+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Nieslyszalne dzwonki :)

Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    31

Domyślnie Nieslyszalne dzwonki :)

Dzwonek do komórki o nazwie Teen Buzz to nowa tajna broń nastolatków przeci wko z byt surowym
    nauczycielom, którzy nie pozwalają używać komórek w szkołach.
    Wśród brytyjskich uczniów Teen Buzz stał się prawdziwym hitem – dzw onek jest słyszalny dla
    nich, ale nie dla nauczycieli. Telefon może dzwonić w trakcie lekcji, alb o syg nalizować
    nadejście SMS-a, i nie usłyszy go nikt, kto ma więcej niż 20 lat.
    Jak to możliwe? Teen Buzz wykorzystuje zjawisko, które polega na tym, że z wie kiem ludzki
    słuch traci zdolność odbierania wysokich dźwięków w częstotliwości od 18 do 20 kiloherców,
    czyli na przykład bzyczenia komara. Proces ten rozpoczyna się już po dwud ziest ce.
    Co ciekawe, dzwonek którego nie słyszą nauczyciele został skopiowany z ur ządze nia
    o nazwie Mosquito, które powstało jako... odstraszasz nastolatków. Jest t o rod zaj alarmu,
    który właściciele sklepów montują przed wejściem, żeby przegonić okupując e ter en dzieciaki.
    Dorośli sygnału odstraszacza nie słyszą. Ktoś nagrał ten dźwięk i przerob ił go na dzwonek,
    który teraz ułatwia nastolatkom bezkarne korzystanie z komórek podczas le kcji.
    LINK:http://www.slashphone.com/download/2...c_teenbuzz.mp3

Slyszycie? ja jeszcze slysze

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

Jezus was kocha

Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    10

Domyślnie Odp: Nieslyszalne dzwonki :)

bajer, właczyłem to i słysze taki wysoki ton,ale nie tak,zeby mi przeszkadzało, a moje dzieci z łóżek krzyczą : co to?????

Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    25

tez slysze...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.

Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    25

HEHEHE nie jestem jeszcze taka stara EUREKA! SŁYSZE!

wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    22

niechce mi sie budzic brata jutro sprawdze ja słysze pisktzn ze huja słysze

Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    22

qrwa uszy mnie bola huje

Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    31

slysze taki leciutki pisk... to znaczy ze ja stara czy ok?

Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał A N D E R S Zobacz post
    qrwa uszy mnie bola huje
    anders,to ty małolat jeszcze

SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Siła Reputacji
    23

nie slysze

Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    22

araju mam 20 lat jak pisk tzn ze małolat czy nie małolat? bo moja mamuska tez pisk słyszy

Glosujmy na PO efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci efis  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar efis
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Siła Reputacji
    25

Przeciętny zakres słyszalności dźwięków, przez ludzkie ucho to 16Hz - 20000Hz , ale w praktyce górny zakres to 16000Hz (żaden naturalny dźwięk nie wystepuje w postaci "czystej sinusoidy", ale jest składową "nośnika" i harmonicznych).
    To fakt, że z wiekiem słuch stopniowo i systematycznie pogarsza się w górnym zakresie częstotliwości. Mało tego - mężczyźni (statystycznie) słysza gorzej od kobiet w górnych zakresach częśtotliwości (mężczyzna w okolicach 30-40lat może mieć problemy z częstotliwością około 16kHz).
    Cytat:
    [I]"Ucho ludzkie jest wrażliwe na częstotliwości w zakresie 16-20 000 Herców (Hz). Zakres powyżej 15 000 Hz jest słyszalny jedynie przez dzieci, a w wieku starszym już trwale niedostępny. Natomiast największą czułość ucho ludzkie wykazuje w częstotliwościach 2000-3000 Hz. Zdrowe ucho może usłyszeć dźwięk o sile kilku decybeli. Górna granica słyszalności przebiega na poziomie 110-120 decybeli (dB). Przy takim natężeniu występuje uczucie bólu w uszach, a przekroczenie tej granicy powoduje uszkodzenie słuchu. Lepiej tego nie próbować! Natężenia przekraczające tę granicę o 30 dB bezpowrotnie uszkadzają słuch..."

Z fragmentem: "Zakres powyżej 15 000 Hz jest słyszalny jedynie przez dzieci" podyskutowałbym (przekroczyłem pewien wiek i nadal słyszę pisk transformatora odchylania H pracującego na częstotliwości 15625Hz)

To co słyszałem w załączonym pliku (według mnie - ale jestem w stanie to zmierzyć jutro) to częstotliwość zaledwie około 10-12kHz.

inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    23

slabo slyszalem ale niepszeszkadaja mi takie dzwieki

Chociaż niżej, ale własna, POGOŃ SZCZECINz mego miasta !!!

POGOŃ SZCZECIN NOWA

Ta bitwa jest przegrana,
    Lecz my nie cofniemy się,
    Bo nasz honor to walczyć,
    I nigdy nie poddać się.
    Przeważająca siła wroga,
    Na pewno nie przestraszy nas,
    My walczymy do końca, choć nie mamy szans.

303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    26

rozjebało mi uszy prawie
    Nie patrz tu kurwo

01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Siła Reputacji
    24

Tez słysze, a niby nie powinienem
    To lekka sciemka mysle ze chodzi o to ze nikt nie kojazy tego jeszcze z dzwonkiem , pozatym czasem jak wyjde z jakiegos głosnego pomieszczenia to dzwieczy mi tak jeszcze w uszach przez jakis czas.
    Poprostu jest to dzwiek który trudno jednoznacznie okreslic czy jest dzwonkiem czy zwyklym szumem w uszach

6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Siła Reputacji
    26

Domyślnie Odp : Nieslyszalne dzwonki :)

wylaczylem a nadal slysze. kurde nie zasne teraz

fuck no nie hehehehe

dam wam dobra rade. nie wlaczajcie za glosno i nie sluchajcie wiecej niz 5 razy pod rzad

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)