+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 91 do 101 z 101

Temat: Jaki Telefon?

  1. #91
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Skoro planujecie takie zakupy teraz, to zdecydowanie powinniście postawić na jak najlepsze oferty. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście szczególną uwagę położyli na takie rozwiązania jak https://spolecznosc.allegro.pl/t5/po...iday/m-p/93192 bo chodzi przecież o to, by znaleźc jak najkorzystniejszą ofertę. Weźcie to pod uwagę.

  2. #92
    jakub232 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2020
    Wiek
    39
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Kilka dni temu musiałem wreszcie kupić bardzo dobry telefon. Za ten telefon dałem trochę kasy.
    __________________________________________________ ____
    sadownictwo

  3. #93
    adasiek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Wiesz wybór telefonu zależy od wielu czynników, nie sposób doradzić nie znając wymagań. Mnie np. nie obchodzi aparat w telefonie, ale zwracam uwagę na takie głupoty jak to czy telefon ma czujnik Halla i kilka innych czujników polepszających działanie telefonu oraz dających więcej możliwości. Nie polecam brać najtańszych rozwiązań, gdyż tempo pracy telefonu często jest wolne, ale i najdroższe telefony to średni pomysł bo jak coś się uszkodzi to spory smutek jest.

  4. #94
    MedicPhone Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Najlepiej napraw poprzedni w naprawa telefonow komorkowych Warszawa

  5. #95
    ada71 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Postów
    31
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Najlepiej zainwestować w iPhone. To bardzo dobry i przede wszystkim niezawodny sprzęt. Trzeba stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania, aby przede wszystkim ułatwić sobie życie. Tutaj https://idream.pl/iphone/iphone-se-2-generacja.html się rozejrzyjcie. Macie tam namiar na sklep, w którym można się na spokojnie rozejrzeć. Jest tam sporo różnych modeli dopasowanych do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych.

  6. #96
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z akcesoriami na telefon, to polecam Wam sprawdzić etui na telefon Xiaomi. W ofercie sklepu znajdziecie najróżniejsze akcesoria do Waszego telefonu w bardzo atrakcyjnych cenach. Często korzystam z ich oferty, ponieważ cenie sobie ich produkty.

  7. #97
    hush
    Guest

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    A czy ktoś z was ma doświadczenie również z firmą https://medicphone.pl/serwis-iphone-lodz/ ? Tak pytam, ponieważ poszukuje dla siebie kogoś sprawdzonego, kto naprawia szybko telefony. Właśnie mój firmowy smartfon się popsuł i nie mogę nawet odzyskać danych... Liczę na wasze wsparcie w tym zakresie... Czy orientujecie się jakimi naprawami dokładnie zajmuje się ta firma?

  8. #98
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Miałem problem z moim iPhonem, dlatego oddałem go do sprawdzonego serwisu pogwarancyjnego w Warszawie, który wykonał dla mnie wymiana układu ładowania u2 iPhone . Dzięki ich pomocy znów mogę korzystać z sprawnego telefonu.

  9. #99
    Terroarrani Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Może jakiś telefon z androidem? iOS już jest nieco oklepany i nudny. W każdym razie, pamiętaj o dobraniu odpowiedniego etui, by nie uszkodzić zbyt szybko sprzętu. W tym celu pomoże Ci top 5 najlepszych etui do Samsung Galaxy S7 Daj potem znać, co wybrałaś

  10. #100
    slawek33344rr Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    38
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Ja mam naprawdę bardzo fajny telefon. Za swój telefon dałem bardzo mało pieniędzy.
    __________________________________________________ ___________
    gdzie na sylwestra w Lublinie

  11. #101
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Ja mam teraz chińskiego flagowca i też nie był drogi. Za to mam na nim zainstalowany bezpieczny komunikator https://blogkobiet.pl/czym-jest-bezpieczny-komunikator/ . UseCrypt Messenger to aplikacja, która obecnie jest jedną z najbezpieczniejszych propozycji na rynku komunikacji internetowej.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jaki telefon zamiast Iphone'a kupić?
    By bartek_tsw in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 09-07-21, 13:02
  2. Jaki telefon do obsługi połączenia VoIP?
    By Azar in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-10-19, 12:00
  3. jaki telefon
    By kika99 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-04-10, 20:58
  4. telefon
    By A N D E R S in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-08, 11:35
  5. Naj... telefon
    By Simmek in forum Telefony Komórkowe  
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-03-06, 01:36

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów