+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Temat: Bitwa o Anglie

  1. #1
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Bitwa o Anglie


  2. #2
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    no coz... lepiej w anglii niz w polsce

    czego wszystkim zycze

    marzenia Pietrzaka sie spelniaja po 25 latach... ostatni gasi swiatlo
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  3. #3
    Buc Chuligan PiS-u Buck Mulligan Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2006
    Skąd
    z miasta
    Postów
    190
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Kiedys wrocą,mam sporo znajomych którzy pojechali za chlebem na zachód,większość ma zamiar powrócić.


    Dobrze ze ludzie mają możliwosc podjęcia pracy poza granicami kraju,źle ze przez to zaczyna u nas brakować rąk do roboty.
    Prawdziwi patrioci wrócą,tempych niezaradnych zdechlaków nam nie trzeba niech zostaną pracowac na fermach i oporządzać klatki z misiami koala czy podwywac kangury za nędzne pare dolarów więcej skoro tak wola.Inni bardziej zaradni,zarobią odpowiedni kapitał,wrócą,zainwestują,zatrudnią innych i ktos będzie zarabiał dla nich,satysfakcja podwójna.

    Hipokryzja niektórych polityków jest u nas zadziwiajaca,jeszcze 2 lata temu sami namawiali polaków do głosowania za wejsciem do UE a jako główny powod podawali otwarcie granic i mozliwosc podjecia pracy w krajach unijnych,obecnie Ci sami politykjery protestują ze rząd nie robi nic aby ich zatrzymac.

  4. #4
    01010100 Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Nazwisko Świecący przykładem Avatar Nazwisko
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    46
    Postów
    3,538
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Buck Mulligan
    źle ze przez to zaczyna u nas brakować rąk do roboty.
    Jak dla mnie rewelka od stycznia moja zarobki wzosły o 30%, dodam ze przez wczesniejsze dwa lata nie drgneły.

  5. #5
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Wszyscy ktorzy wyjezdzaja chca wrocic ale tu nie chodzi o to czy chca czy nie chca.
    Tu po prostu sie wsiaka tu zaczynasz czuc ze cie szanuja i doceniaja.
    Zaczynalem tak jak wszyscy pracowalem w hotelu i robilem tam wszystko od A do Z.
    po roku znalazlem sobie lepsza prace i opiekuje sie szkolna siecia internetowa.
    Pracuje z samymi angolami a wczoraj dostalem od mojego przelozonego kartke internetowa z podziekowaniami za swietna robote i zakonczenie kolejnego semestru.
    taki glupi gest potrafi wiele zmienic bo gdy czlowiek czuje sie doceniony nie ma zamiaru wracac do koszmaru z ktorego uciekl.
    Nadal mowimy ze wrocimy ale ciagle nie mowimy kiedy inwestujemy w zycie tutaj kupujemy meble nieruchomosci rodza sie dzieci zaczynaja chodzic do szkoly i znajduja przyjaciol i nadal chcemy wrocic ale korzenie i przyjazna atmosfera trzymaja nas mocno i ciagle odkladamy powrot na pozniej.

    Glupie zalatwianie formalnosci jest tak przyjemna sprawa w porownaniu do polskich realiow ze az sie plakac chce.
    Ludzie sa zyczliwi rzeczowi i bardzo pomocni nawet jesli nie zna sie jezyka mozna wszystko zalatwic bez wiekszych problemow.A mnie czeka wymiana dokumentow w niedlugim czasie w polsce i juz zyje w stresie.
    http://agatapassententer.blog.onet.pl/

  6. #6
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    a ja jestem akurat w tym temacie idealistka i uwazam ze zrobie oszalamiajaca kariere w Polsce (no dobra, przesadzilam, ale sadze, ze sobie poradze i ze tutaj do czegos dojde, nie chce wyjezdzac, moze to kwestia chorych ambicji ze nie bede angolom zmywala talerzy? byc moze ... ale taki jest moj punkt widzenia na dzis )


    btw. mam jakies skrzywienie psychiczne bo co drugi post, ktory napisze zmieniam potem 3 razy pod wzgledem stylistycznym taki krzywy umysl humanistyczny :/

  7. #7
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    BTW... misie koala sa takie slodkie


    Nienawidze tego kraju!!! Zastanwiam sie za jakie grzechy sie w nim urodzilam... nie czuje sie Polka (mimo tego, ze w 1/2 nia jestem) i nie moge sie doczekac kiedy skoncze studia i bede mogla robic MBA za granica... najprawdopodobniej w USA.

    Absolutnie wszystko mnie denerwuje- biurokracja, pusta duma i chamstwo urzedniczek, ekipa rzadzaca, sluzba zdrowia, szkolnictwo, drogi... aaaaaaaaaa.... co ja tu jeszcze robie?!

  8. #8
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karla
    Nienawidze tego kraju!!! Zastanwiam sie za jakie grzechy sie w nim urodzilam... nie czuje sie Polka (mimo tego, ze w 1/2 nia jestem) i nie moge sie doczekac kiedy skoncze studia i bede mogla robic MBA za granica... najprawdopodobniej w USA.

    Absolutnie wszystko mnie denerwuje- biurokracja, pusta duma i chamstwo urzedniczek, ekipa rzadzaca, sluzba zdrowia, szkolnictwo, drogi... aaaaaaaaaa.... co ja tu jeszcze robie?!
    bez urazy karla ale tacy wlasnie ludzie mnie najbardziej wpieniaja :/

    [ Dodano: 25-07-2006, 17:52 ]
    btw gdzie wy wszyscy (piszacy o milionie wad pan z urzedow) mieszkacie ??? W ZYCIU NIE MIALAM ZADNEGO PROBLEMU Z NIMI ZWIAZANEGO

  9. #9
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karla
    Nienawidze tego kraju!!! Zastanwiam sie za jakie grzechy sie w nim urodzilam... nie czuje sie Polka (mimo tego, ze w 1/2 nia jestem)
    Uuu...nieladnie Karla.

  10. #10
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Przepraszam Selenko, ale gdzie teraz mieszkasz?

  11. #11
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karla
    BTW... misie koala sa takie slodkie


    Nienawidze tego kraju!!! Zastanwiam sie za jakie grzechy sie w nim urodzilam... nie czuje sie Polka (mimo tego, ze w 1/2 nia jestem) i nie moge sie doczekac kiedy skoncze studia i bede mogla robic MBA za granica... najprawdopodobniej w USA.

    Absolutnie wszystko mnie denerwuje- biurokracja, pusta duma i chamstwo urzedniczek, ekipa rzadzaca, sluzba zdrowia, szkolnictwo, drogi... aaaaaaaaaa.... co ja tu jeszcze robie?!
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  12. #12
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karla
    Przepraszam Selenko, ale gdzie teraz mieszkasz?
    Karla,ale tu nie ma nic do rzeczy gdzie ja mieszkam!

  13. #13
    Buc Chuligan PiS-u Buck Mulligan Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2006
    Skąd
    z miasta
    Postów
    190
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    a ja jestem akurat w tym temacie idealistka i uwazam ze zrobie oszalamiajaca kariere w Polsce (no dobra, przesadzilam, ale sadze, ze sobie poradze i ze tutaj do czegos dojde, nie chce wyjezdzac, moze to kwestia chorych ambicji ze nie bede angolom zmywala talerzy? byc moze ... ale taki jest moj punkt widzenia na dzis
    Podziwiam.

  14. #14
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Karla... wiesz co... koala to nie mis

    Nienawidzisz kraju? najbardziej idiotyczny tekst (poza wszelkimi wypocinami muliganka-blaziora) jaki dzis czytalem.
    Co ma kraj do rzeczy? 1/2 polka? a druga polowa to co?
    wlasciwie to powinienem powiedziec, ze dopuki nie zrozumiesz roznicy miedzy "krajem" a "ludzmi" to powinenas trzymac jezyk za zebami.

    mam nienawidzic polski za to ze rzadza nia kaczory, a alternatywa jest nie lepsza? mam nienawidzic polski za to ze sa w niej tepi idioci i debile? a czy nie byloby bardziej logiczne powiedziec np. nienawidze polskiej mentalnosci? tej zawisci i tumiwisizmu? tej nienawisci do wszystkiego czego nie rozumiemy? tego braku inicjatywy? tego ciaglego narzekania? tej slepoty w stosunku do propagandy itd?

    HITMAN nastepny ktory juz wie
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie Re: Bitwa o Anglie

    Cytat Napisał Hitman
    http://wiadomosci.onet.pl/1348849,2678,kioskart.html

    I co wy na to?

    Na razie sam sie nie wypowiem bo jestem zangazowany emocjonalnie w ta sprawe
    juz kiedys pisalem same plusy:
    przyjezdza muraz po pol roku w IRLANDI spotyka pana DOKTORA, ktory pyta czy mu nie wymuruje garazu, a tu chlop po zawoduwce: panie ja odpoczac przyjechalem no chyba ze 10 ejro na godzine...

    Mi tez tak jakos sie wiecej zarabia jak nie ma komu "zapierdalac"
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Bramka sms na Anglie. Jest?
    By Porzadny in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-08-07, 13:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów