+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 86

Temat: Anglia-szczypta prawdy

  1. #31
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Sek w tym ze mieszkam juz w 3 domu i wszedzie ten sam problem(wszyscy znajomi maja to samo).Ten w ktorym mieszkam jest nowy i lat 70-tych nie pamieta na pewno.
    Te buraki uzywaja tego do czego sie przyzwyczaili i walcza z kazda zmiana jakby od tego ich zycie zalezalo.
    A jesli chodzi o zbicie umywalki to wymienia tylko sam basen a instalacja zostanie wiec lipa(wanny ani zlewu w kuchni nie sposob rozbic). Juz wszystko przerabialem w tym wzgledzie. Jedyna opcja jest dla mnie zakrecic zawor u sasiada w tym czasie zalozyc u mnie swoj i potem juz wymieniac wszystko za swoje pieniadze a potem prosic sie landlorda o zwrot co nie zawsze sie udaje.
    Get Valve Or Die Tryin'

  2. #32
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    http://wiadomosci.onet.pl/1367983,2678,kioskart.html
    Polaczkow przesladuja.
    Nie rozumiem jak mozna byc kilka lat w obcym kraju i nic nie umiec mowic w obcym jezyku.

  3. #33
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Ja tez nie.
    Siedze tu juz troche i musze powiedziec ze polacy wcale nie sa tacy zli.
    Chinczycy pracujacy tutaj to niedorozwoje do kwadratu.Znam takich ktorzy pracuja tu i zyja ponad 30 lat a nie potrafia wyartykulowac paru slow w jezyku angielskim-zenada.

  4. #34
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Ja z checia bym sie przejechal do Anglii. Glownie po to aby sie jezyka zajebiscie nauczyc. Ale jakbym mial caly czas pracowac z takimi matolami co ni w zab po angielsku. To by mnie chyba szlag trafil.

  5. #35
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Czas na cos pozytywnego:

    Zycie tutaj jest bardzo przyjemne nie trzeba sie o nic martwic.
    Wszystkie sprawy urzedowe sa maxymalnie uproszczone i nie sa zrodlem problemow ani stresu, wszystkie sprawy zalatwiane sa z usmiechem na twarzy.
    Podoba mi sie ze do kazdego autobusu ustawia sie kolejka i nikt sie nie pcha, kazdy czeka na swoja kolej.
    Anglicy sa bardzo tolerancyjni i ogromnie przyjaznie nastawieni.
    Obcokrajowcy praktycznie nigdy nie sa wysmiewani za swoja nieznajomosc jezyka(w przeciwienstwie do naszego kraju gdzie to nawet wysmienicie mowiacy po polsku obcokrajowcy sa dziwakami z powodu swojego akcetu).


    Stosunek cen do zarobkow jest nieporownywalny do polskiego. Litr bezyny kosztuje w granicach £0.90 czyli ok 5pln przy minimalnej £5.50/h.
    Diesel jest drozszy od benzyny o ok 10%.

    Wszystkie zarobki podawane do publicznej wiadomosci sa brutto (przed opodatkowaniem i wszystkimi oplatami). Podatki i ubezpieczenie w sumie wynosi ok 20% zarobku czyli duzo niej niz u nas.
    Ostatnio edytowane przez Hitman ; 13-11-06 o 16:30

  6. #36
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Najgorsze jest to ze oni nie sa przygotowani na przyjazd polakow do ich kraju.
    Znam przypadki kiedy to paczka polskich zuchow wywozila z hipermarketu zakupy za ok £200 i nikt im nic nie zrobil.Wszystkie testery w sklepach sa uzywane z taka czestotliwoscia ze sam zastanawiam sie jak oni na tym moga zarabiac. Kazda zabawka ktora jest do kupienia w danym sklepie ma swoj tester na ktorym dzieci jezdza caly dzien.
    Wczoraj bylem kupic zabawke dla nowo narodzonej dziewczynki wchodze sobie do sklepu a tu gromada dzieci biega po sklepie bawi sie i smieje jeden maly chinczyk zasiadl do miniaturowego fortepianu z wzmacniaczem i mikrofonem(taki dzieciecy zestaw) i dawal koncert w swoim rodowitym jezyku -myslalem ze padne


    Rozklady jazdy pociagow i autobusow sa rozdawane za darmo- to mnie strasznie zdziwilo gdy tu przyjechalem- na poczatku chyba wszystko mnie strasznie dziwilo oczom nie wierzylem obserwujac sposob egzystencji prawdziwie wysokokonsumpcyjnego spoleczenstwa gdzie rzecz nabyta nie przedstawia zadnej wartosci i jedynym jej przeznaczeniem jest jak najszybsze zuzycie i zastapienie jej nowym egzemplarzem.

  7. #37
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    ale chyba przestalo cie to w koncu dziwic, bo NORMALNOSC dziwi tylko przez chwile

    niektorzy jednak traktuja normalnosc jako cos dziwnego, zas swoja paranoidalna egzystencje jako norme.... i stad te konflikty

    co do testerow.... np. perfumy w hurcie kosztuja np. 10 dolarow, sprzedawane sa za $35, wiec jesli dwa testery sa zuzyte zeby sprzedac jedna buteleczke .. to i tak sie oplaca (choc czlowieka moze wkurzac, ze tyle marzy maja na glupich perfumach, ale to inna dzialka)

    dodaj jeszcze ze ksiazki telefoniczne sa za darmo dostarczane do domow, a dodatkowo ksiazka telefoniczna jest na internecie..tez za darmo
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  8. #38
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Cytat Napisał Papla Zobacz post
    dodaj jeszcze ze ksiazki telefoniczne sa za darmo dostarczane do domow,
    Powiem wiecej sa za darmo i co roku sa aktualizowane. Co za tym idzie, co roku kazdy dom i kazda instytucja dostaje nowa wersje ksiazki telefonicznej.

  9. #39
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Kolejna sprawa:
    Firmy o ogolnoswiatowej marce bywaja tu nie znane dlatego ze na terenie anglii sa ich wyspiarskie odpowiedniki.
    Opel-Vauxhall
    Algida-Wall's
    Lays-Walkers
    Nie wiem co to ma na celu poza zaznaczeniem swojej odrebnosci ale oni sobie tak lubia. W przypadku opla nawet znak firmowy jest zupelnie inny.
    http://www.karmamedia.co.uk/Vxt/imag...picture-10.jpg

  10. #40
    inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    szczecin
    Postów
    2,436
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    vauxhall dlatego ze niemiecki


    Chociaż niżej, ale własna, POGOŃ SZCZECINz mego miasta !!!

    POGOŃ SZCZECIN NOWA

    Ta bitwa jest przegrana,
    Lecz my nie cofniemy się,
    Bo nasz honor to walczyć,
    I nigdy nie poddać się.
    Przeważająca siła wroga,
    Na pewno nie przestraszy nas,
    My walczymy do końca, choć nie mamy szans.


  11. #41
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Vouxhall to nazwa jednej z dzielnic Londynu

  12. #42
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Cytat Napisał inde Zobacz post
    vauxhall dlatego ze niemiecki
    niemcy wykupili general motors a amerykanie nawet o tym nikogo nie powiadomili?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  13. #43
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Kolejne dziwactwo- nosza obraczki na lewej rece

  14. #44
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    na nakretkach coca coli mają napis otwierzane ręczne
    na drzwiach automatycznych"automatic door"
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  15. #45
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Hitman mi sie wydaje ze wlasnie wszedzie nosi sie obraczki na lewej rece tylko u nas w Polsce jest tak dziwnie na prawej

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. Anglia
    By inde in forum Polonia na świecie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 12-01-21, 08:29
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-09-19, 20:01
  3. Anglia nie awansowała do ME!
    By MaT in forum SPORT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-11-07, 03:13
  4. [Szczypta wiedy] Poplecznictwo a pomocnictwo
    By stern in forum Porady prawne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-10-06, 23:30
  5. [Szczypta wiedzy] Terytorium Polski
    By stern in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-09-06, 18:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów