+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 76

Temat: Chlopaki z dlugimi wlosami

  1. #61
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Araj co bys zrobil jakby Twoi synowie nosili takie klaki jak ekipa u gory?
    Jezus was kocha

  2. #62
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Araj co bys zrobil jakby Twoi synowie nosili takie klaki jak ekipa u gory?
    ostatnio mój starszy miał za długie i dałem mu ultimatum,że jak do srody nie zetnie(bo on tłumaczył,że musi czekac na termin u fryzjera) to mu sam zetne - słowo-fakt...ale ściął


    ...ene, nie ma takiej możliwości, absolutnie

  3. #63
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    ostatnio mój starszy miał za długie i dałem mu ultimatum,że jak do srody nie zetnie(bo on tłumaczył,że musi czekac na termin u fryzjera) to mu sam zetne - słowo-fakt...ale ściął


    ...ene, nie ma takiej możliwości, absolutnie
    i o to chodzi

    Z tego co pamietam moj starszy tez mnie juz od dzieciaka zawsze do fryzjera wysylal jak mialem ciut dluzsze kudly i chwala mu za to
    Jezus was kocha

  4. #64
    pharea Człowiek z aspiracjami Avatar pharea
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Skąd
    Nibylandia
    Postów
    35
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    A ja karze wlasnie zapuszczac kudly mojemu facetowi... ( z czego nie jest do konca zadowolony, ale czego nie zrobi sie dla swojej ukochanej dziewczyny... ) ;> ]:->

  5. #65
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    kaze
    Cytat Napisał pharea Zobacz post
    A ja karze
    w sensie kazać czy karać ?

  6. #66
    pharea Człowiek z aspiracjami Avatar pharea
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Skąd
    Nibylandia
    Postów
    35
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    hmmm... W sumie, to jedno i drugie xD ( oj czepiasz sie... :P to wszystko przez brak znakow polskich w moim kompie) ;D

  7. #67
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Cytat Napisał pharea Zobacz post
    oj czepiasz sie
    ee no żartuje sobie , miło cie poznać pharea (no bo juz sie znamy )

  8. #68
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    i o to chodzi

    Z tego co pamietam moj starszy tez mnie juz od dzieciaka zawsze do fryzjera wysylal jak mialem ciut dluzsze kudly i chwala mu za to
    ja nie jestem jakiś pojeb i rozumiem to,że teraz tacy małolaci maja swoja modę,swój sposób patrzenia na wszystko, ale jeżeli chodzi o kilka spraw,to nie ma absolutnie żadnej dyskusji...takich jak właśnie włosy, fajki, broń boże narkotyki !... i jeszcze jedna rzecz jest,która mnie okropnie wqrwia - tu ,duńscy małolaci nosza spodnie strasznie opuszczone, np. zwykłe dżinsy noszą tak,ze im dupę widać...raz tak mój syn przeszedł koło mnie, tylko raz, więcej nie pokaże się tak w domu, bo od tego boli dupa

  9. #69
    pharea Człowiek z aspiracjami Avatar pharea
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Skąd
    Nibylandia
    Postów
    35
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    xD O nieeee... nie no... tez mi sie nie podoba jak chlopcy nosza "krok" w kolanach i widac im caly tylek... -_-" Nie wiem co oni probuja przez to osiagnac... Moze chca wyexponowac swoje majtki na dowod tego, ze je zmieniaja, albo maja nowe...? :P

    Mi Ciebie rowniez milo poznac Araj

  10. #70
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Cytat Napisał pharea Zobacz post
    xD O nieeee... nie no... tez mi sie nie podoba jak chlopcy nosza "krok" w kolanach i widac im caly tylek... -_-" Nie wiem co oni probuja przez to osiagnac... Moze chca wyexponowac swoje majtki na dowod tego, ze je zmieniaja, albo maja nowe...? :P

    Mi Ciebie rowniez milo poznac Araj
    moze czytaja men's healtha ? ostatnio kumpel czytal glosno statystyki z badan na 15000 kobiet i wyszlo z tego ze 84 % kobiet patrzy facetowi na dupe jak sie schyla zeby zobaczyc jakie ma majtki a 67 % zwraca uwage na to jakiej sa firmy... dzieki Ci Boze za jaja i fiuta

  11. #71
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Ja kiedys czytalem Kosmopolitana u kumpeli z roku, o jezu ale beka z tego jest, fakt przy tym to megaambitna gazeta wielki w kierunku czytelniczek tego pisma ( no moze poza Sabinka, bo ona miala z tego co pamietam jakiese sensowne wytlumaczenie )
    Jezus was kocha

  12. #72
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Cytat Napisał pharea Zobacz post
    Matko... -_-" TE WYPLOSZE NA GORZE TO NIE SA HIPISI!!!!!!!!!! >.<
    Wy chyba nigdy nie widzieliscie hipisow... to na gorze, to male zwykle "brudasy" (jak Wy to nazywacie)
    grrrr...

    Hipisi sa super. Maja genialne podejscie do zycia Zyja dla slonca, kwiatow, przyjemnosci. Wszystko im wolno, niczym sie nie przejmuja. To jest piekne. Nie popieram tylko naaekotykow u hipisow... Tak to wszystko jest super. Zwlaszcza styl ubierania. I hipisom w dlugich wlosach jest bardzo dobrze :P
    Peace & Love!
    Hipisi sa bardzo super, poki mama sie nie dowie.
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  13. #73
    pharea Człowiek z aspiracjami Avatar pharea
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Skąd
    Nibylandia
    Postów
    35
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    No chyba, ze mama tez jest hipiska... ;P Wtwdy nie ma problemu

  14. #74
    sentyment ma rozerwany odbyt Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Goerres Laureat pokojowej nagrody Avatar Goerres
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Postów
    3,445
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    raczej chodzilo mi o to, ze to jest dobre dla dzieci, ktorych utrzymuja rodzice, wtedy wszystko jest super
    Jestem chory psychicznie, przepraszam. Mam zespół Tourette'a

  15. #75
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Chlopaki z dlugimi wlosami

    Cytat Napisał pharea Zobacz post
    A ja karze wlasnie zapuszczac kudly mojemu facetowi... ( z czego nie jest do konca zadowolony, ale czego nie zrobi sie dla swojej ukochanej dziewczyny... ) ;> ]:->
    Pantofel
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów