+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: Jakie macie konsole?

  1. #46
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jakie macie konsole?

    Cytat Napisał tibor69 Zobacz post
    Na dzień dzisiejszy PS2, NDSi i...... XBOX 360
    Pomyślałem sobie tak: w chuj tanie, japońce zaczynają na to robić gry, no i wyszło katamari

    Co się w nds zjebło? W moim tylko ekran porysowany (kobita kroiła marchewki)
    Nawet po kalibracji ekran dotykowy dzialal jak nieskalibrowany (nie trafial w punkty, w ktore wciskalem). Nds lezy juz dawno rozjebany na czesci 1-sze, bo nerwowy i niezdarny toche jestem Jak potrzebujesz jakis czesci to pisz, podesle ci pocztom polskom.

    Zastanawialem sie tez na x360 zamiast wii (nie ruszam od czasu tego chujstwa, gdy pisalem ze gram w manhunt 2, jakies 2 tyg temu wrzucilem zelde i oszczalem sikiem prostym), ale starzeje sie chyba bo nie mam jakiejs checi zeby grac w gry
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  2. #47
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jakie macie konsole?

    Ja nie gralem na konsoli od sylwestra
    Tez sie starzeje
    Jezus was kocha

  3. #48
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jakie macie konsole?

    Cytat Napisał Goerres Zobacz post
    Nawet po kalibracji ekran dotykowy dzialal jak nieskalibrowany (nie trafial w punkty, w ktore wciskalem). Nds lezy juz dawno rozjebany na czesci 1-sze, bo nerwowy i niezdarny toche jestem Jak potrzebujesz jakis czesci to pisz, podesle ci pocztom polskom.

    Zastanawialem sie tez na x360 zamiast wii (nie ruszam od czasu tego chujstwa, gdy pisalem ze gram w manhunt 2, jakies 2 tyg temu wrzucilem zelde i oszczalem sikiem prostym), ale starzeje sie chyba bo nie mam jakiejs checi zeby grac w gry
    i slowo cialem sie stalo, co prawda wii mam dalej, ale x360 nabylem i gram w gta iv. Jesli chodzi o te "next-gen" to wii wypada najlepiej, jakbym chcial grac w gry z komputera to bym se kupil kurwa komputer, wiekszosc gier z x360 jest dostepne na kompa wiec to nie jest zadna rewelacja, nawet na padzie do x360 jak juz komus tak zalezy mozna grac na blaszaku (w colin dirt sa tez wibracje). Do tego glosnosc x360 jest porownywalna z moim jakze skurwialo-halasliwym komputerem. Jak wyzej pisalem temat konsol i ogolnie grania juz mnie tak nie jara jak dawniej, odstresowuje sie tylko po pracy przyjebaniem komus z kija, albo rozjechaniem samochodem, a multiplayer w Gta IV jest za to smieszny

    Wii bedzie lezec do czasu az wyjdzie przystawka ktora ma rzekomo poprawic czulosc padow z odwzorowaniem 1:1 tj. ruchy wykonywane przez gracza sa dokladnie odwzorywane na ekranie i na biezaco, nie tak jak obecnie z lekkim opoznieniem i z chujowa czuloscia. Ostatnio zarzucilem Obscure 2 i jest naprawde dobre.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  4. #49
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: Jakie macie konsole?

    po zdanej sesji (z ktora sie pierdole juz najdluzej z mojej grupy) biore x360 elite i podpinam do monitora full hd 24"
    moze da rade

  5. #50
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jakie macie konsole?

    Ps2 (mimo lat ciagle gram co jakis czas z powodu ogromu dobrych tytulow) + psp (uzywane glownie w samolotach i podrozy) + xbox 360, moze z 4 gry ukonczylem na nim
    Jezus was kocha

  6. #51
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Jakie macie konsole?

    ps3 i gram tylko online i tylko call of duty i najwiecej w black opsa(ale też mw3 i czasem powracam do mojej ulubionej world at war)

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jakie macie hobby?
    By Azar in forum Hobby
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 25-03-24, 14:58
  2. Jakie macie komórki?
    By araj in forum Telefony Komórkowe  
    Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 04-03-24, 21:02
  3. jakie macie posladki
    By Miekki in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-12-09, 19:38
  4. jakie macie podkładki
    By araj in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 25-05-06, 20:39
  5. Jakie macie podpisy na gg?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 09-02-06, 17:36

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów