+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 55

Temat: Jak widzisz przyszlosc Ojczyzny po zwyciestwie Mikro Penisa?

  1. #31
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztetke
    teraz sobie dziennik obejrzalem i wychodzi nas to ,ze wiekszego szkodnika nie moglismy sobie zafundowac,bedzie z ruskimi i niemcami wojowal,a pozniej sie dziwia te masy durne ,ze rura idzie bokiem,wszystko pojdzie bokiem ,a my w tym ciemnogrodzie krzyzyki bedziemy strugac na rynek wewnetrzny.
    przeciez kaczynski mowil ze chce utrzymac dobre stosunki z niemcami i rosja
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  2. #32
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goerres
    przeciez kaczynski mowil ze chce utrzymac dobre stosunki z niemcami i rosja
    no chyba sobie jaja robisz.a co z rura,gardlowal ,ze on na to nie pozwoli (tak jakby ruskich i niemcow obchodzilo ),co najwyzej putina lekko rozdraznil,chyba ,ze kolo ma poczucie humoru to sie troche posmial.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  3. #33
    Sentyment molestuje dzieci stuff Wie o co chodzi stuff Wie o co chodzi Avatar stuff
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    2,202
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    hehe obadajcie ta stronke http://menele.com/wybory01.htm

  4. #34
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztetke
    Cytat Napisał Goerres
    przeciez kaczynski mowil ze chce utrzymac dobre stosunki z niemcami i rosja
    no chyba sobie jaja robisz.a co z rura,gardlowal ,ze on na to nie pozwoli (tak jakby ruskich i niemcow obchodzilo ),co najwyzej putina lekko rozdraznil,chyba ,ze kolo ma poczucie humoru to sie troche posmial.
    no to najwyrazniej on sobie robil jaja, ja podalem tak jak mowil

    [ Dodano: 2005-10-24, 20:40 ]
    Cytat Napisał STERN
    "warszawa : 60% Tusk 40% Kaczynski

    Pamietaj Ciemnogrodzie ze stolica ostrzegała - to wypowiedz warszawiaka z wp."

    Niezly tekst
    jak narazie to woj. mazowieckie ma 55,32 na kaczynskiego, 44,68 na tuska

    EDIT : Sorry stern, rzeczywiscie [co do warszawy, nie wojewodztwa], kaczynski : 40.34% tusk : 59.66%
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  5. #35
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goerres
    no to najwyrazniej on sobie robil jaja, ja podalem tak jak mowil
    no to moze mu sie odmienilo,czas najwyzszy zeby zlaz na ziemie i spojrzal w gore.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  6. #36

    Domyślnie

    Zaczynacie mnie już wqurwiać tą niechęcią do Kaczki,ciekawe na kogo wy byście głosowali ,nie mając pracy,bogatych rodziców,internetu ledwie wiążąc koniec z końcem albo co gorsza nie wiążąc go wcale nie mając kasy na lekarstwa,czy jedzenie czy zaglosowalibyście za Tuskiem który nie kryje swojej liberalnej polityki dajacej większe przywileje bogatym czy za Kaczyńskim który jest prospołeczny i obiecuje ludzim biednym przysłowiowy chleb.A więc następnym razem ci którzy tak krtykujecie tych co zaglosowali na Kaczyńskiego dwa razy się zastanówcie i zrozumcie ich desperacje i uszanujcie wybór większości.

  7. #37
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Wiekszosci, ktora jest gorzej wyksztalcona i skoro nie potrafi sobie radzic w zyciu to nie powinna wtracac sie do polityki!!!

  8. #38
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał karla23
    Wiekszosci, ktora jest gorzej wyksztalcona i skoro nie potrafi sobie radzic w zyciu to nie powinna wtracac sie do polityki!!!
    ja tam jestem za tym zeby kobiety nie mieszaly sie do polityki
    Karla, pogodz sie z tym, Tusk klamca przegral ! Cos sie nie podoba to poki co granice jeszcze sa otwarte
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  9. #39

    Domyślnie

    Wiekszosci, ktora jest gorzej wyksztalcona i skoro nie potrafi sobie radzic w zyciu to nie powinna wtracac sie do polityki!!!

    Ale to są ludzie z prawem głosu to czemu mają się nie wtrącać? Niejednkokrotnie to państwo ich do takiego stanu doprowadziło.

  10. #40
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    A wiesz... na pewno stad wyjade po 3 roku!! Czekam tylko na dezycje z University of Westminster :P

  11. #41
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    dawanie bogatym... nie moge sluchac

  12. #42
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Zaczynacie mnie już wqurwiać tą niechęcią do Kaczki,ciekawe na kogo wy byście głosowali ,nie mając pracy,bogatych rodziców,internetu ledwie wiążąc koniec z końcem albo co gorsza nie wiążąc go wcale nie mając kasy na lekarstwa,czy jedzenie czy zaglosowalibyście za Tuskiem który nie kryje swojej liberalnej polityki dajacej większe przywileje bogatym czy za Kaczyńskim który jest prospołeczny i obiecuje ludzim biednym przysłowiowy chleb.A więc następnym razem ci którzy tak krtykujecie tych co zaglosowali na Kaczyńskiego dwa razy się zastanówcie i zrozumcie ich desperacje i uszanujcie wybór większości.
    Ta i kurwa ten plebs sie nigdy nie nauczy ze socjalizm jest niemozliwy do spelnienia?
    Juz powiedzial ze aby wybaczyc trzeba rozliczyc, bedziemy mieli przez piec lat 30 komisji sledczych, ktore i tak chuja wyjasniaja kolejne ministerstwo, troche nowych pomnikow i swiat narodowych...

    K.urwa powiedz ile jeszcze mlodych ludzi z tej naszej chorej ojczyzny bedzie pracowalo w Niemczech lub fe francji, wiesz jednym z powodow tak malej frekwencji jest wlasnie to ze w moim miasteczku podobno mieszka 10 000 ludzi, a teraz ci powiem ze tak serio to moze jest tu z 4000 osob w wiekszosci starych emetytek reszta zapierdala za granica, masz racje mogli tu zostac i czekac na socjal Kaczora, ale oni to juz dawno popierdolili zapierdalanie 8 godzin za 800 zl na miesiac, a kto jest dupa ze tak nie zrobil, niech wypierdala...

    [ Dodano: 2005-10-24, 21:52 ]
    Cytat Napisał wieśniak
    Wiekszosci, ktora jest gorzej wyksztalcona i skoro nie potrafi sobie radzic w zyciu to nie powinna wtracac sie do polityki!!!

    Ale to są ludzie z prawem głosu to czemu mają się nie wtrącać? Niejednkokrotnie to państwo ich do takiego stanu doprowadziło.
    Tak znam te wszystkie przypadki, w niedziele do kosciola, a w robocie kradnie, opierdala sie bo zarobil jedynie 800 zl i czeka az go pochwala, i jeszcze mi burak powie ze to ze ja przepijam moje pieniadze jest nieetyczne, i kurwa taki cham zostaje radnym i dalej kradnie bo wie ze juz drugi raz nie bedzie mial takiej szansy...

  13. #43
    postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    wroclaf :P
    Postów
    1,831
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    ej wogole wszyscy ludzi ktorych znam glosowali na Tuska ... i mowia oni ze ich nazjomi tez na tuska to dlaczego kaczka wygrala ???? Pewnie wszystkie stare baby pogiete na chuja glosowaly bo w radiu maryja tak rydzyk kazal :| Pojebany kraj ... spierdalam do undergroundu

  14. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    Cytat Napisał wieśniak
    Zaczynacie mnie już wqurwiać tą niechęcią do Kaczki,ciekawe na kogo wy byście głosowali ,nie mając pracy,bogatych rodziców,internetu ledwie wiążąc koniec z końcem albo co gorsza nie wiążąc go wcale nie mając kasy na lekarstwa,czy jedzenie czy zaglosowalibyście za Tuskiem który nie kryje swojej liberalnej polityki dajacej większe przywileje bogatym czy za Kaczyńskim który jest prospołeczny i obiecuje ludzim biednym przysłowiowy chleb.A więc następnym razem ci którzy tak krtykujecie tych co zaglosowali na Kaczyńskiego dwa razy się zastanówcie i zrozumcie ich desperacje i uszanujcie wybór większości.
    Ta i kurcze ten plebs sie nigdy nie nauczy ze socjalizm jest niemozliwy do spelnienia?
    Juz powiedzial ze aby wybaczyc trzeba rozliczyc, bedziemy mieli przez piec lat 30 komisji sledczych, ktore i tak ptaka wyjasniaja kolejne ministerstwo, troche nowych pomnikow i swiat narodowych...

    K.urwa powiedz ile jeszcze mlodych ludzi z tej naszej chorej ojczyzny bedzie pracowalo w Niemczech lub fe francji, wiesz jednym z powodow tak malej frekwencji jest wlasnie to ze w moim miasteczku podobno mieszka 10 000 ludzi, a teraz ci powiem ze tak serio to moze jest tu z 4000 osob w wiekszosci starych emetytek reszta zapierdala za granica, masz racje mogli tu zostac i czekac na socjal Kaczora, ale oni to juz dawno popierdolili zapierdalanie 8 godzin za 800 zl na miesiac, a kto jest dupa ze tak nie zrobil, niech wypierdala...

    [ Dodano: 2005-10-24, 21:52 ]
    Cytat Napisał wieśniak
    Wiekszosci, ktora jest gorzej wyksztalcona i skoro nie potrafi sobie radzic w zyciu to nie powinna wtracac sie do polityki!!!

    Ale to są ludzie z prawem głosu to czemu mają się nie wtrącać? Niejednkokrotnie to państwo ich do takiego stanu doprowadziło.
    Tak znam te wszystkie przypadki, w niedziele do kosciola, a w robocie kradnie, opierdala sie bo zarobil jedynie 800 zl i czeka az go pochwala, i jeszcze mi burak powie ze to ze ja przepijam moje pieniadze jest nieetyczne, i kurcze taki cham zostaje radnym i dalej kradnie bo wie ze juz drugi raz nie bedzie mial takiej szansy...
    Co nie zmienia faktu że ludzie swój rozum mają i głosują na tego kogo chcą,tak wybrali i tak mamy,chcą mieć rządy Rydzyka to będą mieli .Mi nie chodzi o to że ja popieram jakąś kaczke ,nie ja mam obie w dupie,szanuje poprostu wybór i rozumiem ludzi którzy tak głosowali.

  15. #45
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał pepek
    ej wogole wszyscy ludzi ktorych znam glosowali na Tuska ... i mowia oni ze ich nazjomi tez na tuska to dlaczego kaczka wygrala ???? Pewnie wszystkie stare baby pogiete na ptaka glosowaly bo w radiu maryja tak rydzyk kazal :| Pojebany kraj ... spierdalam do undergroundu
    a czy na pewno poszli glosowac ? jak sie ciesze ze tak malo tuskowych poszlo glosowac, zupelnie jak ich fjurer - tylko potrafia gadac.
    Pojebany kraj ? nazwalbym to pojebanym narodem
    WITAMY W IV RZESZYPOSPOLITEJ ! :7:
    jak sie ciesze, z reszta i macie swoja demokracje
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Przyszlosc polskiego rapu?
    By Nazwisko in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-12-08, 22:07
  2. Przyszlosc rasy ludzkiej.
    By Porzadny in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-11-06, 18:29
  3. niedaleka przyszlosc
    By Vito Andolini in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-06, 08:38
  4. nie sugeruj sie tym co widzisz na 1 rzut oka
    By Vito Andolini in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-12-05, 14:30

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów