+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: no wiec gdzie te minusy?

  1. #1
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie no wiec gdzie te minusy?

    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  2. #2
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Hm mam jeden

    Za granicą jesteś obcy a u siebie swój Nieno dla polaka wszędzie lepiej niż u siebie, my pewno poioprostu nie widzimy tych -

    Aha i jeszcze - w większośc [ale nie wszystkich] krajów masz niedobre piwo [mam na mysli głównie stany. no i puszki 0.33 - ale jaja ]


    i brak flaczków

  3. #3
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    w kapuscie z puszki i pewnie podobnych minusow toby sie troche znalazlo.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  4. #4
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    no właśnie chociazby w tym że jedzenie masz chujowe

  5. #5
    Dark Tidus Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ta pewnosc?
    Postów
    2,045
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    no zalezy w jakim kraju... w usa to w makdonaldzie jedza caly czas, wiec nie za fajnie ale np w takiej francji wlbo wloszech... ja tam lubie takie zarcie...

  6. #6
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    jeśli sie nie myle papla jest właśnie w kraju hamburgerów

  7. #7
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dark Tidus
    francji wlbo wloszech... ja tam lubie takie zarcie...
    no tam maja dobre,ale skladniki z ktorych to robione sa zasyfione,chuj z tego ,ze pomidory we wloszech sa dobre w smaku ,jezeli bylyby boski gdyby nie bylo tyle chemii uzyte podczas hodowli.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  8. #8
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    o kurcze...

    1. ja sie czuje u siebie
    2. piwo.. haha.. VB jest najlepsze James Boags czy Crown Lager... raczej polskie piwa sie nie umywaja
    3. zarcie... ostatnio okazalo sie ze moje miasteczko jest "worlds best place to eat", wiec...
    4. prawdziwe hamburgery robione w greckim take awayu sa super
    5.jestem w robocie, krotkie spodenki i podkoszulka...

    no wiec gdzie te minusy
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    o kurcze...

    1. ja sie czuje u siebie
    2. piwo.. haha.. VB jest najlepsze James Boags czy Crown Lager... raczej polskie piwa sie nie umywaja
    3. zarcie... ostatnio okazalo sie ze moje miasteczko jest "worlds best place to eat", wiec...
    4. prawdziwe hamburgery robione w greckim take awayu sa super
    5.jestem w robocie, krotkie spodenki i podkoszulka...

    no wiec gdzie te minusy
    jak sie mozesz czuc u siebie jak 99,99% ludzi w australii nie mowi po polsku

  10. #10
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    jak sie mozesz czuc u siebie jak 99,99% ludzi w australii nie mowi po polsku
    o kurcze,
    szczerze mowiac, jak patrze na wypowiedzi niektorych osobnikow ktorzy czuja sie "u siebie", mam duze watpliwosci czy oni mowia po polsku, czy im sie tylko tak wydaje

    cos ci sie pomylilo ze statystykami, ale to nic :arrow:
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  11. #11
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie

    Dziwny dylemat .
    Czuje sie u siebie tam gdzie jestem panem wlasnego losu i przyszlosci .
    Nie musze sie idiotycznie usmiechac do falszywych sasiadow,nie klaniam sie dzielnicowemu,nie odwiedza mnie nawet ksiadz po koledzie zeby dostac pare $$$ na "dobroczynny cel" (czytaj:nowe auto) .
    Czy sa minusy zycia za granica (mowie ze swojej perspektywy) ,oczywiscie,mowa o rozlaczeniu z bliska rodzina ,jest mi tez wstyd czasami gdy slysze stereotypy o zyciu w Polsce czy charakterze obywateli tej biednej Polski .
    Minusem jest tez Polska prasa dostepna w sklepach w Chicago,patriotycznie nastawieni wlasciciele z Tarnowa prowadza wlasna polityke prawicowa i nigdy nie moge znalezc np. "NIE" Urbana
    Szczerze nic mi teraz nie przychodzi do glowy oprocz wyzej wymienionych przykladow .

  12. #12
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    mieszkam we wloszech od 6 lat a w Rzymie od 2 .
    plusy
    zawsze mam prace co sie wiaze z tym ze mam pieniadze i na wszystko mnie stac
    polskie szlugi , piwo , gazety , zarcie jest latwo dostepne pod naszym polskim kosciolem ,moze odrobine ciut drozsze niz w kraju , ale zawsze polskie
    poznalem ludzi z calego swiata , zaczynajac od afryki konczac na Usa , Birmanii i Japoni
    po krotce ogarnalem ich kulture mentalnosc co pozwala mi lepiej zrozumiec swiat i zycie
    dzien w Rzymie nie konczy sie nigdy i trwa 24h.
    Polska mnie ograniczala a tutaj moge sie dopiero rozwijac zarowno zawodowo jak i prywatnie..

    minusy
    brak kontaktu z najblizszymi(2 razy do roku jestem w Polsce)

    [ Dodano: 2005-10-14, 09:12 ]
    Cytat Napisał sztetke
    Cytat Napisał Dark Tidus
    francji wlbo wloszech... ja tam lubie takie zarcie...
    no tam maja dobre,ale skladniki z ktorych to robione sa zasyfione,pitol z tego ,ze pomidory we wloszech sa dobre w smaku ,jezeli bylyby boski gdyby nie bylo tyle chemii uzyte podczas hodowli.
    pomidory we wloszech jak i 98% reszty warzyw sa roslinami jednorocznymi i sa zajebiscie bogate w chemie i inne skladniki , jest tak poniewaz klimat jest taki a nie inny .
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  13. #13
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał sentyment
    pomidory we wloszech jak i 98% reszty warzyw sa roslinami jednorocznymi i sa zajebiscie bogate w chemie i inne skladniki , jest tak poniewaz klimat jest taki a nie inny .
    a co ma klimat do nawozow ?,to po prostu ziemia jest nadmiernie eksploatowana (sadza przeciez na poludniu caly rok ,bez spoczynku,a plodozmian w koncu tez przestaje dawac efekty,no to wala tych nawozow od cholery zeby plon byl.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  14. #14
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    wiec.. gdzie te minusy ?

    przynajmniej nie musze wybierac miedzy tuskami a kaczynskimi
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  15. #15
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    wiec.. gdzie te minusy ?
    no dobra,nigdzie,mieszkanie w polsce to same minusy,wszystki tu jest do dupy,(parafrazujac motylka)"rzad jest do dupy,sld do dupy..." itd.
    chcialbym mieszkac w rumunii albo azerbejdzanie.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. gdzie...
    By Cannabis in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-09-08, 02:25
  2. Lato sie zbliza wiec...
    By wenus in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-03-08, 11:35
  3. gdzie je ?
    By arcz in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-10-06, 01:59
  4. Wiec zaczne tak :)
    By 70m3k in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-12-05, 21:03
  5. a wiec to juz dzis
    By arcz in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-11-05, 22:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów