+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: niemieckie wino ,dobre dla poczatkujacych

6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    22

Domyślnie niemieckie wino ,dobre dla poczatkujacych

nie kazdemy smakuje wino,jakby chcial sie przekonac do picia wina,najlepiej zaczynac wlasnie od niemieckiego (renskie lub mozelskie),sa to takie delikatne w smaku,przewaznie biale wina,nie ma bata ,kazdemu bedzie smakowac,zaleta jest tez to ,ze nie sa drogie,za 12 zeta mozna kupic calkiem przyzwoite wino,oczywiscie sa tez drozsze,np ze zmrozonych winogron,troche dziwaczne w smaku.
    wlasnie sobie czkam takie

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

STERN
    Guest

Domyślnie

Ciekawe, lubie winko ale nigdy nie pilem niemieckiego, jaką marke byc polecał z czerwonych

6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    22

Domyślnie

Cytat Napisał STERN
    Ciekawe, lubie winko ale nigdy nie pilem niemieckiego, jaką marke byc polecał z czerwonych
    czerwonych osobiscie nie pilem,wiekszosc tego co mozna kupic sa biale,idz do sklepu i wybierz jakies z "pradikatem "-to niemiecki odpowiednik apelacji,dobre sa takie w niebieskich butelkach (wyglada to troche jak denaturat,hehe),jak lubisz czerwone wytrawne to poszukaj jakis rumunskich(jeszcze nie pilem syfnego,albo bulgarskie slavyantsi (np,symeon,kosztowal ka to pilem cos kolo 15 zl,albo lepiej takie z apelacja ,cos kolo 20 paru,ale plaszczy smakiem,naprawde b.dobre wino za jeszcze lepsza cene,ja bylem w duzym miescie to widzialem je w supermarketach,teraz ostatnio nie widuje,jest jakies inne

Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie

niemieckich jeszcze nie pilem , i nawet nie wiem gdzie kupic(w sklepach nie ma) pewnie jak bym sie do winiarni przeszedl , a swoja droga dla mnie wino im barzdiej wytrawne tym lepsze , im bardziej gorzkie cierpkie tym lepiej drazni zmysly
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    22

Domyślnie

niemieckich jeszcze nie pilem , i nawet nie wiem gdzie kupic
    pewnie w kraju wina,ciezko kupic wino z innego panstwa,ale ja poszukasz to pewnie w rzymie znajdziesz,bedziesz mile zaskoczony pomimo tego ,ze nie jest ono wytrawne,wlosi nie robia raczej tego typu win,za goraco maja.
    kiedys pilem dobre wloskie wino (pegazus czy jakos tak-cos od pegaza),lekko slonawe bylo(moze blisko moza te winogrona uprawiaja,jest podobno taki miod ktory ma troche soli morskiej w sobie,bryza przynosi ja z nad moza na kwiatki i pszczoly to zbieraja razem z nektarem),to pierwsze czerwone wino jakie pilem i mi smakowalo,dopiero po wypiciu tego pegazusaa zobaczylem o co chodzi z winem.

postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    19

Domyślnie

ja kiedys pilem jakis niemieckie ,co 0,75l kosztowalo 100marek dobre bylo ale malo i drogo :18:

Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    22

Domyślnie

ja kiedys pilem jakis niemieckie ,co 0,75l kosztowalo 100marek dobre bylo ale malo i drogo
    gdzies rabnoles,czy rodzicom podebrales z barku ? (200 zl to dosyc duzo jak za wino)

postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    19

Domyślnie

Cytat Napisał sztetke
    ja kiedys pilem jakis niemieckie ,co 0,75l kosztowalo 100marek dobre bylo ale malo i drogo
    gdzies rabnoles,czy rodzicom podebrales z barku ? (200 zl to dosyc duzo jak za wino)
    moj tato przywiozl z niemiec od kogos tam to sie z nim napilem ...znaczy sprobowalem bo o piciu to mozna bylo zapominc

Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    22

Domyślnie

Cytat Napisał pepek
    moj tato przywiozl z niemiec od kogos tam to sie z nim napilem
    to milo z jego strony

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)