+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 155

Temat: Najdziwniejsze sny ... :)

  1. #1
    JotKa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    593
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Najdziwniejsze sny ... :)

    Jakie sa wasze najdziwniejsze sny?
    Mój jeden który będe długo pamiętać to taki że rozmawiałam z Jezusem przez telefon...Albo że mój mężczyzna całował się z Britney Spears przez monitor...

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Smyku nie wiedzialam, ze masz takie upodobania

  3. #3
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    bułka na talerzu , talerz na stole , stół na ziemi w pokoju bez wyjścia , na suficie jedna szafka. a tak pozatym to nie mam snów albo ich nie pamiętam. ten co tam napisałem wyżej to sprzed 2 lat chyba
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  4. #4
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    oj dużo miałam takich snów, śnił mi się kilka razy potwór którego nic nie mogło zabić, byłam goniona przez wilki, śnił mi się ksiądz który zabawiał się wibratorem :111:
    ..or do I really love your brain?

  5. #5
    Sentyment obciaga psom SsMyQ Człowiek z aspiracjami Avatar SsMyQ
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Postów
    2,863
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    ostatnio ,cholernie skomplikowany sen,moze dlatego ze bylem chory i dllatego

    jestem z JotKą gdzies na wsi przy jakimś duzym domu i nagle ona znika,a ja słyze jak dzwoni telefon,zaczynam go szukać im bardziej zblizam sie do opuszczonego małego troche strasznego domku tym bardziej go słychać ,wpadam do domku przez jedne drzwi mały przedpokój zdezelowany wpadam przez 2 drzwi do małego pokoiku z jednym oknem ,pokój jest strasznie zaniedbany,brudny i wogóle (opuszczony) wygladam przez okno i widze znajomych gdzieś w dole (a nie właziłem na piętro) nie słysze już telefonu,zaczynam wybiegac z pokoju uderzając zogą w drzwi ale za jednymi są drugie ,za drugimi ,trzecie za trzecimi czwarte i tak bez końca i cos mi mówi ze wpadłem w pułapkę i nagle słyszę przeraźliwy śmiech i głos ""zostaniesz osądzony tu" i z przerazenia sie obudziem.

    najbardziem mnie przeraziła ilosc tych drzwi wchodząc 2 wychodząc nie było wyjscia by la cała masa drzwi...
    Obciach jak Chuj, swiniogrzmocie...

  6. #6
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    no i wiem kto to JotKa

    Mam czesem koszmary, jak mnie boli glowa... ale sa bardzo osobiste inie powiem
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  7. #7
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    ssmyku, ja z tymi drzwiami też tak miałam kilka razy... jedne za drugimi a do tego ktoś mnie goni... a ja nie dam rady biec...
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  8. #8
    Sentyment obciaga psom SsMyQ Człowiek z aspiracjami Avatar SsMyQ
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Postów
    2,863
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shandor
    ssmyku, ja z tymi drzwiami też tak miałam kilka razy... jedne za drugimi a do tego ktoś mnie goni... a ja nie dam rady biec...
    mnie na szczescie nikt nie gonił ,ale pierwszy raz miałem taki sen o takim zabarwieniu ,przeraził mnie głos który znam ,podświadomie go znam i te odrapane brudne ,zapuszczone ściany i czarne drzwi...

  9. #9
    JotKa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    593
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ciesze sie mam coś takiego, że jak sni misie coś złego albo się czegos w tym śnie boje, topotrafie sie wybudzić, posiedziec chwilke i zasypiam myslać o czymś miłym...

  10. #10
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    jak byłem mały pamietam,ze poszedłem do toalety odlać sie...i to qrwa mi sie sniło

  11. #11
    postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    wroclaf :P
    Postów
    1,831
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    mi sie snilo wczoraj ze wywoza mnie w pociagu z zydami gdzies i musialem uciekac przez okno dobre smiechy byly

  12. #12
    DIE! Thank you. 70m3k Wie o co chodzi Avatar 70m3k
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    ŁDZ
    Wiek
    34
    Postów
    2,574
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    najdziwniejszy sen jaki mialem to jak mialem moze 7 lat, był dwuczęściowy jednej nocy mialem part 1, a drugiej dalszą część...

    wychodze przed dom, patrze w niego, a tam ufo. znalazlem sie w samochodzie z mamą i siostrą, jedzieeeemy gdzies, uciekamy, mijamy jakiś wiatrak, na pole zboża spada mały meteoryt, wjeżdzamy na jakies blokowisko, i koniec.

    part 2, następnej nocy::
    wysiadamy z samochodu, wchodzimy do klatki schodowej, chowany sie tam przed ufokami, pytam sie o cos mamy a ona mnie ucisza...


    2Cu + 2Al -> 2Au + Cl2

  13. #13
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał JotKa
    Ciesze sie mam coś takiego, że jak sni misie coś złego albo się czegos w tym śnie boje, topotrafie sie wybudzić, posiedziec chwilke i zasypiam myslać o czymś miłym...
    Mam to samo... czuje, ze kontroluje moje sny... mysle w nich... jak mi sie cos nie podoba to pobudka i juz...

  14. #14
    JotKa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    593
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    No a czasem jak tak duzo duuuzooo mysle o czyms przyjemnym przed snem to przeważnie mi sie to śni

  15. #15
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    mi sie smillo ze mnie kiedys gonily marchewki z zebami a ja nie moglem uciec
    i raz ze jestem terrorysta i zepchnolem autobus z wysokosci pelny anglikow i potem sam skoczylem i przy zetknieciu z ziemia sie obudzilem


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów