+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: zabieg powiekszania piersi

  1. #31
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    na mtv tez tam cos takiego puszcaj jak ludzie upodabniaja sie do ludzi slawnych zenada


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  2. #32
    JotKa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2006
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    593
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    O nie... własnie zobaczyłam w gazecie przeokropne blizny u pewnej pani po takiej operacji, które jej nie stety nie chcą zejść... domaga sie odszkodowania...Ale maskara chciała miec piekne piersi a ma jakies nierówne i ponacinane...

  3. #33
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zabieg powiekszania piersi

    Ja miałam robiony zabieg powiększania piersi, doktor Żukowska z Łodzi mi go robiła, jestem zadowolona że wybrałam właśnie ją bo to dobra specjalistka od chirurgii plastycznej, w końcu mam piersi o jakich zawsze marzyłam. Polecam ją wam, będziecie zadowoleni.

  4. #34
    janek443 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    39
    Postów
    59
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: zabieg powiekszania piersi

    Teraz bardzo dużo kobiet zastanawia się nad powiększeniem piersi.Sam na przykład zdecydowałem że moją dziewczynę wyślę do https://www.skyclinic.pl/zabiegi/pow...-firmy-mentor/ .Dzięki temu zabiegowi będzie miała bardzo ładne piersi.

  5. #35
    rla
    Guest

    Domyślnie Odp: zabieg powiekszania piersi

    Ja miałam powiększane piersi w klinice w Polanicy-Zdroju, u chirurga Łątkowskiego. To doskonały specjalista, jest rzetelny, dobrze mi wszystko wyjaśnił, omówiłam z nim czego oczekuję, a on pomógł mi dobrać rozmiar docelowy. Wszystko oczywiście całkowicie profesjonalnie, operacja też przebiegła super, nie zdarzyło się nic nieoczekiwanego. Moja rekonwalescencja przebiegła tak, jak się spodziewałam, no i obecnie cieszę się już ładnym biustem, który jest jędrny, uniesiony, powiększony, ale wciąż wygląda naturalnie, blizn nie widać, polecam.

  6. #36
    Małgosia77
    Guest

    Domyślnie Odp: zabieg powiekszania piersi

    Zastanawiam się jaka chirurgia piersi klinika zajmuje się zabiegami dla kobiet po mastektomii. Przydałoby się trochę informacji na ten temat w tym wątku moim zdaniem.

  7. #37
    majakis
    Guest

    Domyślnie Odp: zabieg powiekszania piersi

    Jeśli wygląd waszych piersi nie spełnia waszych oczekiwań to skontaktujcie się z dr Jędrys z Krakowa. Posiada ona sporą wiedzę, nowoczesny gabinet w którym może podjąć się dla was powiększenia piersi. Na stronie https://chirurgplastyczny-krakow.pl/...czu-do-piersi/ możecie dowiedzieć się czym jest przeszczep tłuszczu do piersi. To bardzo bezpieczna i skuteczna metoda. Pani Doktor do każdego podchodzi bardzo indywidualnie, dobierając najlepsze metody powiększania biustu.

  8. #38
    MisiekPL
    Guest

    Domyślnie Odp: zabieg powiekszania piersi

    Wydaje mi się, że to teraz bardzo modny zabieg. Często kobiety decydują się na zrobienie go w Turcji.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Zabieg pedicure w Gliwicach
    By ringa in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-09-21, 11:13
  2. Konkurs piersi u Sterna:)))
    By inde in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-07-07, 14:20
  3. Piersi Serowe
    By Rebeliant in forum Mięsa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-02-07, 10:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów