Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Komputer - Radzimy Sobie Sami

Threaded View

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Komputer - Radzimy Sobie Sami

    Ostatnio rozmawiałem z kilkoma osobami,naszymi dofowiczami,które maja komputery,serfuja w sieci,bawia sie z nami na forum ale.....mało znaja te maszynke, z tego co mi pisza,jest cos nie tak,poniewaz internet "chodzi" bardzo wolno,mimo w sumie nie najgorszego sprzetu,
    i nie chodzi tu o to,ze maja zapchane łącze emulkiem czy torrentem.

    Proponuje cos takiego,aby nasi fachowcy z simkiem na czele spróbowali im pomóc czyli dali proste do zrozumienia rady ,które może pomoga.Nie chodzi tu o takie rady:zrób format, mysle raczej o czynnosciach,które kazdy niezaawansowany ludź moze wykonac sam - np. pobrac jakis ad aware(jak ktos ma to podac strone,z której mozna pobrac za friko) lub wyczyscic registry...no nie wiem, wy bedziecie wiedziec lepiej...BARDZO PROSZE,NAPISZCIE TAKI MINI PORADNIK DLA NIEZAAWANSOWANYCH(osoby te nieraz maja kupiony komp i przez 2 lata nic nie robia)

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Ostatnio edytowane przez Enemigo ; 28-10-06 o 15:06

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Komputer
    By Ambrozja in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-01-09, 15:48
  2. powiedzcie sami...
    By katsiu in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-07-07, 14:25
  3. zobaczcie sami...
    By katsiu in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-12-06, 03:50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów