+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Naturalny rytm dobowy

  1. #1
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie Naturalny rytm dobowy

    o takiej godzinie to sie spi
    godz. 7.00 - układ pokarmowy zaczyna wydzielać enzymy i przygotowuje się do śniadania;


    godz. 10.00 - umysł jest w szczytowej formie, porę między godz. 8. a 12. wykorzystaj na najtrudniejsze zadania;


    godz. 11.00 - serce jest w najlepszej formie. O tej porze doskonale zniesie dodatkowe obciążenia.


    godz. 12.00 - żołądek ponownie sygnalizuje głód. Za to wypoczywa wątroba, znużona wcześniejszą aktywnością. Dlatego wypity teraz drink silnie uderza do głowy.


    godz. 14.00 - organizm domaga się sjesty. Do godz. 16. nie wykonuj ważnych obowiązków, ponieważ sprawność umysłowa maleje.


    godz. 15.00 - zaczynasz odzyskiwać wigor. Wzrasta temperatura ciała.


    godz. 17.00 - to drugi intelektualny i fizyczny szczyt, który trwa do godz. 20.


    godz. 21.00 - żołądek ogranicza wytwarzanie soków trawiennych, zjedzony o tej porze posiłek jest wolno trawiony. To najlepszy czas na ciepłą, odprężającą kąpiel.

    czego
    godz. 22.00 - w organizmie jest teraz największe stężenie melatoniny, powodującej odczucie znużenia.


    godz. 23.00 - jesteś najbardziej zrelaksowana, hormony stresu mają najniższy poziom. Najlepsza pora, by pójść spać.

    jasne
    godz. 1.00 - podczas snu mózg wyłącza świadomość, ciałem steruje wegetatywny układ nerwowy, który nie podlega naszej woli.

    moje sie zaczynaja dopiero klasc do snu
    godz. 3.00 - nerwowy układ wegetatywny delikatnie zaczyna budzić organy wewnętrzne.

    o tak bede sie budzil o 5 rano na nr
    godz. 5.00 - pora największej aktywności hormonów płciowych. Do godziny 8.00 to czas na seks.

    o tej porze to normalnie ludzie spia
    godz. 6.00 - organizm programuje się na maksymalne obroty. Najszybciej pracuje serce, wzrasta ciśnienie tętnicze krwi.

    pozyczylem to sobie z http://www.kulturystyka.pl bo sie oburzylem

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    chialbym sie do tego stosować

  3. #3
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie

    wstawac o 6 rano, a o 23 padac na twarz

  4. #4
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał SaiykoPat
    godz. 1.00 - podczas snu mózg wyłącza świadomość, ciałem steruje wegetatywny układ nerwowy, który nie podlega naszej woli.
    przykro mi panowie, ale piszemy nieswiadomie-jestesmy zombie

    Moim zdaniem kazdy czlowiek ma wlasny rytm. Ja jestem czlowiekiem nocy.

    Babcia mi to pokazywala w jakiejs gazecie zreszta
    Cytat Napisał SaiykoPat
    pozyczylem to sobie z http://www.kulturystyka.pl bo sie oburzylem
    pakujesz troche?

  5. #5
    DorotaK Człowiek z aspiracjami Avatar DorotaK
    Na DoFo od
    Feb 2009
    Wiek
    39
    Postów
    60
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie Odp: Naturalny rytm dobowy

    u mnie się nie sprawdza... mój umysł jest w szczytowej formie późnym popołudniem i w nocy:P spać mogę do południa, tzn. chciałabym, ale nie mogę, a kłaść sie nad ranem... zmuszam sie strasznie do innego planu dnia, nie mam energi, muszę się wspomagać kawą i innymi cudami...

  6. #6
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Naturalny rytm dobowy

    dzisiaj spalem 2h

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-11-23, 12:59

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów