+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: podatek...

  1. #1
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie podatek...

    od nieposiadania dzieci jako nowy pomysł ICH(uj) właśnie. podobno tak ma być właśnie. takie swoiste rozwinięcie polityki prorodzinnej (czyt. becikowego) właśnie.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  2. #2
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : podatek...

    Ciekawe, czy bezplodnosc dalej beda leczyc...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  3. #3
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : podatek...

    ta....będą....podatkiem od nieposiadania dzieci....

    nie możesz ??

    to se kup ...

    ***edit***

    że tak pozwole sobie dopisać : SKURWYSYNY
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  4. #4
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : podatek...

    Taki podatek, czy też forma pewnych obciążeń (chyba nadal istnieje w różnych państwach) nazywano "bykowym"

  5. #5
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : podatek...

    to pomysl zdaje sie sobeckiej,wiec sie tym nie przejmuj,posiedzenia sejmu nie saczynaja sie od paciorka.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  6. #6
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : podatek...

    I bardzo dobrze - dopier... nierobom
    A emeryturkę górniczą będzie się chciało brać, ale kto ma na nią pracować, skoro wzrost jest ujemny

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  7. #7
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : podatek...

    Cytat Napisał portia Zobacz post
    I bardzo dobrze - dopier... nierobom
    A emeryturkę górniczą będzie się chciało brać, ale kto ma na nią pracować, skoro wzrost jest ujemny
    to juz raczej spadek a ne wzrost
    niech debile sobie złótków importują ich jest za duzo....
    fakt jest jeden ci wszyscy kretyni którzy wymyslają te durnoty chyba od paru miesięcy nie puszczali bąków i dlatego maja takie posrane pomysły
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : podatek...

    Nie dla gornikow

    Nie dla pisu
    Jezus was kocha

  9. #9
    I love sex Velvet Wie o co chodzi Avatar Velvet
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ^^/*\^^
    Postów
    752
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : podatek...

    taaa poslanka jedna ma swietny pomysl...
    pary zyjące na tzw. "kocią łapę" bedą miec obowiazek zameldowania tego odpowiedniemu urzędnikowi oooszzzz co to sie dzieje, pewnie jak para sie rozejdzie to bedą sie takiemu tlumaczyc czemu po co i kiedy heheheh

  10. #10
    jem groby i okradam trupy tibor69 Wie o co chodzi tibor69 Wie o co chodzi Avatar tibor69
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łajtstock Szity
    Wiek
    40
    Postów
    2,022
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : podatek...

    A co w tym nowego. Za dawnego ustroju było coś takiego, jak "bykowe". Nowa ekipa czerpie pełnymi garścimi z (podobno) tak im obcego systemu.
    SELKAR.PL - Centrum Taniej Książki

  11. #11
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : podatek...

    Cóż,kretyni i tyle
    Niech najpierw dadzą tym matkom godziwe pieniądze na utrzymanie dzieci ,a nie jałmużnę.Nie wiem dokładnie ,ale w tej chwili rodzinne waha się w granicach 45 zł na dziecko.A we Włoszech np.to kwota 130 euro
    DEBILE

  12. #12
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : podatek...

    Cytat Napisał Indianka Zobacz post
    Cóż,kretyni i tyle
    Niech najpierw dadzą tym matkom godziwe pieniądze na utrzymanie dzieci ,a nie jałmużnę.Nie wiem dokładnie ,ale w tej chwili rodzinne waha się w granicach 45 zł na dziecko.A we Włoszech np.to kwota 130 euro
    DEBILE
    Dobrze byłoby chociaż te marne 45 zł dostać, ale trzeba jeszcze mieć cholernie niska średnią dochodu na 1 osobę (jeszcze się nie załapałem - zawsze na granicy)

    Kolejny paradoks (zwykłe ubezpieczenie zdrowotne)
    Mój kuzyn + żona + 2 dzieci odprowadzają tylko jedną opłatę na ubez zdrowotne (płaci tyko kuzyn, ponieważ żona dorabia za granicą i nie jest nigdzie ubezpieczona) - nie rozumiem, dlaczego żona jest wpisana w jego książeczkę i ma prawo do bezpłatnego leczenia?
    Na drugim biegunie jestem ja z rodziną: ja + żona + 2 dzieci. Z żoną odprowadzamy 3 składki na ubezpieczenie zdrowotne (ja mam dochody z dwu źródeł)
    Wniosek: to ja płacę na bezpłatne świadczenia żony mojego kuzyna "Bilans musi wyjść na zero"

  13. #13
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : podatek...

    Widze, ze kuzyn nie jest zbyt popularny.

  14. #14
    Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Polska
    Postów
    2,327
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : podatek...

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    Widze, ze kuzyn nie jest zbyt popularny.
    Nie o to chodzi - zgadzamy się z kuzynem, ale fakt jest faktem.
    Zawsze byłem zdania, że każdy powinien "być kowalem swojego losu" - jak nie masz ubezpieczenia, to płać. Pomoc , czy świadczenia za darmo powinny być tylko dla tych najbardziej "niezaradnych życiowo" (nie ma ich wielu), dla "doświadczonych losem" (w szerokim tego sława znaczeniu) , a nie dla "kombinatorów".
    I nie winię tu kuzyna, bo jeżeli przepisy na to pozwalają , to mu się nie dziwię (jak coś się mi daje, to biorę).

    Tak a'propos (osobny temat) płatności.
    Nie wiem , czy wiecie, ale rolnicy płacą składkę do KRUS (wszystko razem: skł na ub emeryt, rentowe, wypadkowe, chorobowe, zdrowotne) mniej, niż (moja) najniższa składka zdrowotna (a gdzie reszta) Nie wiem dokładnie ale w sumie jest tego około 1/8 naszych skladek (najniższych)
    Do tego nie płacą podatku pochodowego tylko podatek rolny, ltóry jest niczym innym jak podatek "gruntowy" - płacony przez wszystkich posiadających jakiekolwiek grunty (mało tego ta płatność jest pow 1ha dużo niższa (w praeliczeniu na 1m kw) niż nasze za małe działki)

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : podatek...

    Cytat Napisał efis Zobacz post
    Tak a'propos (osobny temat) płatności.
    Nie wiem , czy wiecie, ale rolnicy płacą składkę do KRUS (wszystko razem: skł na ub emeryt, rentowe, wypadkowe, chorobowe, zdrowotne) mniej, niż (moja) najniższa składka zdrowotna (a gdzie reszta) Nie wiem dokładnie ale w sumie jest tego około 1/8 naszych skladek (najniższych)
    Do tego nie płacą podatku pochodowego tylko podatek rolny, ltóry jest niczym innym jak podatek "gruntowy" - płacony przez wszystkich posiadających jakiekolwiek grunty (mało tego ta płatność jest pow 1ha dużo niższa (w praeliczeniu na 1m kw) niż nasze za małe działki)

    Rolnicy maja dobrze...
    Pierdolic wszelkie skladki:
    -wyrwanie zeba:
    w ZOZ 60 zl - prywatnie 40zl
    - przeziebienie:
    wizyta u lekarza prywatnie 40zl i leki za 26
    w zozie 100 + kurwa leki 70zl

    To sie po prostu nie oplaca
    Nie ma nawet wspominac o jakiejs powazniejszej operacji, gdy sie dowiesz ze np. tranzfuzja krwi nie jest placona z panstwowych pieniedzy, a najlepiej przyprowadzic kogos kto odda krew

    Ja bym to w jeden dzien rozpierdolil
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. prosze o pomoc podatek VAT
    By yardin in forum Porady prawne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-06-21, 19:46
  2. Podatek od emigrantow
    By Papla in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-01-07, 11:58
  3. Podwójny Podatek w UK ?!
    By Advocatus.D in forum Porady prawne
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 22-11-06, 02:45
  4. podatek od bezdzietności...
    By Shandor in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 28-10-06, 15:22
  5. zalegly podatek
    By switas in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-06-06, 20:28

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów