+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Koalicja

  1. #1
    Activman Użyszkodnik
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z tąd....
    Postów
    137
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Koalicja

    ciekawe czy wyłoni nam sie nowa koalicja czy bedziemy mieli powtórke z przeszłosci i jdna partia dowodząca polityką?,

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał ełe piotruś
    pis sie boi odpowiedzialnosci i chce obarczyc tym Po ale oni nie dja sie wydymac pisowi
    z takim programem to rzeczywiscie polityczna kaskaderka,maja sie czego bac.

  3. #3
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    jasne że będzie koalicja - tylko nie ta jaka jak jest potrzebna - podejrzewam że pis i po nie stworzą razem rządu, jednak zrobi to np pis i partie mniejszościowe ew. wiejskie

  4. #4
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Wiesz co, wiesniak.. uwielbiam takie typowe polskie nawiedzone teksty (czyli potocznie, pierdolenie glupot), i od razu jest mi lepiej.

    Dyzurne tematy dla przecietnego polaczka - kradziez, korupcja, afery, nieuczciwi biznesmeni, niedobra policja, rozkradanie kraju przez najwyzszych urzednikow panstwowych itd itp, zebym nie zapomnial o nauce, bezrobociu i sluzbie zdrowia, a juz na czolowym miescu - rozliczyc komune, ktora bruzdzi i przez ktora jest to wszystko i czemu wodka taka droga

    Dyzurne tematy dla przecietnego polaczka ktory ma internet/telewizje lub czyta gazety - rurociag przez morze baltyckie, pomaranczowa rewolucja, ruscy bandyci mordujacy milujacych pokoj czeczencow, wielkie sukcesy polskich zawodnikow w jakims bardzo malo znaczacym sporcie

    Dyzurne tematy dla normalnego polaka - praca, dom, rodzina, rozrywka

    A co jest najwspanialsze w tym wszystkim, to na tak "upolityczniony" narod, gdzie kazdy wie lepiej co i jak zrobic zeby bylo lepiej, frekwencja wyborcza ~40% to kurwa niemaly sukces

    A tak na marginesie, kiedy to Polak byl kiedykolwiek z czegos zadowolony?
    Jedynym okresem kiedy ci u wladzy nie kradli byla... monarchia, bo w koncu wszystko nalezalo do krola, wiec samemu siebie okrasc sie nie da
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  5. #5
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Papla masz racje 8) ale nie jak zwykle

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    Wiesz co, wiesniak.. uwielbiam takie typowe polskie nawiedzone teksty (czyli potocznie, pierdolenie glupot), i od razu jest mi lepiej.
    Pomieszkał byś troche w Polsce to byś zrozumiał te nawiedzone teksty,szkoda nawet na to odpowiadać Ty zyjesz w innym świecie i nie zrozumisz tego nigdy.Swoją drogą jestem ciekaw czy byś sobie poradził w naszej rzeczywistości? Czytając te Twoje chore wywody ,wątpie 8)

    A tak na marginesie, kiedy to Polak byl kiedykolwiek z czegos zadowolony?
    A z czego ma byś kurwa zadowolony? Wytłumacz mi to prosto jak wiesniakowi z czego? Z biedy jaka panuje ? z niudolnej władzy która do tego doprowadziła i ciagle doprowadza? Ty oczywiście byś tryskał humorem z tego powodu,tacy jak Ty zawsze gdzieś swego ryja wsadzą i tak wykombinuja ze bedzie im dobrze.Ciekawe czemu spierdoliłes z Polski jak było tak dobrze?

    I na koniec ,jeżeli tak Cię te rozmowy śmieszą to wejdz na forum tygodnika NIE i tam podyskutuj z takimi samymi komuchami i idiotami twojego pokroju ,tam napewno wszyscy bedą Ci brawo bili i docenią twoja pustą gadke o tym jak prawica kraj zjebala zanim jeszcze zaczeła cokolwiek działać.

  7. #7
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    Wiesz co, wiesniak.. uwielbiam takie typowe polskie nawiedzone teksty (czyli potocznie, pierdolenie glupot), i od razu jest mi lepiej.

    A tak na marginesie, kiedy to Polak byl kiedykolwiek z czegos zadowolony?
    Jedynym okresem kiedy ci u wladzy nie kradli byla... monarchia, bo w koncu wszystko nalezalo do krola, wiec samemu siebie okrasc sie nie da
    To taki glupi narod o wszystkim wiemy i na wszystkim sie znamy, ciezko przyznac sie do pomylek, czy do czyjegos innego zdania na jakis temat.

    Mi kilka lat zajelo uswiadomienie sobie ze czesto nie ma sensu i ze aby o czyms rozmawiac trzeba miec wiedze w temacie, ale jak juz wspomnialem glupi narod...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    To taki glupi narod o wszystkim wiemy i na wszystkim sie znamy, ciezko przyznac sie do pomylek, czy do czyjegos innego zdania na jakis temat.
    Przypuszczam simmek że te słowa po częsci kierujesz pod moim adresem tylko nie wiem czy słusznie,ja w temacie wyraziłem tylko swoja opinie na ten temat i to zauważ towarzysz paplaty się do mnie przyjebał a nie ja do niego a więc chyba to do niego powinieneś skierować te zdanie.Jebany komuch do wszystkiego sie przypierdala to chyba z przyzwyczajenia po pracy w PZPR,tam takie praktyki to bywały normalne,człowiek nie potrafi zrozumieć ze racja nie zawsze jest po jego socjalistycznej stronie i w obecnych czasach można mieć odmienne zdanie na dany pogląd a nie z góry narzucone.

  9. #9
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Cytat Napisał Simmek
    To taki glupi narod o wszystkim wiemy i na wszystkim sie znamy, ciezko przyznac sie do pomylek, czy do czyjegos innego zdania na jakis temat.
    Przypuszczam simmek że te słowa po częsci kierujesz pod moim adresem tylko nie wiem czy słusznie,ja w temacie wyraziłem tylko swoja opinie na ten temat i to zauważ towarzysz paplaty się do mnie przyjebał a nie ja do niego a więc chyba to do niego powinieneś skierować te zdanie.Jebany komuch do wszystkiego sie przypierdala to chyba z przyzwyczajenia po pracy w PZPR,tam takie praktyki to bywały normalne,człowiek nie potrafi zrozumieć ze racja nie zawsze jest po jego socjalistycznej stronie i w obecnych czasach można mieć odmienne zdanie na dany pogląd a nie z góry narzucone.
    Wlasnie o wyrazanie zdania na tematy o ktorych sie nie wie nic lub wie sie niewiele, z tego slynie polski narod, a najlepiej na polityce sie znaja polacy przy wodce, I nie jest to skierowane do Ciebie to jest ogolnie o glupim narodzie.

    A w przypadku pana Papli mozesz zapomniec o uzywaniu slowa "komuch" bo nim pewnie nie jest...

    Niektore rozmowy i dyskusje staja sie bezcelowe, w chwili gdy taki pan Papla na przyklad wskarze ze cos jest beznadziejne, gdyz najpierw musialo by byc spelnione to czy owo, i w tym miejscu jest koniec dyskusji.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    A w przypadku pana Papli mozesz zapomniec o uzywaniu slowa "komuch" bo nim pewnie nie jest...
    Może i nie jest ale takie sprawia wrazenie a przynajmiej takiego blokowego społeczniaka za komuny ,pierdoli coś w moim kierunku i tylko chyba on wie o co mu chodzi,a jak byłoby wspaniale jakby tak od czasu do czasu napisał coś w temacie a już do pełni szczescia by brakowało jakby odpowiedział rzeczowo i w temacie wcześniej zapoznając sie ze stanem rzeczywistym omawianej kwestii

    W moim bloku kiedyś taki społecznik pomieszkiwał ,łaził dookoła bloku i gęba mu się nie zamykla ,łaził i wszystkich wkurwiał ale ni chuja nie wiadomo bylo o co mu chodzi.

  11. #11
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Cytat Napisał Simmek
    A w przypadku pana Papli mozesz zapomniec o uzywaniu slowa "komuch" bo nim pewnie nie jest...
    Może i nie jest ale takie sprawia wrazenie a przynajmiej takiego blokowego społeczniaka za komuny ,pierdoli coś w moim kierunku i tylko chyba on wie o co mu chodzi,a jak byłoby wspaniale jakby tak od czasu do czasu napisał coś w temacie a już do pełni szczescia by brakowało jakby odpowiedział rzeczowo i w temacie wcześniej zapoznając sie ze stanem rzeczywistym omawianej kwestii

    W moim bloku kiedyś taki społecznik pomieszkiwał ,łaził dookoła bloku i gęba mu się nie zamykla ,łaził i wszystkich wkurwiał ale ni chuja nie wiadomo bylo o co mu chodzi.
    Widzisz temat koalicji jest beznadziejny, przynajmniej do wyboru prezydenta...

    i dlatego wlasnie nie ma o czym pierdolic, a w ogole to zeszlo by nam jak z "kibicem", i wlasnie tego nie potrafisz zakumac:

    Ze sa jakies podstawy ktore musza byc zachowane aby przystapic do dyskusji w temacie...

    i wlasnie jednak pan Papla pokazuje dlaczego wypowiedz w temacie nie ma sensu...

  12. #12

    Domyślnie

    Jejku to jest tylko dyskusja,nie traktujmy tego za poważnie ,przecież nie jestesmy politykami,kazdy z nas ma jakieś tam poglądy na te sprawy i poprostu je uszanujmy,przecież możemy rozmawiać na normalnym, poziomie.
    Ten poziom zazwyczaj się kończy gdy do dyskusji włącza się wiadomo kto i zamiast normalnie jak człowiek wyjaśnic w czym sie myle jego zdaniem gdzie racji nie mam i dlaczego to zaczyna pierdolić jakieś smuty pod moim adresem.Teraz tylko wyczekiwać pana mądralińskiego jak mi pojedzie po jajach za wszystkie swoje grzechy :idea:

    Może zmieńmy od tego postu temat na dojebywanie sobie słowkami bo pan spolecznik chyba w tym najmocniejszy

  13. #13
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Jejku to jest tylko dyskusja,nie traktujmy tego za poważnie ,przecież nie jestesmy politykami,kazdy z nas ma jakieś tam poglądy na te sprawy i poprostu je uszanujmy,przecież możemy rozmawiać na normalnym, poziomie.
    Ten poziom zazwyczaj się kończy gdy do dyskusji włącza się wiadomo kto i zamiast normalnie jak człowiek wyjaśnic w czym sie myle jego zdaniem gdzie racji nie mam i dlaczego to zaczyna pierdolić jakieś smuty pod moim adresem.Teraz tylko wyczekiwać pana mądralińskiego jak mi pojedzie po jajach za wszystkie swoje grzechy :idea:

    Może zmieńmy od tego postu temat na dojebywanie sobie słowkami bo pan spolecznik chyba w tym najmocniejszy
    Widzisz mnie to bardzo smieszy, a ze pan Papla ma racje, no coz jednak jest madrzejszy od nas, moim zdaniem jeszcze z NKT mozna sie od niego bardzo wiele nauczyc...

    A juz sposob w jaki to robi jak dla mnie jednak mistrzostwo...

  14. #14
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    dzieki za kredyt, calkiem niezasluzony

    tak sobie siedze i mysle, co oznacza slowo/a "komuch, komunista" itp

    a) ktos kto wedle lenina mowi "kto nie pracuje ten nie je", czyli jesli czegos chcesz, to musisz zakasac rekawy jak dobry przodownik pracy i pracowac, nie ma nic za darmo, trzeba placic za to czego sie uzywa, a ci co nie pracuja i nie daja nic z siebie powinni stulic morde i siedziec cicho, bedac wdziecznymi za to ze ci pracujacy ich utrzymuja

    czy

    b) rzad ma nam dac, darmowa szkola, darmowy szpital, darmowe wszystko, precz z komuna, rzad kradnie, gdzie moje sto milionow, wszyscy to aferzysci, trzeba innego rzadu bo ten kradnie, nie ide na wybory bo pierdole, co z tego ze innym jest lepiej, ze im sie lepiej powodzi, skoro ja jeszcze caly czas gnije w brudzie i smrodzie, dlaczego inni maja a ja nie mam, kazdy powinien cos dostac, a poza tym wszystkim po rowno, zabrac komunie, dac nam, nie ma pracy, nie ma pracy, jestem biedny bo nikt nie dal mi pracy, pierdole, nie robie za te pienadze to se wynajmij ukrainca, wszystkim sie nalezy itd itp
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    czy

    b) rzad ma nam dac, darmowa szkola, darmowy szpital, darmowe wszystko, precz z komuna, rzad kradnie, gdzie moje sto milionow, wszyscy to aferzysci, trzeba innego rzadu bo ten kradnie, nie ide na wybory bo pierdole, co z tego ze innym jest lepiej, ze im sie lepiej powodzi, skoro ja jeszcze caly czas gnije w brudzie i smrodzie, dlaczego inni maja a ja nie mam, kazdy powinien cos dostac, a poza tym wszystkim po rowno, zabrac komunie, dac nam, nie ma pracy, nie ma pracy, jestem biedny bo nikt nie dal mi pracy, pierdole, nie robie za te pienadze to se wynajmij ukrainca, wszystkim sie nalezy itd itp
    Pewnie to jest najgorsze co moze sie zdarzyc, teraz jesli ten rzad bedzie wstanie rzadzic bedzie najbardziej socjalistycznie w naszym kochanym kraju, karzdy pojdzie na studia, zaoczne o znikomej reputacji i powie ze po skonczeniu takowej od razu nalezy mu sie praca jako makler na gieldzie czy prezes orlenu, i chuj ze zabiora na to pieniadze ludziom ktorzy pracuja...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów