+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 78

Temat: konto w banku

  1. #1
    stara gwardia NKT sint Człowiek z aspiracjami Avatar sint
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    wawka
    Postów
    173
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie konto w banku

    ostatnio zalozylem sobie konto na allegro. Chcialem kupic pare rzeczy. Z tego wiem to potrzebuje jeszcze konta w banku. Powiedzcie mi gdzie najlepiej takie konto zalozyc zeby bylo najtaniej oraz w miare latwo i wygodnie z niego korzystac. Pytalem sie kolegow co juz maja konta w bankach i jeden powiedzial ze dobrze jest w mBanku a drugi mowi zebym zalozyl w Inteligo. Co zas Wy radzicie i dlaczego? od razu mowie ze bede potrzebowal tego konta tylko po to aby handlowac na allegro. Z gory dzieki!

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: konto w banku

    ja mam w SparNord - jest ok, kupuje z netu i takie tam

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: konto w banku

    Bz Wbk
    Jezus was kocha

  4. #4
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp: konto w banku

    Ja polecam mBank.

    Zobacz to: http://www.konta-bankowe.com.pl/

  5. #5
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp: konto w banku

    Wiekszosc znajomych ma Inteligo zero kosztow wystarczy miec 100 zl na koncie i iles za karte, + za bezprowizyjne wplaty w oddzialach PKO
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  6. #6
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp: konto w banku

    inteligojest dobre do tego,ma tez dobre zabespieczenie.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  7. #7
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp: konto w banku

    A tak BTW mozesz miec oba...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  8. #8
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: konto w banku

    ja mam mbank i zeby kupowac na allegro czyli robic tylko przelewy to jest ok, mozesz miec na nim nawet caly czas 0 zl i zero zero zero oplat (Ekonto)
    ale jak chcesz juz cos kupowac w necie czyli placic karta (a nie robic przelew) to musisz kupowac specjalna karte za 25 zeta (wazna przez rok), podczas kiedy w inteligo mozesz placic ta sama karta ktora uzywasz do bankomatu itp (ten sam nr).... wiec to zalezy od Ciebie, jak Ci sie bardziej oplaca bo ja np mam ta dodatkowa karte do kupowania w necie ale na nic mi sie wlasciwie nie przydaje


    aha no i jeszcze przy koncie w mbanku mozesz wyplacac kase bez prowizji z bankomatow euronetu, i (co wazniejsze) z bz wbk a tam jest fajnie bo mozesz dowolna kwote wyplacac, nawet 10 zl a w euronecie np tylko 50 albo 100

  9. #9
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: konto w banku

    ale mbank ma kary virtualne - już chyba jako jedyny - pozostałe banki faszerują klientów kredytowymi
    wirtualna jest o tyle dobra, że można nią dokonywać zakupów elektronicznych tak jak każdą kredytową, jednak nie istnieje niebezpieczeństwo, że utraci się kasę z karty za sprawą haxxxora który ukradł numer i kod CCCV
    subkonto konto karty uzupełnia się jedynie do wysokości bieżącej transakcji i można bezpiecznie płacić
    sam mam rachunek w Millenium, ale założę sobie darmowy w mBanku tylko dla tej karty

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  10. #10
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: konto w banku

    no tak, wlasnie o tej karcie portia mowilam
    tylko ze uprzedzilam sinta ze za ta karte trzeba zaplacic 25 zl, a w innych bankach jest za darmo niby bo to ta sama karta co do calego konta

  11. #11
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: konto w banku

    chyba nie koniecznie ta sama - do konta w mBanku dostajesz debetową Visę electronic za darmo
    natomiast wirtualna to przeważnie tylko zapis numeru karty, daty wygaśnięcia i kod CVV (na papierze)
    z tego co się orientuję to inne banki w Polsce już nie oferują wirtualnych...

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  12. #12
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: konto w banku

    no ale wlasnie przeciez to samo caly czas mowie

  13. #13
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: konto w banku

    to ja może napiszę o co mi chodzi: w mbanku dosatajesz tak jak w każdym banku kartę debetową - za darmo, oprócz tego możesz "dokupić" wirtualną za 25 PLN - tego jednak inne banki polskie nie oferują
    tak więc jeśli mówimy o tym samym tylko w innych językach to looooz

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  14. #14
    stasek9 Człowiek z aspiracjami Avatar stasek9
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    139
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: konto w banku

    I jeszcze PKO BP - Inteligo miala duze obnizki oplat dla studentow tylko nie wiem czy jeszcze to jest aktualne

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Odp: konto w banku

    wbk >30 pomimo to ze jest 0%

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. konto w banku
    By she in forum Porady prawne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-07, 23:07
  2. Piniadze w banku
    By stern in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-09-06, 21:16

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów