+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 41

Temat: Wiara :P

  1. #1
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Question Wiara :P

    Dlaczego kiedy przyznaje sie do mojej wiary zostaje nazwany desperatem, idiota, fanatykiem, frajerem, naiwniakiem?Zawsze posadzany jestem o brak inteligencji lub 5 klepki. Nie wiem dlaczego czlowiek wierzacy w cos wiecej, niz pospolite glupie przesady typu czarny kot, kominiarz, drabina, przysiadanie przed wyjsciem z domu i inne takie pierdoly, jest traktowany jak przyglup.
    A przesadni nie sa w zaden sposob pietnowani mimo ze ich wiara w przesady jest duzo glupsza.

    Kto z Was wierzy? Moze razem stworzymy front, aby udowodnic ze sam fakt wiary nie powoduje, ze jestesmy ulomni pod jakimkolwiek wzgledem.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Ja nie wierze.... a bynajmniej jeszcze nie zdecydowalam za czym jestem... ale absolutnie nie posadzam ludzi wierzacych o cokolwiek negatywnego.
    Za to nie mam pozytywnego zdania o prawdziwych FANATYKACH myslacych ze prawdziwa wiara to chodzenie do koscila codziennie i klepanie zdrowasiek, a zarazem nienawidzenie wszystkich dookola i uprzykrzanie im zycia.
    Jesli kiedys bede wierzaca... to wiara nie bedzie rowna instytucji kosciola.... a do wierzacych nic nic nic nic nic nie mam

  3. #3
    jem groby i okradam trupy tibor69 Wie o co chodzi tibor69 Wie o co chodzi Avatar tibor69
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łajtstock Szity
    Wiek
    40
    Postów
    2,022
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    Hitman to ciekawe. Mnie traktują tak samo jak powiem, że nie wierzę
    SELKAR.PL - Centrum Taniej Książki

  4. #4
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Mozna tez obrócic w druga strone to co mowisz hitman. Czesc wierzacych fanatyków zarzuca ateistom, agnostykom ze ich zycie bez wiary nie ma sensu.
    A ja, jak pewnie reszta niewierzacych, bez religi czuje sie calkiem dobrze i do niczego nie jest mi ona potrzebna. No ale to temat dla wierzacych wiec juz wam nie przeszkadzam w tworzeniu frontu Nie uwarzam bynajmniej WSZYSTKICH wierzacych za ulomnych, ale na pewno wieksza czesc.

  5. #5
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Jesli chodzi o stare dewotki to tez najchetniej przywalilbym im z baski.

  6. #6
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    hitman ---> <--- dewotki

    a tak na serio - hitman, ta anegdote o chirurgu i kosmonaucie to napisalem nie zeby komus zarzucic ze nie zobaczy boga itd, tylko zeby czyms poprzec to co mowie pisze to tu zeby nie spamowac tam

    pzdr w tworzeniu katolickiego frontu :P
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7
    DIE! Thank you. 70m3k Wie o co chodzi Avatar 70m3k
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    ŁDZ
    Wiek
    34
    Postów
    2,574
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    jeśli ktoś wierzy w boga, który daje nam takie coś, jak instynkty, a potem zabrania im ulegać? To nasza natura każe nam patrzeć na seksowną dziewczynę, masturbowac sie, uprawiać seks nie tylko dla podtrzymania gatunku (swoja droga, czemu pambuk wyposażył nas w orgazm? ).
    Większość osób została wychowana w wierze chrześcijańskiej... Ale gdyby wyzbyć się tego, co nam wpajano od najmłodszych lat, spojrzeć na to trzeźwo i krytycznie, zastanowic sie nad tym... Czy to ma jakiś sens? I czemu niektórzy ludzie widzą w tym więcej niż sens, widzą sens życia? Jak dla mnie to jest chore...
    Czczenie sadysty, który zabrania nam uzywania czegoś co sam dał? Do tego nazywanie go naszym Ojcem?? Nonsens.
    Ostatnio edytowane przez 70m3k ; 04-09-06 o 18:20


    2Cu + 2Al -> 2Au + Cl2

  8. #8
    Given to the Rising Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Adamitsu - samo dobro Avatar Adamitsu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    1,574
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    W środowisku ludzi normalnych, nikt nie naśmiewa się z człowieka wierzącego, ani też nie ma osób atakujących ateistów. Dlatego obyśmy na drodze swojego życia spotykali ludzi kumatych.

  9. #9
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adamitsu Zobacz post
    W środowisku ludzi normalnych, nikt nie naśmiewa się z człowieka wierzącego, ani też nie ma osób atakujących ateistów. Dlatego obyśmy na drodze swojego życia spotykali ludzi kumatych.
    Dokładnie to miałem pisać aleś mnie uprzedził

    Ludzie inteligentni nie będą sie śmiać ani z wierzących ani z niewierzących. O ile ci zachowują się racjonalnie. Bo mam np. kumpla który jest typowym fanatykiem (nie wyolbrzymiam) i nie umie mówić o niczym innym jak religii, i cuż - z niego sie podśmiewam

  10. #10
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    duzo jeszcze czasu uplynie , nim wyjdziemy ze sredniowiecza
    a duzo sredniowiecza jeszcze bedzie nim czlowiek ZROZUMIE
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./&#175; //
    ......,/&#175;// ........./...//
    ...../...//. ......./&#175; //
    ..../´&#175;/'´ &#175;/´&#175; /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  11. #11
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Oj sentyment mysle ze ludzie nie zrozumieja nigdy, taka juz ludzka ulomna natura. Jak cos jest inne niz moje to jest zle albo niegodne

  12. #12
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Wiara :P

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Dlaczego kiedy przyznaje sie do mojej wiary zostaje nazwany desperatem, idiota, fanatykiem, frajerem, naiwniakiem?
    Bo wiara w proroka Jezusa jest idiotyczna, frajerska i naiwna. Bo co to daje jakiemus zydowi na patyku, czy nawet samemu pambukowi, ze ktos w niego wierzy czy nie ?
    Ostatnio edytowane przez Goerres ; 07-12-06 o 01:47
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  13. #13
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : Wiara :P

    Goeres powinienes zapytac co to daje tobie ...
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./&#175; //
    ......,/&#175;// ........./...//
    ...../...//. ......./&#175; //
    ..../´&#175;/'´ &#175;/´&#175; /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  14. #14
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : Wiara :P

    bardziej sie smieje nie z wiary,a z typow ktorzy daja sie robic magikom z ambony.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Wiara :P

    ja sie smieje z tych co wierza w pieniadze, najlepiej sie czuje jak im swiat udowadnia ze nie wszystko da sie kupic...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. wiara w wenus
    By corsaire in forum Religie  
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-01-08, 02:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów