+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Koalicja

  1. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    tak sobie siedze i mysle, co oznacza slowo/a "komuch, komunista" itp
    Specjalnie dla bolka Papli

    Komunista,komuch - człowiek kierujący się zasadami komunizmu:

    Komunizm (łac. communis - wspólny, powszechny) - ruch społeczno-polityczny dążący do przebudowy społeczeństwa w myśl zasad ideologii komunistycznej. Współcześnie jest to rewolucyjny kierunek oparty na teorii marksizmu i leninizmu.
    System poglądów głoszący program całkowitego zniesienia ucisku i wyzysku społecznego, postulujący powszechność, równość i sprawiedliwość oraz zbudowanie społeczeństwa bezklasowego opartego na społecznej własności środków produkcji i sprawiedliwym podziale dóbr. Były to przesłanki realizacji zasad równości we wszystkich dziedzinach życia społecznego.

  2. #17
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek

    Pewnie to jest najgorsze co moze sie zdarzyc, teraz jesli ten rzad bedzie wstanie rzadzic bedzie najbardziej socjalistycznie w naszym kochanym kraju, karzdy pojdzie na studia, zaoczne o znikomej reputacji i powie ze po skonczeniu takowej od razu nalezy mu sie praca jako makler na gieldzie czy prezes orlenu, i chuj ze zabiora na to pieniadze ludziom ktorzy pracuja...
    Najgorsze jest to, ze pokolenie wychowane w opiekunczym socjalizmie i urawnilowce nie potrafi zrozumiec, ze nie ma nic za darmo. Tak jak mowisz, gdy uniwersyty zapelnia sie dodatkowymi tysiacami studentow (bo im sie nalezy) poziom sie obnizy (bo zostanie zrownany z najglupszymi) a ci, z potencjalem nie zostana docenieni. I polska bedzie krajem o najwyzszym procencie bezrobotnych magistrow.

    Co mnie jednak najbardziej wkurwia, to debile, ktorzy chca socjalistycznego kapitalizmu, czyli ... wlasciwie sam nie wiem czego oni chca, bo jak powiazac np. prywatne uczelnie z darmowymi studiami?

    Wada kolejnych polskich rzadow jest to, ze zeby przypodobac sie kretynom w rodzaju wiesniaka i spolki, probuja wprowadzac kapitalizm zachowujac socjalistyczne przywileje w rodzaju darmowej sluzby zdrowia czy wczesnych emerytow dla gornikow, rozpierdalajac przy tym budzet. A z drugiej strony ci plujacy na komune debile blokuja drogi czy obrzucaja gnoje ministerstwa w momencie gdy jakiekolwiek relikty "komuny" sa im zabierane.

    Ciekawe, jakie szanse w wyborach mialaby partia, ktora powiedzialaby "zrobimy tak, zeby bylo normalnie". Tak jak w korei, ktora w ciagu 20 lat z kraju rozpierdolonego przez wojne, gdzie psy dupami szczekaly a miska ryzu musiala starczyc na tydzien stala sie potega gospodarcza? A zaczniemy od tego ze wprowadzimy normalny kapitalizm, gdzie jest zasada "user pays" i zamiast dotowac upadajace zaklady zaczniemy inwestowac w te, ktore maja szanse na rozwoj? Aha, no i zapomnijcie o platnych nieograniczonych chorobowych czy gwarantowanych rocznych urlopach maciezynskich. Dzieki temu za 5 lat osiagniemy sredni poziom gospodarczy europy, a za 10 bedziemy potega. Tylko ze przez te 10 lat zapomnijcie o 2 razy wyzszych zarobkach niz w czechach z 2 razy mniejsza produkcyjnoscia niz w czechach. Zapomnijcie o stadionie x-ciolecia i przygranicznych bazarach gdzie nikt nie placi podatkow, zapomnijcie o nielegalnych ukraincach, zapomnijcie o "pierdole, nie ide do pracy za psie pieniadze, bo panstwo mnie musi utrzymac" .

    No a teraz, moze ktos mi powie, ile w tym prokapitalistycznym, prowolnosciowym, antykomunistycznym panstwie zwanym polska, partia korwina dostala glosow?

  3. #18

    Domyślnie

    Wada kolejnych polskich rzadow jest to, ze zeby przypodobac sie kretynom w rodzaju wiesniaka i spolki,
    Proponuje Ci jeśli nie znasz moich poglądów politycznych zamknąć ryja i nie wciskać tych swoich farmazonów w moje usta.W innym temacie płaczesz ze ja komentuje nie Twoje słowa a więc bądz w miare przyzwoity (co ja pierdole :arrow: ) i nie rób tego samego pod moim adresem.

    No a teraz, moze ktos mi powie, ile w tym prokapitalistycznym, prowolnosciowym, antykomunistycznym panstwie zwanym polska, partia korwina dostala glosow?
    Google strajkuje? 1,57% głosów. (Jaka szkoda)

  4. #19
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    Co mnie jednak najbardziej wkurwia, to debile, ktorzy chca socjalistycznego kapitalizmu, czyli ... wlasciwie sam nie wiem czego oni chca, bo jak powiazac np. prywatne uczelnie z darmowymi studiami?

    Wada kolejnych polskich rzadow jest to, ze zeby przypodobac sie kretynom w rodzaju wiesniaka i spolki, probuja wprowadzac kapitalizm zachowujac socjalistyczne przywileje w rodzaju darmowej sluzby zdrowia czy wczesnych emerytow dla gornikow, rozpierdalajac przy tym budzet. A z drugiej strony ci plujacy na komune debile blokuja drogi czy obrzucaja gnoje ministerstwa w momencie gdy jakiekolwiek relikty "komuny" sa im zabierane.
    Alez im sie to nalezy, czle zycie przepracowali w kopalniach, pozniej mieli renty chorobowe /nawet ja w wieku 25 lat moglem za 1500 zl kupic/, teraz wczesniejsze emerytury.
    Im tez jest potrzebna darmowa sluzba zdrowia, a jak idzie do lekarza to 100 zl do kieszeni daje, zgdoza moja faktuta z lekarstwami opiewala na 82 zl, takie samo przeziebienie.

    Najdorsze ze te wszystkie darmowe profity smierdza zluda, za darmo sie nie dostaje nic dobrego, ale mie do wszystkich to trafia.

  5. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    Alez im sie to nalezy, czle zycie przepracowali w kopalniach, pozniej mieli renty chorobowe /nawet ja w wieku 25 lat moglem za 1500 zl kupic/, teraz wczesniejsze emerytury.
    Pewnie że się należy tak jak i innym pracującym w równie szkodliwych warunkach,dajmy na to górnik który ma 50 kilka lat z pylicą płuc nie jest zdolny do pracy ale wg.lekarzy orzeczników ZUS jest zdrowy i może pracowac ale nie w górnictwie !!! brakuje takiemu kilka lat i co ? zostają mu żebry pod kościołem aby wykarmić rodzine,składki zusowskie całe zycie płacił i teraz zostaje na lodzie,państwo ma go w dupie..Oczywiście sejm uchwalając ustawe o górnictwie postąpił zbyt pochopnie wyrożniając tylko jedna grupe pracowników w dodatku pod naciskiem.Sprawa finansowania tychże emerytur tez jest bardzo istotna,gdyż rzeczywiście jak wspomniał bolek papla budzetu podobno na to nie stać,rozwiązania można szukać w oszczędnościach,proponuje poobniżac uposażenia emerytalne bylym esbekom (mają przywileje kombatanckie),milicjantom,klawiszom ogólnie socjalistycznej mundurówce która ZUS-u nie płaciła a teraz emerytury bierze na poziomie 2000 zł. i wyżej paranoja jakaś.

  6. #21
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Cytat Napisał Simmek
    Alez im sie to nalezy, czle zycie przepracowali w kopalniach, pozniej mieli renty chorobowe /nawet ja w wieku 25 lat moglem za 1500 zl kupic/, teraz wczesniejsze emerytury.
    Pewnie że się należy tak jak i innym pracującym w równie szkodliwych warunkach,dajmy na to górnik który ma 50 kilka lat z pylicą płuc nie jest zdolny do pracy ale wg.lekarzy orzeczników ZUS jest zdrowy i może pracowac ale nie w górnictwie !!! brakuje takiemu kilka lat i co ? zostają mu żebry pod kościołem aby wykarmić rodzine,składki zusowskie całe zycie płacił i teraz zostaje na lodzie,państwo ma go w dupie..Oczywiście sejm uchwalając ustawe o górnictwie postąpił zbyt pochopnie wyrożniając tylko jedna grupe pracowników w dodatku pod naciskiem.Sprawa finansowania tychże emerytur tez jest bardzo istotna,gdyż rzeczywiście jak wspomniał bolek papla budzetu podobno na to nie stać,rozwiązania można szukać w oszczędnościach,proponuje poobniżac uposażenia emerytalne bylym esbekom (mają przywileje kombatanckie),milicjantom,klawiszom ogólnie socjalistycznej mundurówce która ZUS-u nie płaciła a teraz emerytury bierze na poziomie 2000 zł. i wyżej paranoja jakaś.
    Jednak dalej uwazam ze o Twoje glosy wyborcze do usranej smierci bedzie zabiegal kolejny oszolom, ktory powie damy tym czy innym, gdybys zauwazyl ze to wcale nie jest za darmo, moze bys jeszcze zrozumial...

    A co do milicjantow, to za to co robili niestety nalezy im sie, jaka by nie byla wladza praca pilicjanta jest ciezka.

  7. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    Jednak dalej uwazam ze o Twoje glosy wyborcze do usranej smierci bedzie zabiegal kolejny oszolom, ktory powie damy tym czy innym, gdybys zauwazyl ze to wcale nie jest za darmo, moze bys jeszcze zrozumial...
    Simek o czym Ty bredzisz moze mi powiedz? Cz Ty wogóle zrozumiałes o czym napisałem czy tylko udajesz idiote?Czy Wy razem z bolkiem załozyliscie jąkąś kolalicje?
    Przecież to co powiedziałem to samo twirdzą wszystkie opcje polityczne razem z waszym Korwinem (chodzi mi o renty i emerytury górnicze) kwestia tylko w sposobie realizacji ,nie wiem w którym momencie widzisz problem.

    Cytat Napisał Simmek
    A co do milicjantow, to za to co robili niestety nalezy im sie, jaka by nie byla wladza praca pilicjanta jest ciezka.
    Odpowiedz godna pierwszolasisty synka byłego dzialacza PZPR,nalezy się bo nalezy
    Nie wiem czy się orientujesz ale skladke ZUS płacisz na poźniejszą emeryture a więc dlaczego i na jakiej podstawie wtedy oni jej nie płacili a teraz mogą płacić ?Czym az tak się sbecy wslawili że zasłużyli sobie na obecną wysoką emeryture?
    Simmek znów schodzisz na ścieżke dyskusji o policji,az tak Cie ten temat zaabsorbował ze stałes sie ich adwokatem? Przeciez tu nie chodzi o to ile im sie nalezy tylko dlaczego nie płacili składek ,potrafisz to racjonalnie wytłumaczyć?

  8. #23
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Simek o czym Ty bredzisz moze mi powiedz? Cz Ty wogóle zrozumiałes o czym napisałem czy tylko udajesz idiote?Czy Wy razem z bolkiem załozyliscie jąkąś kolalicje?
    Przecież to co powiedziałem to samo twirdzą wszystkie opcje polityczne razem z waszym Korwinem (chodzi mi o renty i emerytury górnicze) kwestia tylko w sposobie realizacji ,nie wiem w którym momencie widzisz problem.
    O bezsensie rozmow na tematy, na ktore nie potrafisz odpowiedziec?, czy ty wierzysz ze zjawi sie dobry ksiaze i da wszystkim wszystko? Komus bedzie musial ukrasc, rozmowa o pilityce jest beznadziejna i glupia, w takim zawszonym kraju jak Polska, gdzie o poparciu decyduja obietnice bez pokrycia...

    Cytat Napisał wieśniak
    Odpowiedz godna pierwszolasisty synka byłego dzialacza PZPR,nalezy się bo nalezy
    Nie wiem czy się orientujesz ale skladke ZUS płacisz na poźniejszą emeryture a więc dlaczego i na jakiej podstawie wtedy oni jej nie płacili a teraz mogą płacić ?Czym az tak się sbecy wslawili że zasłużyli sobie na obecną wysoką emeryture?
    Ciezka codzienna praca...

    O kurwa cod nie place skladki na ZUS, korwa jak bardzo sie musialem aby zgodnie z tym chorym prawem, samodzielnie, co miesiac, zainwestowac soje okolo 900 zl aby miec na ewentualna starosc i nie jest do tego potrzebna mi armia urzednikow z ZUS-u

  9. #24
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    ech.. z debilami nie wygrasz... cdn*

    Nic dziwnego, w polsce pelno takich robin hoodow, ktorzy chca zabierac jednym a dawac drugim... tak siedze sobie, i mysle, i do glowy przychodza mi rozne psie mysli... bo taki np. gornik przez 25 lat ciezkiej pracy zarabial 3-4 razy wiecej niz ten milicjant, ktorego zona byla nauczycielka i przez pierwsze 10 lat malzenstwa mieszkali z rodzicami w dwoch pokojach z kuchnia, a ten porucznik z zielonego garnizonu gdzies w bialostockiem zima nieogrzewanym uazem zapierdalal do rodzicow ktorych nie widzial przez 6 miesiecy, klnac na pulkownika ktory powiedzial "pierdole twoja przepustke", albo ten powiatowy pezetpeerowiec, ktory dorobil sie duzego fiata na krwawicy rolnikow, no i oczywiscie ten pieprzony zomowiec scierwo, ze szrama na mordzie, pamiatka po stoczniowcu walczacym o wolnosc i demokracje przy pomocy kulek lozyskowych, ktorego zona opuscila jak zaczely sie telefony z pogrozkami... wszystkim tym skurwysynom zabrac, i dac tym co potrzebuja bardziej, i temu gornikowi, i temu stoczniowcowi, i hutnikowi, i kazdemu komu sie nalezy

    i tylko taka refleksja przychodzi, ze za 10-20 lat, jak juz cala ta esbecja, ubecja i komuna wyzdycha, a w kraju nadal bedzie burdel, bo robin hoodzi jako ci narodowi namaszczency dalej beda tropic wrogow polski, komu wtedy zaczna zabierac... bo bedzie wiecej robin hoodow, a mniej szeryfow z nottingham spod czerwonej gwiazdy

    *cd - ech z debilami nie wygrasz - slepota i ignorancja zawsze zwycieza

    Na łące pasie się wielki byk. Odgania ogonem muchy i szczypie zieloną trawkę. W pewnym momencie zauważa kątem oka wychodzącego zza pagórka białego królika, który coś krzyczy.

    Byk wraca do jedzenia a zbliżający się królik wrzeszczy :
    - Z drogi bo idzie królik król zwierząt.

    Byk dalej zajada trawę i macha ogonem.Królik stanął za nim i mówi :
    - Jak zaraz nie zejdziesz mi z drogi to dostaniesz wpierdol. Liczę do trzech.....

    W tej chwili byk ( tak jak to byki robią często ), podniosl ogon i walna wielkiego placka i to tak, że trafił prosto w królika, po czym bez pospiechu wrócił do soczystej trawki.

    Po chwili z kupy gowna "wynurza" się zielony królik i tryumfalnie obwieszcza :

    - Co frajerze, zesrałeś się ze strachu !

    czyli jak mowilem na poczatku, z debilami nie wygrasz
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  10. #25

    Domyślnie

    O bezsensie rozmow na tematy, na ktore nie potrafisz odpowiedziec?, czy ty wierzysz ze zjawi sie dobry ksiaze i da wszystkim wszystko? Komus bedzie musial ukrasc, rozmowa o pilityce jest beznadziejna i glupia, w takim zawszonym kraju jak Polska, gdzie o poparciu decyduja obietnice bez pokrycia...
    No dobra niech Ci bedzie ze nic nie kumam ,nic nierozumiem ogólnie pierdole głupoty a Ty z bolkiem jestescie wielcy góru i należy wam tylko przyklaskiwać bo racja jest zawsze po waszej stronie a jak ktoś już myśli inaczej to jest jakimś szarlatanem.

  11. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papla
    Nic dziwnego, w polsce pelno takich robin hoodow, ktorzy chca zabierac jednym a dawac drugim... tak siedze sobie, i mysle, i do glowy przychodza mi rozne psie mysli... bo taki np. gornik przez 25 lat ciezkiej pracy zarabial 3-4 razy wiecej niz ten milicjant, ktorego zona byla nauczycielka i przez pierwsze 10 lat malzenstwa mieszkali z rodzicami w dwoch pokojach z kuchnia, a ten porucznik z zielonego garnizonu gdzies w bialostockiem zima nieogrzewanym uazem zapierdalal do rodzicow ktorych nie widzial przez 6 miesiecy, klnac na pulkownika ktory powiedzial "pierdole twoja przepustke", albo ten powiatowy pezetpeerowiec, ktory dorobil sie duzego fiata na krwawicy rolnikow, no i oczywiscie ten pieprzony zomowiec scierwo, ze szrama na mordzie, pamiatka po stoczniowcu walczacym o wolnosc i demokracje przy pomocy kulek lozyskowych, ktorego zona opuscila jak zaczely sie telefony z pogrozkami... wszystkim tym skurwysynom zabrac, i dac tym co potrzebuja bardziej, i temu gornikowi, i temu stoczniowcowi, i hutnikowi, i kazdemu komu sie nalezy
    Nie do konca masz bolku racje ,przyjedz do mojego miasteczka to pokaze Ci byłych zomowców i ubeków jakie mają chaty wystawione to Ci oko zbieleje z wrażenia i jakoś nie widac tej biedy którą tak przytaczasz.
    Dzieki tym stoczniowcom nie masz w Polsce drugiej Białorusi a zresztą z kim ja gadam Tobie pewnie pasowało aby tak było.Cała Europa im za to dziekuje ale nie paplaty ma swoją teorie jacy to oni źli są.
    Opisałes sytuacje ubeków i zomowców tak jakby byli jedynymi poszkodowanymi okresu totalitarnego ,człeniu kurwa i ty masz czelnosc pisac o mnie debil :arrow: Dawno juz na forum nie spotkałem takiego komunistycznego kiepa ,musisz uwazac abyś sie nie zmarnowal muzealny zabytku posowieckiej nomenklatury

    Cytat Napisał Papla
    Nic dziwnego, w polsce pelno takich robin hoodow, ktorzy chca zabierac jednym a dawac drugim.
    Jakich kurwa mać Robin Hoodów oni sobie na to przez całe życie zapracowali,przynajmiej płacąc składki a zomowcy co kurwa w tym czasie robili strzelali do nich i napierdalali pałami tak wygląda sprawiedliwość wg bolka paplatego

    Myślisz ze nie rozumiem ze na to wszystko potrzeba kasy której w budzecie nie ma? Ale czyja to kurwa jest wina ,moja? Czy to ja rzadziłem przez 60 lat? Nie się wezmą w końcu do roboty i zaczną rządzić a nie pierdolą tylko farmazony co to oni nie zrobią jak dojda do wladzy.
    Niech by tylko za wczasu nie dopuścili do kliku większych afer takich jak paliwowa blokowana przez komucha Janika,nikotynowa ,przekręty w słuzbie zdrowia z lewym finansowaniem z budżetu państwa prywatnych gabinetów, czy zrobili w końcu porządek w ZUS-ach i innych państwowych urzędach i stworzyli takie prawo który by uniemożliwiało takie praktyki to przynajmiej część kasy na sprawy socjalne dla górników czy innych warst społecznych by się znalazło.

  12. #27
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    No dobra niech Ci bedzie ze nic nie kumam ,nic nierozumiem ogólnie pierdole głupoty a Ty z bolkiem jestescie wielcy góru i należy wam tylko przyklaskiwać bo racja jest zawsze po waszej stronie a jak ktoś już myśli inaczej to jest jakimś szarlatanem.
    Kakos wiekszosc moich znajomych /och kurwa jakie mam szczescie/ w wieku 30 lat juz sie dawno dawno porzegnala z pierdoleniem, o rozliczniu esbekow, o emerytach gurniczych, o zlej sytuacji pielegniarek...
    Jakos znalezli sobie w zyciu cos co ich zajmuje i nie prubuja juz tego zmieniac, gdyz sie nie da, i byc moze dopiero frekwencja w granicach 20% cos zmieni, moze wtedy pojawi sie ktos kto bedzie chcial cos zrobic?

    Masz racje to my jestesmy szarlatanami, szkoda ze sie mylimy...

  13. #28

    Domyślnie

    Tak simuś masz zupełną racje :cry:
    Co do frekwencji to ciekaw jestem jaka będzie ,stawiam na 35 % 8)

  14. #29
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał wieśniak
    Tak simuś masz zupełną racje :cry:
    Co do frekwencji to ciekaw jestem jaka będzie ,stawiam na 35 % 8)
    E tam na przewodniczacego stada zawsze chodzi wiecej osob glosowac stawiam na ~ 48%

  15. #30

    Domyślnie Odp: Koalicja

    Moim zdaniem więcej można zyskać pokazując się w mediach i blogach bardziej zbliżonych do codziennego życia, np w kuchni

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów