+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: no wiec gdzie te minusy?

  1. #16
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztetke
    chcialbym mieszkac w rumunii albo azerbejdzanie
    przyjedz do mnie :7:
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  2. #17
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał sentyment
    przyjedz do mnie
    w sumie wlochy tez sa fajne ,mialbym co jest i na co patrzec
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  3. #18
    I love sex Velvet Wie o co chodzi Avatar Velvet
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ^^/*\^^
    Postów
    752
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    jest taki minus ze w obcym kraju zawsze bedziesz cudzoziemcem i tym bardziej Polakiem czyli mozesz sobie wyobrazic jakie skojarzenia maja o nas za granica na wschodzie pewnie lepiej cie beda traktowac niz na zachodzie od strony Polski patrzac. bedac za granica w tym roku kobita sie mnie zapytala czy wiem co to komputer

    kiedys chcialam stad wyjechac teraz juz jakos siem zastanawiac zaczelam..nie chce grac roli murzyna

  4. #19
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Velvet
    bedac za granica w tym roku kobita sie mnie zapytala czy wiem co to komputer
    to pocieszajace ,ze na zachodzie zyja wieksze przyglupy niz u nas,nie maja pojecie pacany o swiecie.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  5. #20
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Velvet
    jest taki minus ze w obcym kraju zawsze bedziesz cudzoziemcem i tym bardziej Polakiem czyli mozesz sobie wyobrazic jakie skojarzenia maja o nas za granica na wschodzie pewnie lepiej cie beda traktowac niz na zachodzie od strony Polski patrzac. bedac za granica w tym roku kobita sie mnie zapytala czy wiem co to komputer

    kiedys chcialam stad wyjechac teraz juz jakos siem zastanawiac zaczelam..nie chce grac roli murzyna
    Droga Brukselko Buraczana

    W obcym kraju zawsze bedziesz cudzoziemcem, jesli traktujesz ten kraj jako obcy. To jest MOJ kraj, tutaj zyje, tutaj pracuje, tutaj place podatki, tutaj sie ciesze jak sportowcy zdobywaja medale, tutaj glosuje w wyborach, tuta mam przyjaciol, tutaj mam rodzine, tutaj mam dom, samochod i tutaj polacy jako tacy maja calkiem niezla opinie, choc jak wszedzie sa niedocenieni.

    Wybacz, ale nie wierze ze ktokolwiek sie zapyta polaka czy wie co to komputer (oprocz sytuacji gdy chca poprosic o porade). Jezeli taka sytuacja miala miejsce (patrz wyzej).. to chyba musialas wygladac na taka ktora nie wiem.
    A co do roli murzyna - kazdy wybiera wlasny los...

    I tak na zakonczenie, nie masz zielonego pojecia o czym gadasz, powtarzasz frazesy starych babek ktore w dupie byly i gowno widzialy, czego ci szczerze zyczy

    twoj

    papla
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  6. #21
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    nie wiem papla , jak byłem w niemczech bo graliśmy na bitwie beatbox w berlinie, to spaliśmy w takim ośrodku w którym ogólnie było dużo ludzi związanych z ta imprezą to jedyny niemiec co umiał po angolsku mówić też wyskoczył z tekstem czy mamy komputery w kraju i czy prąd u nas jest całą dobę.... pierw chłopaki z łodzi niewytrzymali - dostał w pysk , a potem rozjebaliśmy niemców na bitwie :] tacy smutni byli i ponizeni ze nawet nie nocowali tam ostatniej nocy tylko spierdolili płakac do domu i uświadamiać sobie że jednak nie są nadrasą....skurwysyny
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  7. #22
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    a koncept ironii i cynizmu musial ci gdzies uciec
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  8. #23
    I love sex Velvet Wie o co chodzi Avatar Velvet
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ^^/*\^^
    Postów
    752
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    nie musiales tak oficjalnie cus zes sie wgalopował w temat..zes sie przejął


    Cytat Napisał Papla
    W obcym kraju zawsze bedziesz cudzoziemcem, jesli traktujesz ten kraj jako obcy
    ho ho siem niezgodze mozesz czuc sie jak we wlasnym ale traktowany bedziesz zawsze jako ten "cudzoziemiec -ten Polak" chyba ze znasz jezyk bdb i mieszkasz juz sporo czasu tam

    Cytat Napisał Papla
    musialas wygladac na taka ktora nie wiem
    co za lol z Ciebie ..tak wygladam jak przecietna blondi
    otoz jest taki /k/raj zwany wiatraczkowem tudziez Holandia i tam ludzie sa nieco hmmm... myslacy ze w Polsce mieszkamy w kartonach - nie mow ze spotkales sie tylko z ludzmi Tobie przychylnymi mieszkajac na zachodzie chyba ze masz takie szczescie i nie masz burakow obok siebie

    a w kraju miodem i mlekiem plynacym /czyt. Anglia/ ludzie nie qmają ze Polska to tyz Europa i tlumacz ze do Azji nawet od nas daleko .. itd itp

    a gowno to ja tez juz widzialam czego ja i Tobie zycze
    Twoja bardzo droga Velvet

  9. #24
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    przynajmniej masz poczucie humoru

    no i dzieki bogu "tutaj" polaczki jeszcze nie narozrabialy
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  10. #25
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Papla ty nie jestes Polakiem, wiec co tu robisz...teskno ci

  11. #26
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    ? sternio.. gdyby to byl temat "polacy w polsce" to faktycznie, twoj post mialby sens.. a ze nie jest.. to i nie ma
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  12. #27
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: no wiec gdzie te minusy?

    Minusy w Anglii:

    - chujowe piwo
    - kolorowi
    - polaczki (zmywaki etc.)

    Plusow nie wymieniam bo nawet dziecko z zespolem downa je zna, ujme je tak: "normalnosc"
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. gdzie...
    By Cannabis in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-09-08, 02:25
  2. Lato sie zbliza wiec...
    By wenus in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-03-08, 11:35
  3. gdzie je ?
    By arcz in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-10-06, 01:59
  4. Wiec zaczne tak :)
    By 70m3k in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-12-05, 21:03
  5. a wiec to juz dzis
    By arcz in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-11-05, 22:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów