+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 86

Temat: Anglia-szczypta prawdy

  1. #16
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał sentyment
    nie chce mi sie w to wierzyc
    Mi tez nie.
    Nie bylem tam z nia wtedy ale wszyscy mowia to samo tam nie ma po co jechac.

    Bala sie strasznie o dziecko. Dobrze ze jakos to samo przeszlo. Okazalo sie ze dziecko ma uczulenie i dopiero w Polsce dowiedzeli sie na co jest uczulona i dostali odpowiednie leki i wskazowki jak z dzieckiem postepowac.

  2. #17
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hitman
    Switas "nijak" nie wyjasnia nam nic.
    Prosze o szczegoly.
    WIec podstawowa sprawa (fakt, ze to bylo 5 lat temu) opieka medyczna bez dodatkowych kosztow, mialem ostry bol brzucha, szef stwierdzil, ze nie ma co, zadzwonil, przyjechalo pogotowie, posiedzialem na obserwacji w milym szpitalu 3 dzionki, po czym wypis. Czysto, ladnie schludnie. CO JESZCZE MAM NAPISAC< CZULEM SIE JAK W CYWILIZOWANYM< PIEKNYM KRAJU

    [ Dodano: 18-08-2006, 12:53 ]
    na wyspie
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  3. #18
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    No tak to wyjasnia sprawe pojechales do szpitala, a ja mowilem o tak zwanym pogotowiu takie "EMERGENCY" do ktorego sie jezdzi w nocy.(szpitale sa dosyc ludzkie ) A zreszta co ja bede mowil wkleje linka do artykulu o unikalnosci tego pieknego zakatka w ktorym byles.

    http://www.ired.com/news/mkt/channel.htm

    [ Dodano: 23-08-2006, 14:35 ]
    Wspanialy temat - wlasnie tak Polacy robia z siebie gorszych ludzi.
    http://wiadomosci.onet.pl/1353476,2678,1,kioskart.html

  4. #19
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    6km od katowic
    Wiek
    38
    Postów
    6,831
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    anglia jest w huj zasmiecona i zjebana ale nie zmienia to faktu ze dobra ma walute znacznie lepsza pod wzgledem czystosci jest szkocja, tam sie doba o porzadek i takie tam.
    Che confusione, sar&agrave; perché ti amo
    &egrave; un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi pi&ugrave; vicino
    se ci sto bene, sar&agrave; perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    &egrave; primavera, sar&agrave; perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sar&agrave; perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre pi&ugrave; in alto si va
    e vola vola con me, il mondo &egrave; matto perché
    e se l'amore non c'&egrave;
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

    alkohol osłabia twoje zęby!

  5. #20
    inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    szczecin
    Postów
    2,436
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Anglia-szczypta prawdy

    walia z koleii to juz totalne dno. niedosc ze ich sie nieda za chuja zrozumiec bo gadaja w jakims arabskim jezyku to jeszcze jak zawijaja polaka na dolek to ni chja niechca wypuscic wczesniej niz po 24h, zato obsluge w areszcie maja perfekt.


    Chociaż niżej, ale własna, POGOŃ SZCZECINz mego miasta !!!

    POGOŃ SZCZECIN NOWA

    Ta bitwa jest przegrana,
    Lecz my nie cofniemy się,
    Bo nasz honor to walczyć,
    I nigdy nie poddać się.
    Przeważająca siła wroga,
    Na pewno nie przestraszy nas,
    My walczymy do końca, choć nie mamy szans.


  6. #21
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Anglia-szczypta prawdy

    Cytat Napisał inde Zobacz post
    walia z koleii to juz totalne dno. niedosc ze ich sie nieda za chuja zrozumiec bo gadaja w jakims arabskim jezyku to jeszcze jak zawijaja polaka na dolek to ni chja niechca wypuscic wczesniej niz po 24h, zato obsluge w areszcie maja perfekt.
    Czy Ty masz przypadkiem na imie Sylwek ?

  7. #22
    inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem inde Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    szczecin
    Postów
    2,436
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Anglia-szczypta prawdy

    nie


    Chociaż niżej, ale własna, POGOŃ SZCZECINz mego miasta !!!

    POGOŃ SZCZECIN NOWA

    Ta bitwa jest przegrana,
    Lecz my nie cofniemy się,
    Bo nasz honor to walczyć,
    I nigdy nie poddać się.
    Przeważająca siła wroga,
    Na pewno nie przestraszy nas,
    My walczymy do końca, choć nie mamy szans.


  8. #23
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Anglia to strasznie konserwatywny kraj.Wszystko robia tym samym systemem co 50 czy 100 lat temu nie kozystaja ze zdobyczy techniki jakie sa stosowane w innych krajach.Az zalosc bierze patrzac na ich budownictwo.Cale kostrukcje sa budowane z drewna wszystko skrzypi i piszczy.Zeby doprowadzic swoj dom do uzywalnosci musielismy wkrecic w podlogi i schody 3 kg wkretow.Jak dla mnie to wszysko co dotyczy budownictwa to jedna wielka prowizorka. Robi sie tylko to co niezbedne aby dzialalo a ze leje sie gdzies tam, to nikomu nie przeszkadza w koncu wszystko jest z drewna i w razie draki mozna wymienic.
    Instalacje wodne to istne przeklenswo.Wszystkie rury ida tuz pod podloga czyli nasze naprawianie podlogi bylo istnym arcydzielem sztuki omijania rur i kabli. Hydraulicy tutaj nie zakladaja zaworow bo im sie nie chce i dzieki temu maja sporo roboty.Uzywaja zamrazaczy do rur zeby wymienic np. baterie w lazience.Apropo baterii hle hle rzeznia jak malowanie maja osobne baterie do cieplej i zimnej wody wiec zeby miec letnia musisz miksowac sobie ja reczne przebierajac rekami z jednego strumienia wody do drugiego
    W lazienkach nie ma wogule elektryki poza lampa lub pdgrzewaczem wody do prysznica ktorych wlacznik przewaznie zamontowany jest w suficie i przelacza sie go za pomoca sznurka.
    Instalacje elektryczne to istna poezja wlaczniki swiatla na zerze zamiast na fazie.Kilka wylacznikow do jednego swiatla tylko ze jest jeden problem. Wszystkie musza byc wlaczone zeby lampa dzialala(wnioskuje ze 4 wylaczniki do danej lampy moga byc pomocne jedynie w przypadku jej gaszenia ).Wszystko musimy sobie tu zrobic sami jak nalezy bo mozna sie zalamac.
    Ostatnio edytowane przez Hitman ; 13-10-06 o 12:31

  9. #24
    marcinżywy Człowiek z aspiracjami Avatar marcinżywy
    Na DoFo od
    Oct 2006
    Wiek
    38
    Postów
    442
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Kurde niezlych wiadomosci dowiedzialem sie na temat anglii , zawsze myslalem ze to taki piekny kraj , ale i tak jesli w polsce dalej bedzie tak samo to wyjezdzam do Anglii do roboty

  10. #25
    I love sex Velvet Wie o co chodzi Avatar Velvet
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ^^/*\^^
    Postów
    752
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    ja tego tak niezauwazylam, ale kumpel stwierdzil ze wsio uziemiają pod tym wzgledem mają swira

  11. #26
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    maja osobne baterie do cieplej i zimnej wody wiec zeby miec letnia musisz miksowac sobie ja reczne przebierajac rekami z jednego strumienia wody do drugiego
    ech, polak za granica.. zawsze lubi krytykowac czego nie zna hahah. Ciekawe co bys powiedzial na temat japonskich toalet...anyway.. jak tam pobedziesz dluzej to zrozumiesz...

    tradycyjnie angielska/kolonialna metoda mycia rak polega na napelnieniu umywalki woda (i dlatego jeden czy dwa krany nie sprawiaja zadnej roznicy) i myciu w tej wodzie, a nastepnie plukaniu tych rak swieza woda. - bardzo prozaiczna przyczyna (z dawnych czasow) - zuzywa sie mniej wody, energii i mydla
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  12. #27
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Szefie a jak mam wyplukac sobie rece czysta woda skoro jedna jest wrzatkiem a druga lodowata? Pomysl z dwoma kranami jest z dupy i tyle.
    Fatalnie myje sie garnki, kompie, rzeby zrobic sobie prysznic trzeba instalowc osobne urzadzenie podgrzewajace wode - rozumie to dla ciebie szyt techniki madrosci i oszczednosci wody(no chyba ze ty myjesz w wodzie z kranu tylko rece i tylko metoda kolonialna).

  13. #28
    zmieniłem speszyl for ju profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody profektus Laureat pokojowej nagrody Avatar profektus
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    46
    Postów
    1,814
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Cytat Napisał Hitman Zobacz post
    Szefie a jak mam wyplukac sobie rece czysta woda skoro jedna jest wrzatkiem a druga lodowata? Pomysl z dwoma kranami jest z dupy i tyle.
    Fatalnie myje sie garnki, kompie, rzeby zrobic sobie prysznic trzeba instalowc osobne urzadzenie podgrzewajace wode - rozumie to dla ciebie szyt techniki madrosci i oszczednosci wody(no chyba ze ty myjesz w wodzie z kranu tylko rece i tylko metoda kolonialna).
    pomysł z dwoma kranami jest rewelacyjny szczytem techniki ostatnich lat jet juz jeden kran z tym ze nadal jest podzielony na dwie czesci i z jednej strony wylewki leci zimna woda a z drugiej goraca....omysłowo nie ma co
    DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM SASIEDZI PALĄ PAPIEROSA!
    ただ、実際に不倫としてバレるのは1ヶ月以上の長い交際、

  14. #29
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    Cytat Napisał profektus Zobacz post
    pomysł z dwoma kranami jest rewelacyjny szczytem techniki ostatnich lat jet juz jeden kran z tym ze nadal jest podzielony na dwie czesci i z jednej strony wylewki leci zimna woda a z drugiej goraca....omysłowo nie ma co
    Niestety masz racje ale juz obczailem na tutejszym rynku sa krany mieszajace wode i nawet mozna ustawiac sobie jej temperature tyle ze tez sa z dupy.
    Bo po 2 latach uzytkowania pada jeden plastykowy element i trzeba miec taki w zapasie zeby w razie draki wymienic(wymiana jest mozliwa tylko jesli sasiad jest w domu bo u nas pan hydraulik zapomnial sobie zalozyc zawory nie ma nawet glownego za to nasz glowny jest u sasiada i odcina oba skrzydla naszego blizniaka ).

    Nie wiem czy ja tak duzo od zycia wymagam?
    Ostatnio edytowane przez Hitman ; 25-10-06 o 14:30

  15. #30
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Anglia-szczypta prawdy

    no.. za duzo wymagasz

    jak stary jest budynek w ktorym mieszkasz?
    generalnie dwukranowce wykitowaly na poczatku lat 70tych

    jesli wynajmujesz... postaraj sie zeby niechcaco na zlew spadly jakies perfumy w duzej, ciezkiej butelce i popros landlorda zeby wymienil na cos nowszego
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Anglia
    By inde in forum Polonia na świecie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 12-01-21, 08:29
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-09-19, 20:01
  3. Anglia nie awansowała do ME!
    By MaT in forum SPORT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-11-07, 03:13
  4. [Szczypta wiedy] Poplecznictwo a pomocnictwo
    By stern in forum Porady prawne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-10-06, 23:30
  5. [Szczypta wiedzy] Terytorium Polski
    By stern in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-09-06, 18:51

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów