+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 49

Temat: Bitwa o Anglie

  1. #16
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał sabinka

    [ Dodano: 25-07-2006, 17:52 ]
    btw gdzie wy wszyscy (piszacy o milionie wad pan z urzedow) mieszkacie ??? W ZYCIU NIE MIALAM ZADNEGO PROBLEMU Z NIMI ZWIAZANEGO
    Mieszkalem w Bielsku Bialej cale moje zycie.
    Kiedys chcialem przerejestrowac samochod na moje nazwisko stalem w kolejce do okienka 8 razy i za kazdym razem po 1h czekania pani mowila mi a ma pan to????
    Ja odpowiadalem ze nie mam ona na to ze mam miec wiec pytam potrzeba cos jeszcze?
    Ona ze nie to wystarczy wracam z przygotowanym dokumentem a ona oglada patrzy i mowi a to ma pan to zewspolwlascicielem a no to potrzeba to.
    I spiewka zaczyna sie od nowa spedzilem caly dzien w urzedzie a na koniec pani byla juz tak uprzejma ze w koncu pozwolila mi przerejestrowac samochod bylem jej dozgonnie wdzieczny.
    Pewnie gdybym od razu rzucil jej czekoladkami albo kawa zalatwilbym to od reki no ale coz czlowiek uczy sie na bledach.

  2. #17
    Buc Chuligan PiS-u Buck Mulligan Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2006
    Skąd
    z miasta
    Postów
    190
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Wczoraj GUS ( Główny Urząd Statystyczny) podal dane na temat polakow wyjezdzajacych do pracy za granice.
    Otóz od wejscia Polski do UE wyjechało nas do pracy ok 600 tyś z czego 300 tys do pracy sezonowej trwającej od miesiąca do trzech druga połowa ma prace dłuzszą przynajmiej kilka lat.
    Tak więc te dane jednoznacznie zaprzeczają powszechnej opini o 2 milionach ludzi którzy opuscili kraj w celu zarobkowym.Na konferencji prasowej padło pytanie skąd owe 2 miliony,odpowiedz- dlatego ze statystyki na które się powoływano dublowały osoby które wyjezdzaly do pracy sezonowej(jedna osoba statystycznie przekraczała granice 3 razy).

    Z innej beczki.Najobrzydliwszym,zalosnych,tchórzliwym typem podczłowieka jest taki który wyjechał z kraju gdzie był totalnym zerem,nieudacznikiem zyciowym gdzie jego jedynym zajęciem było obwarowywanie budki z tanim sikaczem a za granicą dorobił sie paru nędznych dolarow a teraz smie obrazać tych którzy tu zostali i chcą coś osiagnąć ,pomóc innym tak aby za jakiś czas było u nas lepiej,takim zgnilusom powinni zakazać wjazdu do Polski.

  3. #18
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Buck Mulligan

    Z innej beczki.Najobrzydliwszym,zalosnych,tchórzliwym typem podczłowieka jest taki który wyjechał z kraju gdzie był totalnym zerem,nieudacznikiem zyciowym gdzie jego jedynym zajęciem było obwarowywanie budki z tanim sikaczem a za granicą dorobił sie paru nędznych dolarow a teraz smie obrazać tych którzy tu zostali i chcą coś osiagnąć ,pomóc innym tak aby za jakiś czas było u nas lepiej,takim zgnilusom powinni zakazać wjazdu do Polski.
    Tacy ludzie niszcza wlasnie dobra opinie o polakach za granica i tu tez sobie nie zaluja pija kradna i oszukuja.
    Mysle ze opinie takich ludzi nie powinny nikogo obrazac ani denerwowac bo to debile ktorym alkohol wyzarl mozg i tyle.
    Szkoda tylko ze przynosza nam wstyd.

  4. #19
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Łatwo jest pisac zyjacym za granica jak bardzo tesknia za Polska... a jedyne co mi sie tutaj podoba to przyroda (ktora nagminnie sie niszczy)... ale ma pan racje- powinnam pisac bardziej konkretnie a nie obwiniac samo terytorium za to jacy ludzie tutaj mieszkaja.

    Zastanawiam sie co bedzie z tym krajem. Obserwuje to co sie dzieje w mojej miejscowosci. Kiedys calymi wieczorami biegalam z psem po parkach. Teraz boje sie wyjsc po godzinie 6 poza teren ogrodu. Wszedzie pijani mezczyzni, nastolatki na prochach... a ich jezyk... jest okropnie ordynarny. Co normalniejsi juz dawno wyjechali do Warszawy lub za granice.

    Podczas kilku dluzszych wyjazdow do Anglii lub na Majorke przerazily mnie ceny w tych krajach.
    Np. za perfumy Diora J'adore 50 ml zaplacilam 28 funtow (ok 160 zl) za ta sama butelke w Polsce ok 300 zl. Drugi przyklad- sprzet elektroniczny laptop Sony Vaio FE 900 funtow. Po pierwsze w Polsce jest on niedostepny w sieci sprzedazy Sony; po drugie na Siriusie kosztuje okolo 9000 zl. Te przyklady mozna mnozyc i mnozyc...


    Prawde mowiac nie przyznalam sie, ze chce wrocic... chce wyjechac za granice, zrobic MBA, popracowac kilka lat i z kapitalem na wlasne przedsiebiorstwo przyjechac do Polski.

    Selenko, Paplo, Hitmanie... mysleliscie o powrocie?

  5. #20
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    powrot? na 100 procent nie. nie ma po co. I to wcale nie ma nic wspolnego ze standardem zycia czy pieniedzmi. Na pewno nie wroce z normalnosci do nienormalnosci, z logiki do glupoty, z kraju gdzie wszystko jest poukladane i ma sens, do bezsensownego burdelu.
    zajelo mi prawie 15 lat zeby przyjechac na 4 tygodnie do polski, pewnie zajmie nastepne 15 zanim znowu pojade. Juz na lotnisku wiedzialem ze nic sie nie zmienilo gdy pani urzedniczka podpierajaca sciane na okeciu, na pytanie gdzie jest sklep wolnoclowy z obraza i uraza wyszczekala "nie ma!!! juz pan sobie za grosze nic nie kupi" .. a potem bylo duzo tego samego ... pani ekspedientka w wolczance palaca papierosa, ktora nie podejdzie do lady, pani urzedniczka ktora nie moze nic zalatwic "bo pan nie ma adresu" itd itp.
    po cholere mi takie przejscia?
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  6. #21
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Tak jak napisalem myslimy o powrocie ale wcale nam sie do tego nie spieszy.
    W glebi serca czuje ze nie wrocimy do Polski na stale, chyba ze kraj bedzie nas potrzebowal. Bo nigdy w zyciu juz nie bedziemy chcieli czuc sie jak przyslowiowa kula u nogi. A w Polsce niestety nas to czeka.
    Mysle ze nie nadaje sie do zakladania firmy i uzerania sie z pracownikami.(z jednej strony fajnie by bylo dac prace paru ludziom i dac im zarobic, ale z drugiej strony wiem ze nikt tego nie docenia na dluzsza mete i kazdy chce wiecej i wiecej -ciezko jest wyposrodkowac relacje szef\pracownik zeby wszystko dzialalo tak jak nalezy)

    Chyba ze cos z czym sam z zona sobie poradze, ale czy warto biegac, kombinowac i oszukiwac skarbowke zeby wyjsc na swoje??????
    A pracowac dla kogos kto mi moze w kazdej chwili powiedziec ze zamyka interes albo mnie nie potrzebuje srednio mi sie usmiecha.

    Na razie tu nam dobrze.

  7. #22
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    ze dopuki nie zrozumiesz roznicy miedzy "krajem" a "ludzmi" to powinenas trzymac jezyk za zebami.
    A ja zawsze myslał że to jest tak że własnie ludzie tworzą kraj? Chyba że kraj pojmujesz jako kawał ziemi ogrodzony słupkami, to fakt, nie można go nienawidzieć bo i co nam ten skrawek ziemi zrobił?

  8. #23
    Buc Chuligan PiS-u Buck Mulligan Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2006
    Skąd
    z miasta
    Postów
    190
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Skundlony do granic możliwości papla myśli podobnie jak żyd Kuczyński,im gorzej dla Polski tym lepiej dla salonu (czyt.SLD,PO,PD,UW itp) Oto słowa tego judasza

    Kuczyński-Były PZPRowiec, minister rządu Mazowieckiego, doradca premiera Buzka, członek UD, UW i PD, publicysta Gazety Wyborczej
    ["Życzę porażek na wszystkich frontach, bo każde zwycięstwo tego Układu to porażka Polski i zagrożenie dla wolności. Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie chwasta zwanego IV RP."
    [

    Z tych słów wycofał się po godzinie ,skomląc błagając o przebaczenie pod naporem oburzenia opini publicznej zszokowanej tą wypowiedzią.Mial przynajmiej odwage przeprosić chodz wątpie czy szczerze.


    Prestiż Polski na międzynarodowej arenie? A kogo to obchodzi?! Plujmy na nasz kraj ile wlezie: na forum Parlamentu Europejskiego, we wrogich Polsce mediach, gdzie się da. Można wystąpić na konferencji, której celem jest dowiedzenie, że Polska to nowa III Rzesza? No to wystąpimy! Wrogie Polsce gazety publikują teksty obrażające Polaków? Kolportujmy te treści jak najszerzej, delektujmy się nimi, brońmy ich jak socjalizmu. Gospodarka nie chce się załamać? Pomożemy jej prowokacjami, nieodpowiedzialnymi wypowiedziami, proroctwami totalnego krachu. Szkodźmy, niszczmy, kłammy, obrażajmy, poniżajmy, szydźmy, obrzucajmy błotem… Polska musi być nasza. A jeśli nie będzie to ją utopimy w naszej plwocinie

    Oto credo działań trolli takich jak papla którzy zyczą Polsce wszystkiego najgorszego w swoim zasranym interesie nie patrząc na innych.Dla nich nie liczy się to ze niepowodzenia państwa przełożą sie na jeszcze większą biede zwykłych ludzi,dla niach ma to marginalne znaczenie,najwazniejsze aby odsunąć obecną wladze a na ich miejsce wsadzić swoich tych "dobrych" którzy tylko przez przypadek nie wygrali wyborów,ale przeciez wygrają kolejne.

  9. #24
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    Cytat Napisał Papla
    ze dopuki nie zrozumiesz roznicy miedzy "krajem" a "ludzmi" to powinenas trzymac jezyk za zebami.
    A ja zawsze myslał że to jest tak że własnie ludzie tworzą kraj? Chyba że kraj pojmujesz jako kawał ziemi ogrodzony słupkami, to fakt, nie można go nienawidzieć bo i co nam ten skrawek ziemi zrobił?
    dziadzia.. dorosnij troszke

    kraj (polska) to nie 300 tysiecy km2, pare slupkow i brudne morze... to 1000 lat historii, to dziedzictwo przodkow, to jezyk, dziela sztuki, muzyka, to dorobek pokolen, to warszawskie stare miasto, to krakowski rynek, to bajka o marysi co gaski pasala i smoku wawelskim, to co wspominasz jak myslisz o wakacjach na mazurach, to uczucie jak polak staje na podium i podnosza flagi....

    a ludzie? powiedzmy ze jest roznica miedzy moimi kumplami z dziecinstwa, szkoly itd z ktorymi dzielilem sie ostatnim piwem kupionym za zastaw za butelki, a degeneratami (tzn. politykami rzadzacymi tym krajem ) i pojebami w rodzaju .... nawet nie bede wyliczal bo po co.. kazdy wie
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  10. #25
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    W kraju mlekiem i miodem plynacym cos jest nie tak,70% ankietowanych widzi przyszlosc w negatywnym swietle,
    http://wiadomosci.onet.pl/1362115,11,item.html

    Zapewne 30 % to politycy ktorzy maja cieple posadki.

    34% ludnosci oczekuje pogorszenia sytuacji materialnej,czyli podliczajac wg. wzoru A(liczba mieszkancow) - 34% (niezadowolonych mieszkancow) = EMIGRACJA MASOWA.

    Znacie to haslo"W tym kraju trzyma mnie tylko grawitacja" ?


    Jezdze do Polski co roku i dramat zaczyna sie i konczy na Okeciu.

  11. #26
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Zapewne 30 % to politycy ktorzy maja cieple posadki.
    i ich rodziny

  12. #27
    Buc Chuligan PiS-u Buck Mulligan Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2006
    Skąd
    z miasta
    Postów
    190
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    6 biegowy zastanawia mnie jedno,czy celowo wklejasz tylko negatywne opinie o Polsce i polakach nie dostrzegając niczego dobrego czy to tylko przypadek wynikający z niewiedzy o aktualnej sytuacji w kraju?

  13. #28
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Buck Mulligan
    6 biegowy zastanawia mnie jedno,czy celowo wklejasz tylko negatywne opinie o Polsce i polakach nie dostrzegając niczego dobrego czy to tylko przypadek wynikający z niewiedzy o aktualnej sytuacji w kraju?
    Moze przytoczysz to oszalamiajace pozytywy,ja dalem tylko link a Ty go mozesz zinterpretowac na swoj sposob,jednakze liczb nie mozesz podwazyc.

  14. #29
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał 6 biegowy
    Moze przytoczysz to oszalamiajace pozytywy
    bezrobocie spadło ostatnio o 0.4 %

    [ Dodano: 26-07-2006, 20:46 ]
    oczywiście w związku ze wzmożonymi wyjazdami do pracy za granice

  15. #30
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    Cytat Napisał 6 biegowy
    Moze przytoczysz to oszalamiajace pozytywy
    bezrobocie spadło ostatnio o 0.4 %

    [ Dodano: 26-07-2006, 20:46 ]
    oczywiście w związku ze wzmożonymi wyjazdami do pracy za granice

    Hehe dobre.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Bramka sms na Anglie. Jest?
    By Porzadny in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-08-07, 13:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów