+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Flirt

  1. #1
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Flirt

    Lubicie flirtowac?
    na czym wedlug was polega sztuka dobrego flirtu?

    znalazlam taki artykul na ten temat..
    http://sympatia.onet.pl/11493,2612,1...,artykuly.html


    czy nie uwazacie ze te porady jak flirt na ladne oczka, spojrzenie itd itp to troche schematy?? mi sie wydaje ze po prostu trzeba kogos czyms "zainteresowac", jakas cecha charakteru, nie wiem.... a nie tylko ladnie sie spojrzec

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Bardzo lubie flirtowac, i czesto to robie. Sztuka dobrego flirtu polega moim zdaniem na spontanie i luzie. Wszelkie poradniki mozna od razu wyrzucic do smietnika, jesli nie czujesz klimatu to nigdy nie bedziesz flirciarzem/flirciarą.

  3. #3
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    no wlasnie, jak ktos przeczyta poradnik jak ma sie spojrzec to i tak mu wyjdzie kicha.... flirtowac mozna przeciez nawet na "bycie zlosliwym"

    a moze ktos zna jakis "najbardziej inny, kontrowersyjny sposob flirtowania?"

  4. #4
    postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    wroclaf :P
    Postów
    1,831
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    nie ma schematow na flirt ... tak jak napisal stern ... spontan na maxa

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Ja tez lubie flirtowac, robie to w pyte czesto, dobrze mi to wychodzi i to sie umie lub nie, a uczenie sie tego z podrecznikow to tak samo jakby sie uczyc jak byc przystojnym z podrecznikow

    Jesli chodzi o moje jakies "oryginalne" metody to czesto robie tak ze zachowuje sie bardzo arogancko co strasznie intryguje kobiety i one zazwyczaj zaczynaja
    Ale kazdy ma inne patenty
    Jezus was kocha

  6. #6
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    W przedszkolu ciągłem koleżanki za warkocze

  7. #7
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Ja tez lubie flirtowac, robie to w pyte czesto, dobrze mi to wychodzi i to sie umie lub nie, a uczenie sie tego z podrecznikow to tak samo jakby sie uczyc jak byc przystojnym z podrecznikow

    Jesli chodzi o moje jakies "oryginalne" metody to czesto robie tak ze zachowuje sie bardzo arogancko co strasznie intryguje kobiety i one zazwyczaj zaczynaja Ale kazdy ma inne patenty
    no wlasnie na cos takiego sie dalam zlapac jakis czas temu....... cholera

  8. #8
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Enemigo... misiu pysiu Zachowujes sie arogancko wobec mnie

  9. #9
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Na poczatek mowie ze jest aseksualna jak dla mnie, to je zawsze interesuje... dlaczego...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  10. #10
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek Zobacz post
    Na poczatek mowie ze jest aseksualna jak dla mnie, to je zawsze interesuje... dlaczego...
    A jakie kobiety sa w Twoim typie ? ? ?

  11. #11
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek Zobacz post
    Na poczatek mowie ze jest aseksualna jak dla mnie, to je zawsze interesuje... dlaczego...
    hardcore...

  12. #12
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    bla bla

  13. #13
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    A jakie kobiety sa w Twoim typie ? ? ?
    Ładnie sie musza usmiechac...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  14. #14
    De Viant Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2006
    Skąd
    G.K.
    Postów
    97
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Flirt

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Jesli chodzi o moje jakies "oryginalne" metody to czesto robie tak ze zachowuje sie bardzo arogancko co strasznie intryguje kobiety i one zazwyczaj zaczynaja
    Zgadza się - to pociąga laski

    Gdzieś kiedyś wyczytałem, że jak panienka jest bardzo pewna siebie, to można nawet z niej się nabijać - prosto w oczy. Rzucać teksty w stylu "ale masz fryzurę - cholera taki wstyd - wszyscy się na nas patrzą"
    No ale - w praktyce tego nie polecam

  15. #15
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie Odp: Flirt

    Cytat Napisał Simmek Zobacz post
    Na poczatek mowie ze jest aseksualna jak dla mnie, to je zawsze interesuje... dlaczego...
    hmmm.... az wierzyc mi sie nie chce

    Ja uwazam ,ze flirt to naprawde sztuka uwodzenia .Flirtujac przesylamy drugiej osobie znaki nie tylko spojrzeniem czy usmiechem ale rowniez gestami,ktore wbrew pozorom robia najwieksze wrazenie .Oczywiscie wazne jest tez w jaki sposob prowadzimy rozmowe ( niektorym sie to troche myli z wiazka przeklenstw,ktorymi chca blysnac ).
    W kazdym razie liczy sie co chcemy osiagnac ,bo mozna przedobrzyc i zamiast niewinnej zabawy znajdziemy zenujaca sytuacje

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. flirt a makijaż
    By she in forum Moda
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-02-07, 23:32
  2. Dział Flirt dla Zakochanych
    By SsMyQ in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 18-07-06, 22:50
  3. Dział Flirt ,Miłośc ,przyjaźń ,Nienawiść - Moderator !!!
    By SsMyQ in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-07-06, 21:15
  4. Dofo - flirt forum
    By maciekmrc in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 14-07-06, 00:01

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów