+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Zyciowe BABOLE,PRZYPAłY

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Zyciowe BABOLE,PRZYPAłY

    jeden z moich baboli:
    Renata,moja szkolna(z podstawówki) miłość, zachorowała przed szkolna dyskoteka, ja oczywiście powiedziałem,że nie pójde....ale poszedłem i tam bawiłem sie z 2 kolezankami,takimi fajnymi,oczywiscie nic nie było,tylko niewinne łapanie za kuferek i uszka.....Renata sie dowiedziała i po kilku dniach jak wróciła do szkoły to przy całej klasie strzeliła mnie w pysk, a ja sie zrobiłem jak burak czerwony,niewiedziałem co zrobić,aby uratowac honor to...kopnąłem ja w dupe
    ........przepraszam Renatko za tego babola

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie

    Wracajac do domu (mieszkalam wtedy z tesciami )minelam sie z moim tesciem,ktory szedl po zakupy.Bylam juz prawie przed domem kiedy spotkalam kolezanke no i oczywista zaczelysmy gadac.Po paru minutach pozegnalam ja i poszlam do domu.Mieszkanie bylo otwarte i strasznie sie wk... bo wygladalo na puste.Wsciekla zadzwonilam do mojego Harierka i poskarzylam sie na jego tatusia ,ktory wylazi z domu nawet nie zamykajac drzwi(pare epitetow tez bylo ).Odlozylam sluchawke i pewnym krokiem poszlam w strone swojego pokoju....ale sie zdziwilam,gdy zobaczylam ,ze w fotelu siedzi moj tesc .Nie zobaczylam go wczesniej,bo siedzial odwrocony i oparcie zaslanialo go zupelnie.Spalilam takiego buraka jak nigdy w zyciu.Wstyd mi strasznie do dzis...chociaz tesc wybaczyl i smial sie ze mnie ,mi bylo glupio.zastanawiam sie jak on mnie minal wracajac do domu tak,ze nie zauwazylam
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Nie bedzie to jakis najwiekszy przypal, bo nie moge sobie teraz przypomniec (jednak jak tylko sobie przypomne to dopisze ) Napisze o jakims mniejszym:


    Bylem kiedys na dicho ze znajomymi kilka lat temu, bylem najebany jak messershmitt i siedze sobie przy stoliku, znajomi sie gdzies rozeszli, a to do baru a to na parkiet, a ja jaram cygarete (taka 2,5 razy grubsza od papierosa) i kipuje do koncowki swojego piwa w szklance (w szklance piwo juz szare sie zrobilo od popiolu) i tak srednio kontaktuje co sie dzieje. Nagle podchodzi do mnie kolezanka i mowi: "Choina, dopije twoje piwo". Ja od razu ze nie i chcialem zaczac jej tlumaczyc dlaczego, a ona do mnie: "Odkupie Ci to piwo" i wziela je na 1 lyka, mialem przed oczami te kilka gram popiolu splywajace do jej ust...

    Ale taki urok slabego kontaktu po alkoholu
    Jezus was kocha

  4. #4
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    trołap był? bo jak nie to się nie liczy

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał portia
    trołap był? bo jak nie to się nie liczy
    Trołap ? Co to znaczy?
    Jezus was kocha

  6. #6
    Here I am ... Józefina Człowiek z aspiracjami Avatar Józefina
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    837
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enemigo
    Cytat Napisał portia
    trołap był? bo jak nie to się nie liczy
    Trołap ? Co to znaczy?

  7. #7
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Józefina
    Cytat Napisał Enemigo
    Cytat Napisał portia
    trołap był? bo jak nie to się nie liczy
    Trołap ? Co to znaczy?
    A pisalem tam cos o rzyganiu trole?
    Jezus was kocha

  8. #8
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    kuferek i uszka?

  9. #9
    portia - samo dobro portia - samo dobro portia - samo dobro Avatar portia
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    z kontowni
    Wiek
    50
    Postów
    2,703
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    skoro nie pisałes to do dupy taki babol

    portia: Poisonous Orphan-Reaping Townsfolk-Injuring Abomination or Paramour Offering Rapturous, Thrilling, Intense Affection



  10. #10
    Here I am ... Józefina Człowiek z aspiracjami Avatar Józefina
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    837
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enemigo
    Cytat Napisał Józefina
    Cytat Napisał Enemigo
    Cytat Napisał portia
    trołap był? bo jak nie to się nie liczy
    Trołap ? Co to znaczy?
    A pisalem tam cos o rzyganiu trole?
    jak Ty mowisz do mnie?

  11. #11
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    kuferek i uszka?
    kuferek
    uszka

  12. #12
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enemigo
    Nie bedzie to jakis najwiekszy przypal, bo nie moge sobie teraz przypomniec (jednak jak tylko sobie przypomne to dopisze ) Napisze o jakims mniejszym:


    Bylem kiedys na dicho ze znajomymi kilka lat temu, bylem najebany jak messershmitt i siedze sobie przy stoliku, znajomi sie gdzies rozeszli, a to do baru a to na parkiet, a ja jaram cygarete (taka 2,5 razy grubsza od papierosa) i kipuje do koncowki swojego piwa w szklance (w szklance piwo juz szare sie zrobilo od popiolu) i tak srednio kontaktuje co sie dzieje. Nagle podchodzi do mnie kolezanka i mowi: "Choina, dopije twoje piwo". Ja od razu ze nie i chcialem zaczac jej tlumaczyc dlaczego, a ona do mnie: "Odkupie Ci to piwo" i wziela je na 1 lyka, mialem przed oczami te kilka gram popiolu splywajace do jej ust...

    Ale taki urok slabego kontaktu po alkoholu

    to teraz ja sie przyznam.... mialam tak slaby kontakt po alkoholu ze sama sobie kipowalam do piwa i sama je wypilam


    wiem wiem



  13. #13
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Hehe bedac gowniarzem ululalem sie z kumplami,noc juz byla a szedl koles z ktorym mialem na pienku,kolega krzyczy "Lutek idzie",tylko tego mi trzeba bylo,ledwo cieply szamoce sie z gosciem krzyczac ze go zabije i ze zajebie wszystkich z jego rodziny nagle ktos mnie doslownie w jakis zywoplot wpieprzyl,to byl jego stary ktory szedl z nim a ja go jakos magicznie nie widzialem

  14. #14
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    Kiedyś -jakieś 12 lat temu dostałam na urodziny misia takiego duuużego.Po imprezie gdy się obudziłam i zobaczyłam do kogo tak się przytulam to było mi strasznie wstyd tym bardziej gdy wszyscy uczestnicy imprezy się śmiali a ja nie wiedziałam z czego

  15. #15
    Dark Tidus Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ta pewnosc?
    Postów
    2,045
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał 6 biegowy
    Hehe bedac gowniarzem ululalem sie z kumplami,noc juz byla a szedl koles z ktorym mialem na pienku,kolega krzyczy "Lutek idzie",tylko tego mi trzeba bylo,ledwo cieply szamoce sie z gosciem krzyczac ze go zabije i ze zajebie wszystkich z jego rodziny nagle ktos mnie doslownie w jakis zywoplot wpieprzyl,to byl jego stary ktory szedl z nim a ja go jakos magicznie nie widzialem
    buehehehehehehehehe

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Najwieksze przypały dofo
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-05-08, 03:46

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów