+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: NOWY DZIAŁ

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie NOWY DZIAŁ

    DAWAJCIE LINKI, LUB ZAŁĄCZNIKI CIEKAWYCH PROGRAMÓW, KTÓRE BĘDE DODAWAŁ DO [shadow=red:3cf3445502]DOWNLOAD[/shadow:3cf3445502](WIDOCZNY U GÓRY POD LOGIEM(STYL SFITGSM), DZIĘKI TEMU BEZ KONIECZNIOŚCI SZUKANIA NA FORUM BEDZIE DOSTEP NATYCHMIASTOWY DO PLIKÓW, KTÓRE MOŻNA POBRAĆ....W MIARE ROZWOJU TEGO FORA BEDE DODAWAŁ KATEGORIE,ŻEBY DOWNLOAD BYŁ CZYTELNY

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    mp3 nie wolno?

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał STERN
    mp3 nie wolno?
    jeszcze nie wiem...ja mam 30gb transfer miesięczny, taki mp3 ma srednio 4mb, pobierze 1 plik 100 jest 400mb, ......na razie sprawdze z 2 miesiace ile mi połyka(jak na razie do dziś 7%--mało) jak tak bedzie to dam ofkoz do bólu, najwyzej dokupie (bo moge).....bedzie dobrze

  4. #4
    Dark Tidus Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ta pewnosc?
    Postów
    2,045
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    moznaby zrobic taki zonk i zeby kazdy wrzucil powiedzmy po 3 mp3, ktorych slucha i mu sie podobaja zeby wiedziec kto jakiej muzy shucha

  5. #5
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    to mozemy sobie zalozyc jakies p2m forumowe do mp3 i bedzie dobrze
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  6. #6
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    Cytat Napisał STERN
    mp3 nie wolno?
    jeszcze nie wiem...ja mam 30gb transfer miesięczny, taki mp3 ma srednio 4mb, pobierze 1 plik 100 jest 400mb, ......na razie sprawdze z 2 miesiace ile mi połyka(jak na razie do dziś 7%--mało) jak tak bedzie to dam ofkoz do bólu, najwyzej dokupie (bo moge).....bedzie dobrze
    w sumie lepiej nie ryzykowac

  7. #7
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    zobaczymy...ale dawajcie linki i ważne, krótki opis programu, bo jak wkleje, to musze opisać....możecie sprawdzić jak to działa, dałem jeden link, weidzcie w DOWNLOAD

  8. #8
    Dark Tidus Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ta pewnosc?
    Postów
    2,045
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    ok, jak jutro znajde troche czasu to zbiore jakies ciekawe programiki, tropche poszukam i cos podesle

  9. #9
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    Fajnie ze wszystko dziala, ale nie mozna napisac komentarza tylko sie ocenia plik no i ikony sa troche nieczytelen. Dal nas starych wyjadaczy to nie problem, ale dla kogos, kto nie wie za bardzo, to bedzie szukal gdzie ma kliknac. Moze przesadzam, a moze nie. Jeszcze jedno, jak my mamy Ci podsylac linki ? Znaczy co, program plik ma ma byc gdzies na stronie, czy co ? Moze bezposrednio programy bedziemy Ci podsylac? Ja juz sam nie wiem, zeby to sie czasem nie zrobilo nie za bardzo nielegalne, bo programy to mozna samemu sciagac, a takie co nie mozna to sami wiecie. Zreszta e booki tez sa nielegalne, to o co ja sie martwie. Araj, jak ma to wygladac z tymi plikami ?
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  10. #10
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał switas
    Fajnie ze wszystko dziala, ale nie mozna napisac komentarza tylko sie ocenia plik no i ikony sa troche nieczytelen. Dal nas starych wyjadaczy to nie problem, ale dla kogos, kto nie wie za bardzo, to bedzie szukal gdzie ma kliknac. Moze przesadzam, a moze nie. Jeszcze jedno, jak my mamy Ci podsylac linki ? Znaczy co, program plik ma ma byc gdzies na stronie, czy co ? Moze bezposrednio programy bedziemy Ci podsylac? Ja juz sam nie wiem, zeby to sie czasem nie zrobilo nie za bardzo nielegalne, bo programy to mozna samemu sciagac, a takie co nie mozna to sami wiecie. Zreszta e booki tez sa nielegalne, to o co ja sie martwie. Araj, jak ma to wygladac z tymi plikami ?
    na razie stronki exe, oczywiście,że tez beda załączniki, ale to wkrótce...nie chce mi sie teraz myslec,ide lulu

  11. #11
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    juz kilka plików można zassać

  12. #12
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    6km od katowic
    Wiek
    38
    Postów
    6,831
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    jaki jest max rozmiar plików?
    Che confusione, sarà perché ti amo
    è un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi più vicino
    se ci sto bene, sarà perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    è primavera, sarà perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sarà perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre più in alto si va
    e vola vola con me, il mondo è matto perché
    e se l'amore non c'è
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

    alkohol osłabia twoje zęby!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Nowy dział dla was
    By araj in forum Hobby
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-04-10, 20:42
  2. nowy dział
    By stefan in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-09-06, 01:10
  3. Nowy dział
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-09-06, 19:43
  4. MAM POMYSł NA NOWY DZIAł
    By araj in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-02-06, 00:52
  5. Nowy dział
    By araj in forum Historia  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-05, 19:35

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów