+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

  1. #31
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

    Cytat Napisał niemiecki Zobacz post
    pfffffft śmiej się z siebie, słodziutki- ja jak słusznie zauważył Hitman bardzo siebie lubię i nie zmieniam o sobie zdania nawet jeżeli ktośtam ma inne. Na Paplę się nie denerwuję bo jego złosliwosci to takie przekomażanie po znajomości, nie raz coś miłego też powiedział.

  2. #32
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

    Jamajka zostaw go w spokoju bo jeszcze powie, ze jest uklad na niego.

  3. #33
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp : Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

    Cytat Napisał 70m3k Zobacz post
    akcja sprzed 2-3 lat z mojego miasta, ulica Piotrkowska... aż mi sie żal chłopaka zrobilo...
    jesli jest to jak mi sie wydaje filmik zatytuowany akcja na piotrkowskiej to radze Ci sie nie odzywac skoro nie wiesz o co chodzi jesli jest to inny film to sie nie wypowiem poniewaz link nie dziala


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  4. #34
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp : Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

    Cytat Napisał Porzadny Zobacz post
    Jamajka zostaw go w spokoju bo jeszcze powie, ze jest uklad na niego.
    Witam Porządny skoro jesteś tu dłużej, oddałam Ci ten przywilej odniesienia się do mojej osoby jako pierwszemu, czekałam, czekałam i się doczekałam bardzo mi miło, a jak dalej zobaczymy hehe
    Co do tego co napisał niemiecki to się spodziewałam riposty miałam ochotę odpowiedzieć ale widzę,że zanim pójdę spać nie mam chyba szansy więc odpowiem z góry:
    - A po jakiego ch**a mi samokrytyka? człowiek nigdy sam siebie prawidłowo nie ocenia wiec ja wolę się przeceniać niż niedoceniać, wolę być pewna siebie niż kitrać się przed byle kim, wiele razy takie podejście do samej siebie pomogło mi wygrać sprawy pozornie przegrane, pokonać przeciwników pozornie silnych i poradzić sobie tam gdzie każdy radził odpuścić... mi takie podejście odpowiada i jeżeli kogoś ono bezpośrednio dotyka to ma qrfa straszne problemy ze samym sobą i jedyne co może z tym zrobić to przestać zwracać uwagę i wyleczyć swoje kompleksy lub iść się powiesić bo ja się dla byle kogo nie zmienię.... ale dopuszczam taką możliwość jeżeli ktoś mi zaimponuje, będzie miał wystarczająco szeroką mózgownicę przede wszystkim i spore doświadczenie. Wtedy przyznam rację i się podporządkuję gdyż nie będę utrzymywać że lubię przewodnictwo.. lubię podporzątkowanie, ale wybitnym jednostkom.
    A w ogóle to jak jutro pogadamy na trzeźwo to będzie lepiej bo chciałam się dziś z kimś kłócić ale ni miałam z kim

  5. #35
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp : Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

    Cytat Napisał k0573k Zobacz post
    jesli jest to jak mi sie wydaje filmik zatytuowany akcja na piotrkowskiej to radze Ci sie nie odzywac skoro nie wiesz o co chodzi jesli jest to inny film to sie nie wypowiem poniewaz link nie dziala
    Wyjasnij co uczynil
    Jezus was kocha

  6. #36
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Odp : Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Mniejsza z tym kochani kto kogo wqrfia... macie najpiękniejsze kobitki (i świadome tego a jakże;P) na świecie
    bez przesady

    a co przystojnych Polaków to niby nie ma?

    żalosne

  7. #37
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

    Zycia proza
    Jezus was kocha

  8. #38
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Odp : Polacy w Polsce... (niektorzy) mnie wkurwiaja

    Cytat Napisał k0573k Zobacz post
    jesli jest to jak mi sie wydaje filmik zatytuowany akcja na piotrkowskiej to radze Ci sie nie odzywac skoro nie wiesz o co chodzi jesli jest to inny film to sie nie wypowiem poniewaz link nie dziala
    Czy ja sie doweim co on zrobil wg ciebie?
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Dlaczego Polacy w Polsce jezdza jak idioci
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-02-12, 19:45
  2. Polacy w BMW
    By 6 biegowy in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-02-10, 14:30
  3. Te emoty mnie wkurwiaja... strasznie
    By inde in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-06-09, 15:20
  4. Po co niektorzy na forum...
    By whatever in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-10-07, 11:36
  5. polacy
    By Goerres in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 31-01-07, 09:12

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów