+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: Komputer - Radzimy Sobie Sami

  1. #46
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Komputer - Radzimy Sobie Sami

    Ghost jest super rozwiązaniem i ogólnie wszystkim go polecam (papla znowu marudzi, bo sprawa z updatami jest przeważnie załatwiana automatycznie i bardzo szybko i na pewno nie zabiera tyle czasu - wiem bo ghosta używam na codzień w robocie), ale tylko w momencie gdy dyski są obsługiwane przez kontroler w trybie IDE (nawet SATA), jeśli zaś mamy ustawiony kontroler AHCI to życzę powodzenia - brak sterownika = brak dysku do zrobienia obrazu
    właśnie stoję przed takim dylematem, bo postawiłem sobie windę na AHCI
    co prawda mam już pewien pomysł na rozwiązanie problemu, ale wymyśliłem go dopiero w łóżku i na razie nie miałem możliwości sprawdzić.

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  2. #47
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Komputer - Radzimy Sobie Sami

    ja nie marudze, ja stwierdzam fakty - obecnie jest ponad 70 patches na winxp sp2 plus patches na office 2003. zakladajac ze masz oryginalne wersje, sam a detekcja, download i instalacja zajma dluzej niz godzine (a nawet pare godzin).
    ghost nie jest zly, jak juz powiedzialem, ale wydaje mi sie ze moja metoda jest ciut bardziej zaawansowana i latwiejsza w obsludze niz ghosting.

    po drugie, w zaleznosci co masz zainstalowane, wielkosc ghosta moze przewyzszac rozmiar dvd, wiec czemu nie zrobic ukrytej partition na hd? szybciej i wygodniej
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  3. #48
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : Komputer - Radzimy Sobie Sami

    to już inna sprawa - ja zazwyczaj ghostuję na hdd
    co do patch'ów M$ - (wspominałem o tym wiele razy) - autopatcher - zawsze aktualna wersja i po bólu
    twoja metoda z niedozorowaną instalacją jest fajna, ale do celów korporacyjnych. Jeśli ktoś ma jednego kompa to biorąc pod uwagę łatwość wykonania i szybkość ghost jest lepsiejszy

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  4. #49
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : Komputer - Radzimy Sobie Sami


  5. #50
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp : Komputer - Radzimy Sobie Sami

    OCZYSZCZANIE DYSKU C




    Jak prawidłowo opróżnia się "przywracanie systemu"?


    Prawym myszki na mój komputer, własciwosci >> przywracanie systemu : ---> wylacz przywracanie systemu na wszysktich dyskach.





    jak ustawia się pamięć wirtualną na sztywno?


    Prawym , moj komputer, wlasciwosci, zaawansowane, "pierwsze od góry "ustawienia", zaawansowane >> na dole przycisk zmien >> potem ustawiasz " na sztywno" 512MB. i dajesz zastosuj
    "na sztywno" znaczy - ze rozmiar minimalny i maksymalny maja tyle samo czyli po 512MB.

  6. #51
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp : Komputer - Radzimy Sobie Sami

    to pierwsze jeszcze jakos kumam bo tylko miejsce marnuje a nigdy nie uzywam ale jak ktos psuje czesto i sam nie naprawi to mozna zostawic
    a w drugim czemu akurat 512? powino byc jakies 2x tyle co ram wiec kazdy moze miec inaczej a nie 512

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Komputer
    By Ambrozja in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-01-09, 15:48
  2. powiedzcie sami...
    By katsiu in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-07-07, 14:25
  3. zobaczcie sami...
    By katsiu in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-12-06, 03:50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów