+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 45

Temat: blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

  1. #31
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    switas jak to się stało?
    ..or do I really love your brain?

  2. #32
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    - na brodzie - w przedszkolu "wpadlam" jakos w instrumenty i rozdarlam sobie brode o talerze

    - na prawej dloni - kroilam bulke trzymajac ja w reku, tak nozem "do reki", i w pore nie wyhamowalam

    - na prawej lydce chyba z 2 - mama zawsze mowila zeby nie zdrapywac strupkow, bo beda blizny....

    - na malym palcu w prawej rece - jakos tak mi sie noz czubkiem wbil

  3. #33
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    daszek byl z niski i sie nie schylilem
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  4. #34
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał switas
    daszek byl z niski i sie nie schylilem
    dzisiaj?

  5. #35
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    neeeee
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  6. #36
    De Viant Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2006
    Skąd
    G.K.
    Postów
    97
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Whatever plotkarzu! Heh czyżby ktoś tu miał zwyczaj podglądania kolesi pod prysznicem? :-P
    Mam 5 blizn: dwa to stare sznyty na lewym przedramieniu, jedna po kawałku szkła na lewej dłoni (w przypływie pijackiej złości wybiłem kiedyś szybę) Jeszcze mam ślad na lewym udzie po rykoszecie śrutu z wiatrówki. Ostatnia blizna na lewej stopie, jak po ciemku wszedłem na deskę z gwoździem wystającym do góry - dziura na wylot. Myślałem że walnę kloca jak poczułem... Heh stare dobre czasy mając lat naście... :-D

  7. #37
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    mam dwie nowe z tego lata na lewej dloni

  8. #38
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    6km od katowic
    Wiek
    38
    Postów
    6,831
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    na kolanie mam bo jak byłem w podstawówce to sie wyjebałem na rozbite butelki koło monopolowego

    na balatonie zaś jak sie kąpałem to wszedłem na jakiś syf i mi pięta się rozwaliła

    na bicepsach mam rozstępy sam nie wiem od czego ale wyglądają nie sexy

    na czole bo jak miałem chyba ze 3,4 latka to mi karuzela zajebała
    Che confusione, sarà perché ti amo
    è un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi più vicino
    se ci sto bene, sarà perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    è primavera, sarà perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sarà perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre più in alto si va
    e vola vola con me, il mondo è matto perché
    e se l'amore non c'è
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

    alkohol osłabia twoje zęby!

  9. #39
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    na mam na pięcie po rowerze. lekarz powiedział, że ledwo co a nie wiadomo czy bym chodziła bo już było widać scięgno achillesa, 6 szwow, ogólnie nic strasznego i nic co bardzo rzuca się w oczy. Miałam też na łokciu przez ok 3lata miałam bliznę po wypadku rolkowo-rowerowym ja byłam na rolkach, koleżanka na rowerze, przez niecałe 2 lata miałam także sino-fioleową bliznę na udzie jako pamiątka po opazeniu meduzy - czyli pływanie.

    Teraz na szczescie zeszły i została tylko ta na codzien niewidoczna na pięcie
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  10. #40
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia
    albo po byciu fajtłapą

    ja mialem zlamaną nogę, ręke, kosc policzkową, nos, zebro a bliznę mam tylko 1 i to małą

  11. #41
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    U mnie standardowo - Plecy, barki, ramiona (bicepsy, tricepsy) i trochę na nogach. Oczywiście wszystkie te "blizny" to pozostałości po rozstępach. Na początku były trochę denerwujące, ale z biegiem czasu robiły się mniej widoczne i można było się do nich przyzwyczaić.

  12. #42
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    wsensie po siłowni i odzywkach? Bo aj się zastanawiałam nad siłownią przez jakiś czas ale rozstępów mieć nie chcę.
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  13. #43
    No Gain Without Pain MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci MaT  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar MaT
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    Never mind
    Postów
    3,628
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    Cytat Napisał she Zobacz post
    wsensie po siłowni i odzywkach? Bo aj się zastanawiałam nad siłownią przez jakiś czas ale rozstępów mieć nie chcę.
    Tak. Tylko, nie dokońca. Każdy ma inny organizm, inne predyspozycje genetyczne. W moim przypadku jest akurat tak, że już w podstawówce, gdy jeszcze nie ćwiczyłem na siłowni, a byłem w trakcie etapu intenswnego wzrostu, pojawiły mi się rozstępu na plecach i nogach. Więc już w tedy wiedziałem, że jeżeli zaczne ćwiczyć (a, ciało moje reaguje dość dobrze na ćwiczenia) będę mial problemy z rozstępami. No i oczywiścię, nie pomyliłem się. Genetyki nie zmienię, więc tylko mogłem się pogodzić z tym faktem. Oczywiście wszystko ma swoje plusy i minusy. Nabieram szybko masy mięśniowej, ale organizm (skóra) nie nadąża nadbudowywać ubytków/braków.
    Odpowiednie odżywianie, dużo witamin, balsamy do ciała, które nawilażają i uelastyczniają pomagają w walce z rozstępami. Z biegiem czasu stają się bledsze i mniej widoczne, ale oczywiście pozbyć się ich w 100% niestety się nie da.

    Więc, jeśli się zdecydujesz na siłownie pamiętaj, że zagrożenie rozstępami istnieje zawsze, ale w przypadku kobiet, jeśli chodzi o siłownie nie jest aż tak wysokie. Nie przybieracie tak na masie jak faceci, gdyż ćwicząc nie o to wam chodzi. Jeżeli jednak coś by się działo, to będzie to etap powolny i stopniowy.

    Osobiście polecam siłownię, jak najbardziej.

  14. #44
    she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci she  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar she
    Na DoFo od
    Jan 2007
    Wiek
    35
    Postów
    2,351
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    Mat, też mam uwarunkowania genetyczne w takim razie, kiedyś bardzo schudłam, nie, że się odchudzałam ale tak wyszło i bach, co nieco wiem o tym problemie.

    hm, ale fakt to proces powolny a ja nie chce tam chodzić Bog wie ile, 3 miesiące w zupełności mi wystarczą.


    a blizny u mezczyzn nie sa tak szpecace jak u kobiet wiec się nie przejmuj
    Nigdy nie dyskutuj z debilem! Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem.

  15. #45
    Sentyment molestuje dzieci yardin - samo dobro yardin - samo dobro yardin - samo dobro Avatar yardin
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,074
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp : blizny jako pamiatki po aktywnym .... trybie zycia

    Mam blizne na lewym lokciu, nadgarstku, kolanie, udzie i kostce.... ale mam nadzieje ze po jakims czasie te blizny znikna...nie byly dosc glebokie, byly to obtarcia po szlifie na motorze

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Blizny
    By jankooo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-18, 17:52
  2. Blizny
    By Hitman in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 08-11-06, 18:47
  3. Sens zycia
    By SaiykoPat in forum Humor
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-01-06, 00:30
  4. Sens Zycia
    By Vito Andolini in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-12-05, 13:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów