+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Uwaga na nierzetelną firme Pc Projekt!!!!!

  1. #1
    ruras Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Leszno
    Postów
    36
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Uwaga na nierzetelną firme Pc Projekt!!!!!

    Witam!!!
    Chciałbym Was wszystkich przestrzec przed nieuczciwą firmą komputerową z Krakowa. Otóż pewnego pięknego poranka postanowiłem sprawić sobie odrobinę luksusu kupując Winfasta A400GT, korzystając z Allegro. Transakcja przebiegła bez problemów i po dwóch dniach nowy nabytek wylądował w moim kompie (Oczywiście kartę odkupiłem z aktualną gwarancją w firmie PC Projekt. Kraków). Niestety sielanka nie trwała długo i po miesiącu użytkowania karta wydała ostatnie jęki, po czym skonała. Długo się nie zastanawiając dnia 09.12.05 spakowałem kartę i odesłałem do firmy PC Projekt Kraków. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że otworzyłem „Puszkę Pandory”. Dnia 12.12.05 zadzwoniłem, żeby upewnić się, że przesyłka dotarła. Bardzo miła Pani potwierdziła mi otrzymanie przesyłki oraz poinformowała mnie, że czas oczekiwania wynosić będzie około 2 do 3 tygodni. Minęły święta, a po nich sylwester na początku stycznia postanowiłem zadzwonić zorientować się co w mojej sprawie piszczy. Znowu odebrała miła Pani tylko, że tym razem przełączyła mnie do miłego Pana, który poinformował, ze karta prawdopodobnie będzie naprawiona i że mam przedzwonić w piątek bo postara się przyspieszyć całą sprawę. Zadzwoniłem więc w piątek udzielono mi informacji, że karta zostanie wysłana do mnie w poniedziałek. W poniedziałek postanowiłem się upewnić, czy aby na pewno karta do mnie wyjedzie. Pani Basia potwierdziła mi, że dzisiaj nastąpi do mnie wysyłka naprawionej karty. Obiecała mi także, że puści mi na maila numer listu przewozowego. Zgadnijcie co się stało??? Cztery razy musiałem dzwonić do PC Projekt po taki drobiazg jak list przewozowy. W końcu otrzymałem ten czarodziejski numerek, ale na drugi dzień okazało się, że taki numer w ogóle nie istnieje w ewidencji GLS. Po prostu paranoja!!!! Okazało się, że karta została wysłana do mnie dopiero w czwartek i zgadnijcie co było dalej?? Rozpakowałem paczkę a tu zamiast Winfasta A400Gt używana karta Aususa 6800Gt. Myślałem, że mnie krew zaleje, wkurzyło mnie to, że nie otrzymałem żadnej informacji na temat wymiany. Mało tego, wziąłem tego rupiecia do domu i okazało się, że nie działa. To są po prostu jaja!!!! Napisałem więc stosowne pismo i odesłałem rupiecia do PC Projekt. Skontaktowałem się z nimi ponownie Pan Tomasz odpowiedział mi, że mam dzwonić za dwa dni. Więc zadzwoniłem dzisiaj a tutaj Pani Basia ściemnia mnie, że nic nie wiadomo odnośnie mojej karty i że serwis chce naprawiać mojego Winfasta!!! Dla mnie to już jest przegięcie i myślę, że spotkam się osobiście z Panem Tomaszem w sądzie. Nie pisze tego, żeby się wielce żalić, ale pisze to po to, żeby przestrzec Was przed tą firmą. Jeżeli nie chcecie mieć kłopotów z wyegzekwowaniem gwarancji to nie kupujcie w PC Projekt!!!!

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Idz z nimi do sadu :/

    Buractwo jedno

    Daj ich nick na allegro!
    Jezus was kocha

  3. #3
    Angus_Young Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2006
    Skąd
    z Łodzi
    Postów
    35
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    masakra...szkoda mi ciebie...pedalstwo się szerzy...ćwoki myślą że jak oni są popieprzeni to już wszyscy muszą...ja na szczęście nie kożystam często z zakupów przez neta...zwłaszcza dotyczących sprzętu komputerowego...ale...chyba pozostawię tą sytułację bez komentarza bo mógłbym dostać ostrzeżenie za wrzuty...3maj się...i życzę żeby tym burakom pękło dupsko w pierdlu...o ile dostaną jakiś wyrok...pewnie zapłacą ci odszkodowanie i na tym się skończy...jeszcze raz 3m się




    FORZA MILAN!! :81:
    ...:: CRY ON MY SHOULDER...I'M A FRIEND ::...

  4. #4
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    no stary uważaj kolejną razą

  5. #5
    ruras Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Leszno
    Postów
    36
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enemigo
    Idz z nimi do sadu :/

    Buractwo jedno

    Daj ich nick na allegro!
    A jak dac ich nick na allegro?

  6. #6
    Sentyment molestuje dzieci SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem SaiykoPat Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    3town
    Wiek
    16
    Postów
    8,678
    Siła Reputacji
    29

    Domyślnie

    napisz jaki maja nick na allegro znaczy od jakiego uzytkownika kupiles

  7. #7
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Opowiem ci historie...

    Pan Simmek w roku 1998 prowadzil firme, sprzedajaca dobre komputery...
    Pan Simmek do dnia dzisiejszego, nie otrzymal z pewnej hurtowni komputerowej, ani jednego podzespolu oddanego na servis /to tak kilka tys zl/, nauczyl sie ze na sprzet to jedynie ostateczny sprzedawca ci moze dac jakakolwiek gwarancje... a w sciemy ze ktos naprawi /przelutuje cos to juz naiwnosc/ to nie ma co wierzyc...

    Pan Simmek nie zaplacil do tej pory ostatniej faktury na 10 000 zl i jakos nie podali go do sadu, ale pan Simmek juz nie sprzedaje komputerow
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Projekt Midomi - Rewelka
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-06-09, 02:50
  2. Projekt: Monster
    By wenus in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-04-08, 23:09
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-07-07, 15:51
  4. UWAGA UWAGA!!!Za tydzien kometa zniszczy ZIEMIE
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 10-08-06, 14:39
  5. projekt plakaciksa
    By Dark Tidus in forum SPRAWY dotyczące DoFo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-10-05, 22:37

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów