobają i bedziemy nad nimi debatować jak w sejmie.

    A żółty scyzoryk mnie juz nudzi

  14. #14
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    a ja widze cos wprost przeciwnego

    ja nie zmieniam zdania "jak rekawiczki". po prostu czasami, tak np. co drugi raz, wychodzi na to ze nie zrozumiesz tego co ja pisze i dopisujesz do moich wypowiedzi swoja wlasna interpretacje .

    no coz.. nie ty jedna
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  15. #15
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Samolot

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    a ja widze cos wprost przeciwnego

    ja nie zmieniam zdania "jak rekawiczki". po prostu czasami, tak np. co drugi raz, wychodzi na to ze nie zrozumiesz tego co ja pisze i dopisujesz do moich wypowiedzi swoja wlasna interpretacje .

    no coz.. nie ty jedna
    No widzisz,tak to juz jest z blondynkami

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Airbus 380-najwiekszy Samolot Swiata
    By 6 biegowy in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-12-08, 22:20
  2. Samolot przekraczajacy bariere dzwieku F-14
    By 6 biegowy in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-10-06, 05:40
  3. przylecial samolot
    By sztetke in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-08-06, 12:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów