+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 51

Temat: Zyciowe BABOLE,PRZYPAłY

  1. #31
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał switas
    wczoraj moje ex mnie z rozpedu o malo nie pocalowala przy swoim chlopaku - stare nawyki jej wrocily
    Co Ty masz z tymi ex stary?
    Jezus was kocha

  2. #32
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    krazy wokol mnie, jestesmy przyjaciolmi, co mam napisac jej imie lub napisac ze kolezanka czy przyjaciolka ?
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  3. #33
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał switas
    krazy wokol mnie, jestesmy przyjaciolmi, co mam napisac jej imie lub napisac ze kolezanka czy przyjaciolka ?

    Nie, tylko tak jak czytam to wydaje mi sie (z akcentem na wydaje) ze masz chyba jakies ciagaty do niej (lub nie zalatwione sprawy) tz: chvj mi do tego nie moja brocha ale odnosze takie wrazenie
    Jezus was kocha

  4. #34
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    hmmm, blisko mieszkamy, a jej siosta mieszka w domu gdzie i ja mieszkam, wiec ....
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  5. #35
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał switas
    hmmm, blisko mieszkamy, a jej siosta mieszka w domu gdzie i ja mieszkam, wiec ....
    trójkącik?
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  6. #36
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  7. #37
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    kuferek
    chyba kuperek


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  8. #38
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał k0573k
    kuferek
    chyba kuperek
    araj to araj

  9. #39
    OZESZLOL Wie o co chodzi OZESZLOL Wie o co chodzi Avatar OZESZLOL
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    mieszkasz ?
    Postów
    551
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    Miałem sporo takich sytuacjii , bądź jak to Araj nazwał Baboli ...

    Wybiore pierwszą z brzegu , a więc tak :

    Pewnego razu będąc jeszcze w gimnazjum odpowiadałem przy tablicy , w pewnym momencie byłem dosc zdenerwowany i wkurzony na nauczycielke że mnie przetrzymuje widząc ze i tak nic ze mnie nie wydusi , zapomniałem się i powiedziałem do niej " a w dupie Cie mam " później byłem terroryzowany i pytany non stop , ale na szczescie oprocz tego nie miałem powazniejszych konsekwencjii , niezła była reakcja klasy wszystkich potem szczęki ze smiechu bolały .
    Kościół rzymskokatolicki przelał więcej krwi niż jaka kolwiek inna religia


    Geniusze Kina Sprawdź To

  10. #40
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    teraz bede gotował zupe z tych cd,bo mam 200
    Możesz dla siory przesłać,nie pogniewa się

  11. #41
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Opowiem wam przypal ktory zrobilem komus.
    Koniec roku,bardzo renomowane LO,nazwe przemilcze,zostalo jeszcze 2 tygodnie roku szkolnego ale remont pelna para.Klasa humanistyczna,przenieslismy sie w sumie do baraku,lekcja z wychowaczynia,klasa straszliwie przepelniona,zeby przejsc do 3 ostatnich rzedow trzeba przechodzic pod lawkami lub je przeskakiwac.
    Wszyscy znudzeni,kolega obok spi snem sprawiedliwego,kompletna cisza,budze go,skolowanymi oczyma patrzy ze strachem :
    -co sie stalo
    ja-idz do tablicy
    -co ?
    -do tablicy,sorka Cie prosila
    Kolega wstaje,wszyscy sie odwracaja,Janek zaczyna podroz,doslownie zrzuzajac ludziom ksiazki z lawek ryje sie do tablicy,staje na srodku i skolowany patrzy dookola.
    Profesorka jest w szoku,tak samo 3/4 klasy,nikt nie wie dlaczego on nagle wstal i poszedl do tablicy.Mija jakies 30 sekund najbardziej niekomfortwej ciszy w zyciu,w koncu Janek mowi:
    -sorko ja nie uwazalem,
    ta odpiera:
    -wiem Janku bo ja Cie wcale o nic nie prosilam i nie mam pojecia dlaczego tu przyszedles

    Qrwa nigdy sie tak w zyciu nie usmialem jak tego dnia

  12. #42
    ksiadz mial mnie na kolanach Kamich Człowiek z aspiracjami Avatar Kamich
    Na DoFo od
    May 2006
    Skąd
    moglem wiedziec?
    Postów
    935
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    teraz przed chwila zepsulem winde... wchodzilem z rowerem i drzwi sie nie chcialy zamknac a wiec wlozylem dwa klucze w otwory na zabki , polecialy iskry i teraz jest tak jakby ciagle ktos w tej windzie byl, zaciela sie

    albo kiedys z kumplami sie wezem ogrodowym na basenie polewalismy i moj kumpel niechcacy polal kontakt i pare godzin po naszym wyjsciu padla cala elektronika
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #43
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie



    A ja jak przyjechalem raz do polski po dosyc dluzszym pobycie w szwecji poszedlem na stacje pkp. Stanalem w Swinoujsciu przed oszklonymi drzwiami i czekam. Czekalem dluzsza chwile i drzwi za nic sie nie chcialy otworzyc, dopiero jakas baba przechodzac uzmyslowila mi ze cywilizacja w Swinoujsciu sie konczy, a zaczyna polska i drzwi na stacjach trzeba recznie otwierac...
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  14. #44
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał portia
    DDRa da się wsadzić odwrotnie - zapnie się tylko z jednej strony i będzie zwarcie, po ustawione pod kątem piny zewrą ze sobą kilka pinów w slocie - nie wierzysz - sprawdź.
    heheh zrobiłem tak kiedyś :d ale obyło sie bez uszkodzeni poważnych bo na szczęście sie skapnąłem ze coś cieżko ta pamięc wchodzi do slotu

  15. #45
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    przypaly... hmm... no kilka razy umawialem sie z panienkami na impreze na ktorej przewaznie urywal mi sie film o 22.00 (nie ukrywam ze wczesniej tez :P ) jak one dopiero mialy przyjechac kobieta na imprezie to nie dla mnie, za duzo znajomych lasek ktore pija i za duzo kumpli... a niekiedy nie da sie odmowic... kilka razy wpadalem przez prog do domu kiedy mama otwierala mi dom, w stanie upojenia alkoholowego zgubilem nokie 6820... hmm... o ! a najlepsze jaja mialem w poniedzialek, wpadlismy z kolegami w jakis trans i na kazdej przerwie do szatni, lewiatan na przeciwko szkoly i browar na szybko po 6 przerwie juz dosyc zgrabnie mi sie chodzilo i sie wjebalem w pania od chemii ktora poczula co nieco ode mnie i zapytala czy ja czasem nie pilem piwa... powiedzialem ze owszem bo zdaje niemiecki ustnie a ona... ze jakbym chcial 50 albo 100 ml to ona ma na zapleczu i trzyma kciuki za mnie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Najwieksze przypały dofo
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-05-08, 03:46

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów