+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 101

Temat: Jaki Telefon?

  1. #46
    Speed25 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    38
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Jest naprawdę fajna, funkcjonalna, intuicyjna, a do tego bezpłatny doradca.

  2. #47
    maaksio11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2010
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Słowo bezpłatny najbardziej mnie cieszy :P Bo od słuchania ofert w salonach uszy więdną...

  3. #48
    Speed25 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    38
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    A człowiek ma już dość słuchania tych samych formułek Jak dobrze, że są te porównywarki.

  4. #49
    Jestem Ofiara Gwaltu :/ lisik22 Człowiek z aspiracjami Avatar lisik22
    Na DoFo od
    Dec 2009
    Postów
    17
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Porównywarka to dobra rzecz, jeśli chce się zaoszczędzić czas i pieniądze, ale ja zawsze przed zakupem muszę iść do salonu i wypróbować aparat. Samo obejrzenie zdjęc w Internecie to stanowczo zamało.

  5. #50
    Speed25 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    38
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Do salonu tak czy inaczej pójść będzie trzeba żeby chociażby podpisać umowę, ale porównywarki to jest to miejsce gdzie znajdziemy te najkorzystniejsze oferty.

  6. #51
    Jestem Ofiara Gwaltu :/ lisik22 Człowiek z aspiracjami Avatar lisik22
    Na DoFo od
    Dec 2009
    Postów
    17
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Operatorzy wiedzą jak wykorzystać niezorientowanego konsumenta. Niby telefon za 1 zł, niby niski abonament, dużo bonusów....a tu się później okazuje, że jakieś koszty przeoczyliśmy, za coś trzeba było dodatkowo zapłacić. Trzeba się mieć na baczności.
    Ostatnio zastanawiam się nad HTC Desire HD, macie jakiś zdanie na temat tego telefonu?

  7. #52
    Speed25 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    38
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Miałem styczność z tym modelem telefonu i muszę powiedzieć, że robi wrażenie jego funkcjonalność, a jeśli chodzi o korzystny abonament to może dobrze jest zajrzeć na np. eBrokera.

  8. #53
    hybryd Człowiek z aspiracjami Avatar hybryd
    Na DoFo od
    Jan 2009
    Wiek
    39
    Postów
    120
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Mój znajomy ma HTC HD i jest zadowolony. Podejdź sobie do jakiegoś salonu i oblukaj, bo też ważne jak telefon leży ci w ręce, czy go czujesz!

    Słuchajcie, a co robocie ze swoimi starymi telefonami, bo ja mam taki, którego już gdzieś od pół roku nie używam, komis powiedział, że jest za bardzo porysowany i że go mi nie przyjmą, miałem wymienić tylnią obudowę ale dałem sobie spokój. Tak to telefon co prawda nie jest pierwszej świeżości ale spoko działa. Z 100zł jeszcze za tą Nokię N52 bym wziął .. ale nie mogę znaleźć kupca. Co poradzicie?

  9. #54
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Cytat Napisał hybryd Zobacz post
    Mój znajomy ma HTC HD i jest zadowolony. Podejdź sobie do jakiegoś salonu i oblukaj, bo też ważne jak telefon leży ci w ręce, czy go czujesz!

    Słuchajcie, a co robocie ze swoimi starymi telefonami, bo ja mam taki, którego już gdzieś od pół roku nie używam, komis powiedział, że jest za bardzo porysowany i że go mi nie przyjmą, miałem wymienić tylnią obudowę ale dałem sobie spokój. Tak to telefon co prawda nie jest pierwszej świeżości ale spoko działa. Z 100zł jeszcze za tą Nokię N52 bym wziął .. ale nie mogę znaleźć kupca. Co poradzicie?
    Dam Ci 100zl jezeli wlozysz go sobie w pupe uzywajac webcam live, zgoda? Pozniej bedziesz mogl sprzedac telefon a bedziesz stowe do przodu.

  10. #55
    hybryd Człowiek z aspiracjami Avatar hybryd
    Na DoFo od
    Jan 2009
    Wiek
    39
    Postów
    120
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Chciałem się Was jeszcze zapytać o serwis internetowy gdzie można oddać stary telefon, w sensie co sądzicie o takiej formie rozwiązania problemu, ale widzę, że tu kolega znalazł lepszy sposób:
    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Dam Ci 100zl jezeli wlozysz go sobie w pupe uzywajac webcam live, zgoda?
    ... ale ja za niego podziękuję!

    Ok nie było tematu. Już o nic się nie pytam.

  11. #56
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Podobno jest w Polsce cos takiego jak allegro
    Jezus was kocha

  12. #57
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Oddaj tel potrzebujacemu- bedziesz jak ojciec chrzestny.

  13. #58
    nowy.dar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2010
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Cytat Napisał hybryd Zobacz post
    co robocie ze swoimi starymi telefonami, bo ja mam taki, którego już gdzieś od pół roku nie używam, komis powiedział, że jest za bardzo porysowany i że go mi nie przyjmą, miałem wymienić tylnią obudowę ale dałem sobie spokój.
    To co napisał hybryd, to nie jest takie głupie. Znajomy miał podobny problem. On jest taki eco, stara się robić wszystko w zgodzie z naturą. Znalazł jakiś serwis w internecie, który trudni się skupem telefonów, przyszłali mu pocztą kopertę, zapakował telefon i odesłał. Jaką kasę mu za to zapłacili

  14. #59
    Sternowski Człowiek z aspiracjami Avatar Sternowski
    Na DoFo od
    Apr 2012
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Cytat Napisał nowy.dar Zobacz post
    To co napisał hybryd, to nie jest takie głupie. Znajomy miał podobny problem. On jest taki eco, stara się robić wszystko w zgodzie z naturą. Znalazł jakiś serwis w internecie, który trudni się skupem telefonów, przyszłali mu pocztą kopertę, zapakował telefon i odesłał. Jaką kasę mu za to zapłacili
    I zapewne durniu zaraz wyskoczysz z linkiem?
    Kolejny niewolnik reklamowy w kolejce do bana. Ale tego ścierwa jest dużo na necie

    A na dobreforum wyjątkowo się uwzieli.

  15. #60
    tomusxx Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2009
    Wiek
    39
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jaki Telefon?

    Cytat Napisał Sternowski Zobacz post
    A na dobreforum wyjątkowo się uwzieli.
    Mało tego ... dziś w Radio Zet mówili właśnie co można robić ze starymi telefonami. Jeszcze u nich na fan page można o tym poczytać i co dziwne sporo osób wypowiadało się pozytywnie o tym wirtualnym skupie telefonów. Podkreślali, że te telefony idę na recykling.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. Jaki telefon zamiast Iphone'a kupić?
    By bartek_tsw in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 09-07-21, 13:02
  2. Jaki telefon do obsługi połączenia VoIP?
    By Azar in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-10-19, 12:00
  3. jaki telefon
    By kika99 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-04-10, 20:58
  4. telefon
    By A N D E R S in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-04-08, 11:35
  5. Naj... telefon
    By Simmek in forum Telefony Komórkowe  
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-03-06, 01:36

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów