+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: kapuśniak

  1. #1
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie kapuśniak

    robię tak;
    gotuję marchewkę pietruszkę,ziemniaki,czosnek
    w osobnym garnku kapustę kiszoną,gdy warzywa są miękkie dodaje do nich kapustę razem z wodą ,na margarynie przysmażam kiełbasę z cebulką dodaję do zupy,następnie wysmażam pokrojony boczek i też dodaję do zupy.Do tłuszczu z boczku dodaję mąkę(zasmażka)i daję do zupy,na koniec dodaję przecier pomidorowy,czosnek przeciśnięty przez praskę doprawiam solą pieprzem i magi,,przykrywam i odstawiam na 10 min

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    bywam niegrzeczna wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level wenus High Level
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    3,686
    Siła Reputacji
    28

    Domyślnie

    a kapuste pluczesz czy taka kupiona gotujesz?Pytam, bo u mnie tesc szatkuje i mamy taka swoja,ale przed gotowaniem zawsze musze ja kilka razy plukac (kwasna taka)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    to zależy jaki lubicie kapuśniak,ja nie płucze bo lubimy kwaśny

  4. #4
    JotKa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    593
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Kiedyś stosowałam diete kapusniakową...polegała na tym że przez tydzien czy troche wiecej trzeba byłojeśc tylko taki kapuśniak z samych warzyw, jadłam chyba przez 5 ddni i od tamtej pory jakos nie przepadam za kapuśniakiem...przejadł mi się

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów