+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [prośba] Przepis na dobre danie z baraniny

  1. #1
    STERN
    Guest

    Domyślnie [prośba] Przepis na dobre danie z baraniny

    Małgosiu albo inna kobieto (badz facecie) błagam o przepis na pyszne danie z baraniny

    [ Dodano: 06-02-2006, 20:03 ]
    Wiem ze moge sobie poszukac na necie, ale chodzi mi o danie sprawdzone, jakie wy robiliscie i smakowalo

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Małgorzata Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    362
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Re: [prośba] Przepis na dobre danie z baraniny

    Cytat Napisał STERN
    Małgosiu albo inna kobieto (badz facecie) błagam o przepis na pyszne danie z baraniny

    [ Dodano: 06-02-2006, 20:03 ]
    Wiem ze moge sobie poszukac na necie, ale chodzi mi o danie sprawdzone, jakie wy robiliscie i smakowalo
    nie lubie baraniny , chociaż jak ktos dobrze przyrządzi to zjem , wiem kto sie zna na tym , Selenko zapytaj męza

  3. #3
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie Re: [prośba] Przepis na dobre danie z baraniny

    Cytat Napisał Małgorzata
    Cytat Napisał STERN
    Małgosiu albo inna kobieto (badz facecie) błagam o przepis na pyszne danie z baraniny

    [ Dodano: 06-02-2006, 20:03 ]
    Wiem ze moge sobie poszukac na necie, ale chodzi mi o danie sprawdzone, jakie wy robiliscie i smakowalo
    nie lubie baraniny , chociaż jak ktos dobrze przyrządzi to zjem , wiem kto sie zna na tym , Selenko zapytaj męza
    No,no Malgosiu widac,ze ktos bedzie z siebie dumny, kiedy mu przekarze iz chwalisz go nawet na forum
    Konkretnie to o jakie danie z baraniny chodzi?Czy ma to byc pieczen,potrawa jednogarnkowa czy dodatek do ryzu?

  4. #4
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Najlepiej potrawa jednogarnkowa, ewentualnie pieczeń, nic z ryżem. Pomóż selenko

  5. #5
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Kurcze mowisz nic z ryzem
    Mam nadzieje,ze bede w stanie Ci pomoc,bo z tego co wiem to wlasnie wiekszosc potraw jednogarnkowych ktore moj maz przyzadza sa z ryzem.

  6. #6
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    No dobra moze być i z ryzem, jakieś twoje ulubione

  7. #7
    Małgorzata Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    362
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Wiedziałam do kogo z tym zapukac ,pozdrowienia dla męża

  8. #8
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Małgorzata
    Wiedziałam do kogo z tym zapukac ,pozdrowienia dla męża
    Wiedzialas,wiedzialas Reza dziekuje za pozdrowienia i Was tez pozdrawia.

    Khorosti kalavs
    4 osoby

    Skladniki:

    500 gram baraniny (mozna zastapic miesem wolowym lub wieprzowym)
    Peczek selera lisciastego
    1-cebula
    4-zabki czosnku (jezeli sie lubi czosnek mozna dac wiecej)
    mala puszke koncentratu pomidorowego
    1 ltr wody
    2 lyzki oleju z oliwek (mozna zastapic innym)
    Sol i pieprz do smaku

    Przygotowanie :
    Mieso umyc,wykroic wszystki tluszcz i pokroic w kostke..Lyzke oleju rozgrzac na patelni i wrzucic mieso.Gdy sie zarumieni odstawic.Seler umyc i pokroic na 1-2 cm paski.Cebule i czosnek obrac i drobno posiekac (czosnek mozna wrzucic w praske).Rozgrzac drugo lyzke oleju w garnku i dodac cebule i czosnek..Gdy sie zarumienia dodac wode,seler,mieso i koncentrat pomidorowy.Skladniki wymieszac i doprowadzic do wrzenia.Po zagotowaniu zmniejszyc plomien.Gotowac na malym ogniu pod przykryciem 2-3 godz. Seler musi byc miekki.

    Podawac z ryzem (mozna zastapic ziemniakami)

    Jest to jedno z moich ulubionych dan,ale i jedyne naprawde latwe w przygotowaniu.Inne sa trudne lub skladnikow niestety nie ma w europie.

    Smacznego!

    [ Dodano: 10-02-2006, 21:18 ]
    Baranina mozna zastapic kazde inne mieso.Poprostu trzeba wykroic wszystki tlusz,bo to wlasnie on wydaje ten specyficzny zapach i smak.
    Dobry tez jest barani udziec,oczyscic z tluszczu,naszpikowac czosnkiem(masa czosnku) posypac curry,papryka,majerankiem i innymi przyprawami.Jest pyszny.

  9. #9
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Dziekuje selenko

  10. #10
    Nyd livet,mens du har det ! Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody Selena Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Postów
    2,607
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Drobnostka
    Mam nadzieje,ze bedzie Ci smakowac

  11. #11
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : [prośba] Przepis na dobre danie z baraniny

    Musze sie pochwalić ze ja też jadłam Khorosti kalavs zrobiony przez męża Seleny Nie tylko wygląda super ale też naprawde smakuje zarąbiście
    A tak wygląda to danie


+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Grzane wino- dobry przepis:)
    By JaMajka in forum Alkohol i napoje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-11-07, 02:46
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-06-07, 17:26
  3. DOBRE FORUM -DOBRE W CHUJ
    By Memento Mori in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-06, 19:25
  4. Pizza - przepis
    By Małgorzata in forum Inne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-11-05, 01:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów