+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: SILOWNIA

  1. #1
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie SILOWNIA

    W koncu sie zdecydowalam no i chodze Kto z was chodzi ( chodzil) i jakie cwiczenia uwaza za najbardziej efektywne?wiem ,ze to zalezy od tego co sie chce uzyskac,wiec piszcie jakie cwiczenie i na co.Na pewno sie przyda

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Graty samozaparcia

    Dawno temu cwiczylem, ale mysle ze Tobie potrzebna kobieca rada przecierz kobiece cwiczenia to calkiem inna bajka.

  3. #3
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie

    No tak chyba nie do konca... Az tak sie nie znam ale jest chyba pare cwiczen i dla kobiet i dla mezczyzn wykonywanych podobnie
    Chyba ze sie myle...w takim razie poczekam ,moze ktoras z naszych dziewczat sie wypowie
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #4
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Moze daj jakies dane :
    np. chce zrzucic pare kilo z brzucha, chce wygladac jak szlorcefaker, chce ogolnie poprawic swoja tezyzne fizyczna.
    Jakis cel wtedy moze bede mogl ci jakos pomoc.

    Moze zalezy ci na jakis konkretnych partiach miesni?

  5. #5
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    Gratuluję wyboru i na sam początek życzę duuuużo samozaparcia i wytrwałości.
    Bez tego naprawdę będzie ciężko. Pierwsze co powinnaś zrobić zaczynając chodzić do fitess clubu to postawić sobie cel i do niego dążyć. Na początek najlepiej stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie co chcę zmienić, lub poprawić. Nastepnie wejść na wagę, porobić parę wymiarów. Wszystko zapisać i czekać na rezultaty treningu i oczywiście diety, którą powinnać stosować w zależności od celu.
    Jeżeli chodzi o ćwiczenia, to pamiętaj o dobrej rozgrzewce przed każdym treningiem. Rozciąganie, rowerek itp. Minimum 15 min. Następnie trening, który powinien być ułożony pod kątem tego co się chce osiągnąć, oraz zaawansowania. Pamiętaj, że to ma być przyjemność, a nie mordęga. Na początek mniej skomplikowane ćwiczenia z bardzo małym obciążeniem by przyzwyczajić organizm. Stopniowo oczywiście zwiękrzając obciążenie lub intensywność. Pamiętaj o prawidłowej technice. To by było chyba na tyle, jeśli chodzi o początek.
    Powodzenia!

    Jak będziesz miała jakieś pytania pisz, spróbuję pomóc.

  6. #6
    CHIARA Człowiek z aspiracjami Avatar CHIARA
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    stąd
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja chodziłam!!!! Ja chodziłam!!!!
    A terazm mam siłownie w domu Są różne techniki ćwiczeń, w zależności od tego co chcesz osiągnąć w zasadzie. Mi chodziło o zgubienie X kg... Mój mundry trener dał mi radę, żeby od 40 minut do godziny rowerek lub bieżnia. To nie tylko dla rozgrzewki, ale dla ( w sumie nie wiem czego) ale działało. A potem różne siłowe - na pośladki, brzuszek, ramionka. Na początku 2 godziny starczały, a teraz nie I nie forsuj się na początku, bo się zniechęcisz.
    Ach i polecam 3 razy w tygodniu i raz w tygodniu sauna i masaż SUPCIO
    Życzę wytrwałości

  7. #7
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie

    Oj to ja tak na poczatek 1 godzinka co 2 dni ,chyba na razie nie stac mnie na wiecej ( chodzi o wysilek)
    Schudnac nie mam po co ale chcialabym cialko ujedrnic Brzuszek miec bardziej plaski I tak ogolnie dla kondycji ...
    Biegam ale na takich stopkach - nie wiem jak to sie nazywa ale praca rak i nog jednoczesnie no i strasznie szybko sie na tym mecze Wiem jednak ,ze wkrotce bedzie lepiej- wykupilam karnet zeby miec motywacje
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #8
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    Najlepszą motywacją są efekty ciężkiej pracy .....bynajmniej u mnie

  9. #9
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cialko ujedrnia sie najlepiej cwiczeniami ogolnorozwojowymi czyli wszystko po trochu przy malych obciazeniach i bez szalenstw.
    Najwazniejsze jest zebys wykonywala cwiczenia ktorych najbardziej nie lubisz bo cie mecza i powoduja ogolne oslabienie jesli sie rozkrecisz nic nie bedzie dla ciebie przeszkoda.
    Jesli chodzi o brzuch polecam brzuszki ze skretosklonami wzmacniaja tez miesnie skosne.
    Dobrze tez robi boks i ciosy podbrodkowe(oczywisci wyprowadza sie je na sucho ) ale do tego chyba potrzebny bylby ktos kto bezposrednio pokaze o co dokladnie chodzi bo napisac raczej sie nie da.
    Powodzenia.

  10. #10
    postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    wroclaf :P
    Postów
    1,831
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    ja ostatnio w 20 min przezucilem 60 workow z cementem po 30kg ... prawie jak silownia :P

  11. #11
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    prawie jak nadwyrężenie kręgosłupa :P
    Nie patrz tu kurwo

  12. #12
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ja ostatnio pomalowałem 16 000 m desek(szer/dł - 14cm/500cm)

  13. #13
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    ja ostatnio z katsiem przerzuciliśmy 2 tony zborza

  14. #14
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wenus
    Oj to ja tak na poczatek 1 godzinka co 2 dni ,chyba na razie nie stac mnie na wiecej ( chodzi o wysilek)
    Schudnac nie mam po co ale chcialabym cialko ujedrnic Brzuszek miec bardziej plaski I tak ogolnie dla kondycji ...
    Biegam ale na takich stopkach - nie wiem jak to sie nazywa ale praca rak i nog jednoczesnie no i strasznie szybko sie na tym mecze Wiem jednak ,ze wkrotce bedzie lepiej- wykupilam karnet zeby miec motywacje
    Chyba piszesz o powerfly... swietna zabawa. Masz racje- niestety bardzo meczaca. Wlasciwie tylko dla tej maszyny chodze na silownie

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Ja walnolem wczoraj 6 okocim mocne, to tak na brzuszek...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów