+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 55

Temat: Jak widzisz przyszlosc Ojczyzny po zwyciestwie Mikro Penisa?

  1. #16
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    teraz sobie dziennik obejrzalem i wychodzi nas to ,ze wiekszego szkodnika nie moglismy sobie zafundowac,bedzie z ruskimi i niemcami wojowal,a pozniej sie dziwia te masy durne ,ze rura idzie bokiem,wszystko pojdzie bokiem ,a my w tym ciemnogrodzie krzyzyki bedziemy strugac na rynek wewnetrzny.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  2. #17

    Domyślnie

    Poczekamy zobaczymy a może okaze się zajebistym prezydentem a PiS partią dobrze rządząca,niewiadomo,kiedyś jak współrządzili były troche inne uwarunkowania polityczne,wtedy im tak na rece nie patrzono jak teraz to się odbywa,poczekajmy jakiś czas,komuniści pokazali jak wyglądają ich rządy,teraz kolej na następnych,tych których sami sobie wybraliśmy.

  3. #18
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Poczekamy zobaczymy a może okaze się zajebistym prezydentem a PiS partią dobrze rządząca,niewiadomo,kiedyś jak współrządzili były troche inne uwarunkowania polityczne,wtedy im tak na rece nie patrzono jak teraz to się odbywa,poczekajmy jakiś czas,komuniści pokazali jak wyglądają ich rządy,teraz kolej na następnych,tych których sami sobie wybraliśmy.
    ublizyles prawdziwym komunistom, co najwyzej socjalisci...

    Ta byl wspanialym presydentem Warszawy:
    Wybudowal muzeum powstania warszawskiego,
    i nie potrafil dokonczys mostu swietokrzyskiego, gdyz na poczatku nalezalo rozliczyc poprzednikow...

    Teraz tez rozliczy swych poprzednikow, postawi troche pomnikow
    po pyskuje do moznych tego swiata, a potem bedzie sie dziwil ze mu dupe pokazali, ludzka natura zmienia sie na gorsze w cuda nie wierze...

    Mam nadzieje ze, do czasu nastepnych wyborow, zmienie miejsce zamieszkania o wiele, kilometrow...
    Dzis ide sie zapisac na nauke angielskiego...

  4. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    ublizyles prawdziwym komunistom, co najwyzej socjalisci...

    Naprawde,tak mi przykro


    Cytat Napisał Simmek
    a byl wspanialym presydentem Warszawy:
    Wybudowal muzeum powstania warszawskiego,
    i nie potrafil dokonczys mostu swietokrzyskiego, gdyz na poczatku nalezalo rozliczyc poprzednikow...

    Teraz tez rozliczy swych poprzednikow, postawi troche pomnikow
    po pyskuje do moznych tego swiata, a potem bedzie sie dziwil ze mu dupe pokazali, ludzka natura zmienia sie na gorsze w cuda nie wierze...

    Mam nadzieje ze, do czasu nastepnych wyborow, zmienie miejsce zamieszkania o wiele, kilometrow...
    Dzis ide sie zapisac na nauke angielskiego...

    Widzisz ,sam tyle piszesz o niepotrzebnych powrotach do przeszłości a sam do nich wracasz.Nie wazne co bylo wazne co będzie,jakbyśmy sie kierowali takimi wyznacznikami jak Twoje to na kazdego byśmy znaleźli jakiegoś haka,nie znajdziesz kandydata idealnego,chyba że takiego ktory nic dla kraju nie zrobił ani pomógł ani nie zaszkodził ale to też by byla wada i wielu by mu to wypominało.

  5. #20
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Czytaliscie "Metro" ?? Pieknie podsumowali wybory... pewnie im sie oberwie od nowego "pryzydenta"

    Szkoda mi nas wszystkich... dostalismy sie w lapy braci...

  6. #21
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Widzisz ,sam tyle piszesz o niepotrzebnych powrotach do przeszłości a sam do nich wracasz.Nie wazne co bylo wazne co będzie,jakbyśmy sie kierowali takimi wyznacznikami jak Twoje to na kazdego byśmy znaleźli jakiegoś haka,nie znajdziesz kandydata idealnego,chyba że takiego ktory nic dla kraju nie zrobił ani pomógł ani nie zaszkodził ale to też by byla wada i wielu by mu to wypominało.
    Ja tu zadnego haka nie szukam, ja przedstawiam wizje prezydentury pana Kaczynskiego, dzieki temu wygral wybory, obiecal IV Rzeczypospolita i bedzie ja budowal, Cala jego kampania polegala na tym ze obiecal rozliczyc wszystkie Afery III RP to tak 89-2005, szecnascie lat, bedzie musial stworzyc jakias niezle rozbudowana instytucje do tego tak aby zdarzyc sie wyrobic w 5 lat, byc moze powruci do rozliczania komunistow, tylko najpierw zmieni zobie prawo o przedawnieniu /ch.uja podciagnie jako zbrodnie przeciwko ludnosci/

    Zastanawia mnie ile to bedzie kosztowac takie nowe ministerstwo i ile zarcia biednym zniknie z lodowek dzieki temu, bo tym bogatszym to on moze naskoczyc, pewnie juz nikt zarabiajacy ponad 1 000 000 zl nie rozlicza sie z podatkow w polsce...

    Acha ciekawi mnie kiedy PIS zmieni kandydata na premiera bo cos mi sie wydaje ze ten Marcinkiewicz juz nie jest potrzebny...

  7. #22

    Domyślnie

    Cala jego kampania polegala na tym ze obiecal rozliczyc wszystkie Afery III RP to tak 89-2005, szecnascie lat,

    E tam bzdury opowiadasz ,śledziłem uważnie kampanie wyborczą wszystkich kandydatów i jakoś nie zauwazylem przesadyzmu w tej sprawie,zresztą o rozliczeniach to mówiły prawie wszystkie partie może poza SLD.

  8. #23
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    i będzie jak w tym dowcipie:

    Polska wygrała z Rosją mecz hokejowy. Po tygodniu prezydent Putin przesyła telegram do prezydenta Polski:"Gratulujemy STOP Gaz STOP Ropa STOP"
    ..or do I really love your brain?

  9. #24
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Cala jego kampania polegala na tym ze obiecal rozliczyc wszystkie Afery III RP to tak 89-2005, szecnascie lat,

    E tam bzdury opowiadasz ,śledziłem uważnie kampanie wyborczą wszystkich kandydatów i jakoś nie zauwazylem przesadyzmu w tej sprawie,zresztą o rozliczeniach to mówiły prawie wszystkie partie może poza SLD.
    No nie, ze tylko o tym pierdolil, ale z tych jego mzonek, to jest jedyna rzecz ktora, moze zrealizowac...

    No jeszcze moze zrobic nas kolejny raz posmiewisko swiata, stawiajac sie Rosji lub niemcom...

  10. #25
    postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    wroclaf :P
    Postów
    1,831
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    jedno zdanie:
    jaki kraj taki prezydent...
    niech Bog ma nas w swojej opiece...

    no dobra byly dwa :18:

  11. #26
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    podobno ma zaczac z grubej rury,od wizyty w usa,zamias jechac gdzies do europy,to kolo bedzie sie plaszczyl przet tym debilem buszem,pewnie da mu ryngraf z matka boska i obaj beda hepi.
    ciekawe gdzie bedzie jego druga wizyta.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  12. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztetke
    iekawe gdzie bedzie jego druga wizyta.

    W Korei Płn.

  13. #28
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Re: Jak widzisz przyszlosc Ojczyzny po zwyciestwie Mikro Pen

    Cytat Napisał STERN
    Bedzie zle, zapamietajcie moje slowa. Bedzie zajebiscie ale to zajebiscie zle...

    Zapomnijcie o:

    1. autostradach
    2. spokojnej polityce zagranicznej
    3. kulturze w polityce
    4. ukróceniu sekciarstwa i ciemnogrodu z pod znaku Rydzyka
    5. nowoczesnej politycze gospodarczej
    6. sprawnej sluzbie zdrowia

    itp itp itp.

    A teraz:

    WITAMY W IV RZECZPOSPOLITEJ, PANSTWIE RZADZANYCH PRZEZ NAJWIEKSZYCH IDIOTÓW I Z NAJBRZYDSZA PIERWSZA DAMĄ NA SWIECIE - KURRRRWAAAAAAAA!!!!
    no problem polaga na tym że ja tej przyszłości nie widze, wogóle ;( Jebane wsie głosowały na tą pałe ;/ (oprócz suchej katsiu )

  14. #29
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    "warszawa : 60% Tusk 40% Kaczynski

    Pamietaj Ciemnogrodzie ze stolica ostrzegała - to wypowiedz warszawiaka z wp."

    Niezly tekst

  15. #30
    InferniKnight Nikt Avatar InferniKnight
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Ankh-Morpork
    Wiek
    35
    Postów
    255
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Że nie powiem naród się postarał. Widać, że ptasia grypa już dotarła do naszych rodaków...Jebane wsie...
    Our minds evolved to carry out rather specific tasks like choosing a mate, killing bears with a sharp stick, and getting dinner without becoming it.


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Przyszlosc polskiego rapu?
    By Nazwisko in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-12-08, 22:07
  2. Przyszlosc rasy ludzkiej.
    By Porzadny in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-11-06, 18:29
  3. niedaleka przyszlosc
    By Vito Andolini in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-06, 08:38
  4. nie sugeruj sie tym co widzisz na 1 rzut oka
    By Vito Andolini in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-12-05, 14:30

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów