+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 61

Temat: Blizny

  1. #1
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Blizny

    Macie jakies ciekawe blizny?
    Jak tak to po czym? Najlepiej z cala historia jej powstania.

    Mnie osobiscie zastanawia fakt jak to jest ze jestem prawo reczny a na lewej rece mam 5 blizn podczas gdy na prawej jest tylko jedna - nie ma to zwiazku z tym ze mialem noz czy cokolwiek innego w prawej

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp : Blizny

    Mam blizne pod okiem i na brzuchu,upadlem na noz

  3. #3
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Blizny

    Ajjjj wiem jak boli upadek na noz! Troche wbil mi sie w lewy posladek- mam teraz taka mala blizne.

    No to zaczynamy:
    - wyzej wspomniana na posladku
    - 6 blizn na prawym kolanie i 2 na lewym (pamiatki po nauce tanca)
    - ryska z lewej strony nosa (jako kilkumiesieczny berbec bilam sie z moim kilkumiesiecznym bratem ciotecznym
    - na lewym ramieniu: pamiatka po zarysowaniu siatka (chcialam wyjac od sasiada mojego jamniczka... dodam tylko, ze byl kolo niego pies morderca, ktory staral sie go zamordowac)
    - na prawej dłoni- slady po zebach mojego jamnika Przebil mi dlon na wylot (NIEWDZIECZNY!)

    Wiecej grzechow nie pamietam

  4. #4
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Blizny

    ja mam po nosem mala,ale ciekawa,brat nagrzal landrynke w piecu i jak sie zaczela topic to chcial ,zebym ja zjadl,ale on zawsze byl debilem,za to on ma kawalek arszy w nosie zablizniony,bo go rzucilem w glowe wielkim kawalkiem .
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  5. #5
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Blizny

    Na brzuchu po cesarce-reszta ciała nienaruszona

  6. #6
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Blizny

    nad lukiem brwiowym slad po wiertarce
    na kostce po jakims zabiegu chirurgicznym
    na stopie po siekierze
    lewy nadgarstek zewnatrz slady po papieroskach /w chuj kasy za to bralem/
    prawy nadgarstek wewnatrz szesc lat kawalesz szkła nosilem w sobie

    jeszcze taki na 1 cm sznit na twarzy ale nie pamietam od czego...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  7. #7
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Blizny

    Moja ostatnia


  8. #8
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Blizny

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    Moja ostatnia



    co ci się stało??
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  9. #9
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Blizny

    Cytat Napisał profektus Zobacz post
    co ci się stało??
    Usuwanie znamienia i to już drugiego (była taka potrzeba).
    Pierwszy wiele lat temu - na ręce (efekt gry w siatkówkę) - znamię było ciągle kaleczone i zaczęło się zmieniać (był najwyższy czas usunąć).
    A to rok temu. Bałem się ciągle przy goleniu (by nie skaleczyć) i zaczęło się trochę powiększać (po usunięciu i badaniu histopatologicznym okazało się, że nic nie było, ale śpie teraz spokojniej )

  10. #10
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Blizny

    Mam duza blizne na wew. stronie dloni po przeskakiwaniu przez plot.
    Plot 1,8 metra. Jako maly brzdac z kolegami przechodzilem przez plot a skoro to rutyna to nie trzeba uwazac. Wskoczylem na gore ale gdy zeskakiwalem z siatki kurtka zaczepila sie o cos stracilem rownowage. Spadajac nabilem lape na plot i rozerwalem.
    2 tez ciekawa oczywiscie na lewej dloni jest po betoniarce. Robilismy kiedys wylewke i mielismy pozyczona betoniarke taka ze 40l silnik w niej byl zalozony na pasku ale pasek byl napinany sila ciezaru silnika a z drugiej strony silnik byl na zawiasach przymocowany do raczek ktorymi sie betonirke podnosilo albo opuszczalo. Zeby nalac zaprawe przechylalem betoniarke i wychylalem sie zza niej zeby zobaczyc czy pojemnik jest juz pelny.
    Oczywiscie gdy betoniarka zrobila sie pusta silnik zaczal ja ciagnac w dol a ja probowalem ja zlapac. Chwycilem raczke w miejscu zamontowanego zawiasu silnik pod wplywem szarpniecia wyskoczyl z paska i zamykajac zawias wycisnal mi zawartosc srodkowego palca.

  11. #11
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Blizny

    ja mam kilka blizn na nogach od zdrapywania strupow, ktorych mialam pelno jak bylam mala (a mama mowila - bedziesz kiedys miala brzydkie blizny przez to )

    jedna mam na palcu taka dziurke jakby bo sobie wbilam noz czubkiem w palec (nie wiem jak to zrobilam ;124

    pod broda mam blizne od zszywania bo kiedys wpadlam w instrumenty takie w przedszkolu w "kacik muzyczny", a konkretnie to talerze mi rozciely brode

    i wlasnie jak pisze to patrze ze mam na lewej dloni taka jakas dziwna, ale nie mam pojecia skad




    btw. wydaje mi sie ze gdzies o tych bliznach juz pisalam, wiec chyba byl taki temat

  12. #12
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Blizny

    Cytat Napisał sabinka Zobacz post
    btw. wydaje mi sie ze gdzies o tych bliznach juz pisalam, wiec chyba byl taki temat
    Szukalem ale nie znalazlem wiec moze na NKT.

  13. #13
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : Blizny

    czy blizny po kocich pazurach też się liczą?
    bo oprócz nich mam trochę... na lewej dłoni pamiątkę po rowerze- położyłam dłoń na kole... koło było w ruchu... na prawej dłoni na palcu- skutek grzebania w piachu w celu zasypania ogniska; na kolanach- skutek upadku na żwirze; nad lewym okiem- nie zauważyłam sznurka na bieliznę na prawym nadgarstku- ale nie wiem od czego
    ..or do I really love your brain?

  14. #14
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Blizny

    ja mam taka 2 centymetrowa na klatce piersiowej po prawej stronie po małym incydencie pod dyskoteką jeszcze sie nie zagoiła, oprucz tego na rekach ale raczej małe jakies takie jak zadrapania wyglądają ale nic szczególnego

  15. #15
    6b idiota Wujek - samo dobro Wujek - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Bytom
    Wiek
    43
    Postów
    1,447
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp : Blizny

    Hmm jakies 25 szwów na kolanach )
    Luk brwiowy ...
    Nos
    Lewa reka na dlugosci jakis 15 centó obrona przed nożem ,
    Podbrzusze jakies 10 szwów ,
    Hmm i nie wiem musiał bym poszukać ale chyba nie ma wiecej ,
    no moze na piszczelach setki ale to każdy ma )
    Street racing is not a crime !? Well...it is but fuck it !!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Blizny
    By jankooo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-18, 17:52
  2. blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia
    By switas in forum Aktywny i Zdrowy Tryb Życia
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 27-02-07, 12:34

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów