+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Kobiety

6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Siła Reputacji
    27

Domyślnie Kobiety

kobieta INTERNET: kobieta z utrudnionym dostępem
    kobieta SERWER: zawsze zajęta kiedy jej potrzebujesz
    kobieta WINDOWS: wszyscy wiedzą, że nie jest w stanie nic dobrze zrobić, ale nikt nie może się bez niej obejść
    kobieta EXEL: powiadają, że potrafi zrobić wiele rzeczy, ale ty używasz jej tylko do podstawowych potrzeb
    kobieta D.O.S: każdy miał jż już przynajmniej raz, ale już nikt nie chce jej więcej
    kobieta VIRUS: znana rownież jako "Żona" kiedy jej nie oczekujesz, pojawia się, instaluje samodzielnie i używa wszystkikch twoich zasobow; jeśli spróbujesz się jej pozbyć tracisz wiele, lecz jeśli nie będziesz próbować stracisz wszystko
    kobieta SCREENSAVER: jest niewiele warta, ale przynajmniej zabawna
    kobieta RAM: kiedy ją zostawisz zapomina wszystko co mówiłeś
    kobieta HARD_DISC: zawsze wszystko pamięta
    kobieta USER: spieprzy wszystko czego się dotknie i zawsze chce wiecej niż potrzebuje
    kobieta CD-ROM: jest coraz szybsza i szybsza...
    kobieta E_MAIL: na każde 10 rzeczy ktore powie 8 jest bzdurą

Zapewne to jakaś istota płci męskiej wymyśliła

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

CHIARA Człowiek z aspiracjami Avatar CHIARA
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Siła Reputacji
    18

Domyślnie

Coś ode mnie dla ekonomistów i ekonomistek

A) Marketing kobiecy

1. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: "Jestem dobra w łóżku". To jest marketing bezpośredni.

2. Jesteś na imprezie z przyjaciółmi, widzisz atrakcyjnego faceta, jeden z twoich znajomych podchodzi i mówi: "Tamta laska jest świetna w łóżku". To jest reklama.

3. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, prosisz go o numer telefonu, następnego dnia dzwonisz i mówisz "Jestem dobra w łóżku". To z kolei jest telemarketing.

4. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, rozpoznajesz go, odświeżasz mu w pamięci znajomość i pytasz "pamiętasz jak dobra jestem w łóżku?" to się nazywa Customer Relationship Management.

5. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, wstajesz, poprawiasz ubranie i fryzurę, podchodzisz, stawiasz mu drinka. Mówisz mu jak ładnie pachnie oraz zachwycasz się jego garniturem. Napomykasz jak dobra jesteś w łóżku. To się nazywa Public Relations.

6. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: "Jestem dobra w łóżku", następnie pokazujesz mu jeden sutek, lub cala pierś. To jest Merchandising.

7. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, on podchodzi i mówi: "Słyszałem, ze jesteś świetna w łóżku" – To jest uznana marka - branding.

B) Marketing męski

Podchodzisz do laski na imprezie i mówisz: "Jestem fenomenalny w łóżku, potrafię spędzić całą noc kochając się bez przerwy."
    To nazywa się Nieuczciwa Reklama i jest karane w większości krajów UE.

asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Siła Reputacji
    2

Domyślnie Odp: Kobiety

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://lmeg.radom.pl/reklama-internetowa/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat reklamy internetowej. Wszystkie informacje w tym temacie znajdziecie na stronie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)