+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Bielizna dla puszystych

  1. #16
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Bielizna dla puszystych

    Większe rozmiary mają też na pewno na Olive bo żona tam zamawia a nosi ogólnie xxl i biust ma spory. Nawet znalazła jakiś czas temu do sukienki z dużym dekoltem pasujący biustonosz https://www.olive.pl/bielizna/biusto...-z-przodu.html pół miasta schodziła a się okazało, że znalazła w sieci. Bała się, że to przymierzyć trzeba ale to chyba nawet lepiej na spokojnie w domu a jak by się okazało, że nie pasuje to tylko odesłać i już.

  2. #17
    DamianSt1
    Guest

    Domyślnie Odp: Bielizna dla puszystych

    No to w takim razie podczas poszukiwań nie powinnaś również ominąć oferty sklepu Valetta w którym znajdziesz mnóstwo świetnych propozycji jeżeli chodzi o bieliznę wyszczuplającą, czy dla osób bardziej puszystych. Pozdrawiam i oczywiście udanych zakupów oraz poszukiwań życzę

  3. #18
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Bielizna dla puszystych

    Wybór bielizny jest bardzo ważny. Tym bardziej, że można sobie wybrać taką, która będzie skutecznie tuszować nasze niedoskonałości. Dzięki temu też założone ubrania będą na nas lepiej wyglądać. A tu można sobie poczytać na temat mody biurowej, co wybierać w zależności od typu sylwetki. Bardzo przydatne wskazówki moim zdaniem, które warto stosować.

  4. #19
    kask
    Guest

    Domyślnie Odp: Bielizna dla puszystych

    Ja jestem puszysta, no po prostu większa i kupuję swoją bieliznę w normalnym sklepie internetowym, w CHABUR https://chabur.pl/produkty/majtki-zoja-maxi.html Rozmiarówkę mają rozbudowaną, naprawdę każdy, czy mniejszy, czy większy, znajdzie tam bieliznę dla siebie, czy to chodzi o dół, czy górę, bo rozmiary biustonoszy też są różne. Co fajne, to w tym sklepie jest nawet brafitting online, żeby każdy mógł dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie. Ceny mają atrakcyjne, wybór modeli jest ogromny, to mój ulubiony sklep, polecam.

  5. #20
    monika7373 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2021
    Wiek
    51
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Bielizna dla puszystych

    Witajcie kobietki! Może nie doradzę w kwestii bielizny, ale mogę Wam polecić sklep z ubraniami dla puszystych takich jak my. Teraz na lato kupiłam sobie sukienki XXL. Ceny są bardzo atrakcyjne, duża rozmiarówka i przede wszystkim szybka dostawa.

  6. #21
    marek333323s Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2021
    Wiek
    39
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Bielizna dla puszystych

    Każda osoba kupuje taką bieliznę jaką tylko chce. Takie jest moje zdanie na ten temat.
    __________________________________________________ ___________________
    Strony www Wrocław

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. bielizna
    By AgnieszkaSobczak in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-12-23, 11:09
  2. Bielizna
    By araj in forum Moda
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-12-06, 06:17
  3. Bielizna
    By mineczka in forum Moda
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 16-07-06, 21:20

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów