+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 46 do 49 z 49

Temat: Bitwa o Anglie

  1. #46
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Bitwa o Anglie

    Cytat Napisał Karla Zobacz post
    Łatwo jest pisac zyjacym za granica jak bardzo tesknia za Polska... a jedyne co mi sie tutaj podoba to przyroda (ktora nagminnie sie niszczy)... ale ma pan racje- powinnam pisac bardziej konkretnie a nie obwiniac samo terytorium za to jacy ludzie tutaj mieszkaja.

    Zastanawiam sie co bedzie z tym krajem. Obserwuje to co sie dzieje w mojej miejscowosci. Kiedys calymi wieczorami biegalam z psem po parkach. Teraz boje sie wyjsc po godzinie 6 poza teren ogrodu. Wszedzie pijani mezczyzni, nastolatki na prochach... a ich jezyk... jest okropnie ordynarny. Co normalniejsi juz dawno wyjechali do Warszawy lub za granice.

    Podczas kilku dluzszych wyjazdow do Anglii lub na Majorke przerazily mnie ceny w tych krajach.
    Np. za perfumy Diora J'adore 50 ml zaplacilam 28 funtow (ok 160 zl) za ta sama butelke w Polsce ok 300 zl. Drugi przyklad- sprzet elektroniczny laptop Sony Vaio FE 900 funtow. Po pierwsze w Polsce jest on niedostepny w sieci sprzedazy Sony; po drugie na Siriusie kosztuje okolo 9000 zl. Te przyklady mozna mnozyc i mnozyc...


    Prawde mowiac nie przyznalam sie, ze chce wrocic... chce wyjechac za granice, zrobic MBA, popracowac kilka lat i z kapitalem na wlasne przedsiebiorstwo przyjechac do Polski.

    Selenko, Paplo, Hitmanie... mysleliscie o powrocie?
    Karla mam nadzieje ze odpowiesz mi na 2 nurtujace mnie pytania:
    - Jak tam MBA gdzie je w koncu robisz?
    - Jak to jest mozliwe ze "bylas zameldowana w Londynie" kiedy w UK nie ma czegos takiego jak meldunek?
    Jezus was kocha

  2. #47
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Bitwa o Anglie

    Co normalniejsi juz dawno wyjechali do Warszawy lub za granice.
    O rany co za głupie i małomiasteczkowe (?) podejście do tematu. Co ciekawe to znam kilku ludzi z Sandomierza i myślą mniej wiecej tak samo.
    Karla jakbyś miała łeb na karku i troche samozaparcia to miejsce zamieszkania nie miałoby dla ciebie znaczenia w przypadku robienia biznesu. Wiadomo ze za granicą mozna wiecej i szybciej ale w Polsce tez sie da. Warszawa jako oznaka normalności Co wiecej, znam przypadki ludzi, którzy zarabiają ogromną kase na zabitej dechami polskiej wsi i co? Nie są normalni? U mnie w mieście też wielu narzeka a mimo to np. moi kumple bez żadnych znajomości a nawet czasem bez studiów dają rade lepiej niz nie jeden mecenas i zainspirowali mnie do tego samego.
    Co do poziomu młodzieży to sie mogę zgodzić.
    Ostatnio edytowane przez stern ; 02-04-10 o 12:21

  3. #48
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Bitwa o Anglie

    Karla juz chyba odstawila leki
    Jezus was kocha

  4. #49
    Tribestan Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2012
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Bitwa o Anglie

    tribestan

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Bramka sms na Anglie. Jest?
    By Porzadny in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-08-07, 13:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów