+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Łapówki

  1. #1
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Łapówki

    Zainspirowany audycja radiową postanowiłem was spytać, co o nich sądzicie?
    Kto z was dał, kto wziął?
    Popieracie korupcję i sądzicie, że jest to fajna sprawa, bo można sprawę szybko łatwo i przyjemnie załatwic, czy chcielibyście żyć w uczciwym państwie, w którym ten proceder nie jest stosowany i nie ma się co targować z policjantem o wysokość mandatu?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    łapówkom mówię stanowcze NIE! zwłaszcza w służbie zdrowia! nie dośc że taka pani doktor zarabia miesięcznie około 6000 zł jako ordynator oddziału i pani doktor w przychodni, to jeszcze z łapówek może wyciąga drugie tyle... jeśli na oddziale jest 20 łóżek, niech co drugi da łapówkę (bo tak jest przyjęte na oddziale) po średnio 200 złotych - to jest z jednego tygodnia 2000 zł - cztery niedziele z odwiedzinami rodziny - to miesięcznie wychodzi - o rany! 8000 złotych!!!


    bez komentarza... a podstawowa służba zdrowia jest niby gratisowa...
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  3. #3
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Oj widze jak to jest z lapowkami po lekarzach w moim rodzinnym miescie (32 tys) jeden ma 4 mieszkania i 2 domy... kuuupe forsy na koncie itd... wciskaja pacjentom leki i biora pieniadze od firm farmaceutycznych

  4. #4
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    a taki lekarz w przychodni na wiosce? gdzie chodzą staruszki, bo myślą, że im młodośc wróci? moja babka chodzi do lekarza dwa razy w miesiącu, przy każdej wizycie daje durniowi 30-50 złotych, mówi, że daje bo wszystkie dają, że to niby za wypisanie leków, tłumaczę jej że bez łaski ma jej wypisać, bo to nie prywatna przychodnia, dostaje za nią pieniądza, ale ona swoje - bo inni dają... jak siedzi taka kolejka - 20 babek, niech da co drugia (chociaż wszystkie dają) to ma już średnio 300 złotych dziennie - złodziejstwo w biały dzień!!!
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  5. #5
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    hhehe moi starsi dawali w lape lekarzowi jak mialem operacje zebym nie mial blizny potem przez cala lape ale ogolnie tak sie robi jak ktos chce miec lepsza opieke w szpitalu albo cos dla mnie norma co nie znaczy ze to popieram


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  6. #6
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    a policjantowi, albo kanarowi w lape ktoś dał? moze ktos prawko sobie kupił?
    przyznawac sie!

  7. #7
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał whatever
    że jest to fajna sprawa, bo można sprawę szybko łatwo i przyjemnie załatwic,
    a myslisz ze czemu jest tylu moderatorow na DoFo ?
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

  8. #8

    Domyślnie

    To że łapówki są złe nie ma nad czym dyskutować skropół w tym czy nie dając jej nie pogorszymy swojej sytuacji,czy to w szpitalu czy urzędzie.Nie wręczajac jej mozemy stracic firme czy zdrowie.Chora sytuacja w chorym kraju.
    Ja osobiście nie miałem z nimi jeszcze do czynienia ale był przypadek u mnie w rodzinie gdzie operacja na kregosłupie była uzalezniona od lapówki i gdyby nie została wręczona mogłoby się to źle skończyć

  9. #9
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał whatever
    albo kanarowi
    ostani mi sie tak zdazylo ze musialem bo wyszlo taniej niz normalnie do zaplaty jeszce lapoweczka na 3 dzielona aah korupcja czasem jest piekna


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  10. #10
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    jak jade gdzieś w trase daleko to zawsze zapierdalam i jak zatrzymują to licytacja zaczyna się przy 50 zł - zazwyczaj biorą , czasami chcą 100
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  11. #11
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    mi daja czasem gifty, ale ja biore jak juz wszystko zrobie, kurwa po nocach musze siedziec, ale to nie lapowka,

    Paniom w urzedach, czekoladki takie dobre, ale to jak dam gdzies dupy i cos wymaga "dostosowania przepisow do zaistnialej sytuacji"


    BTW: Z facetow frajerzy nic sie z nimi nie da zalatwic...
    Lekarzom ani policjantom nie musze dawac
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  12. #12
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcz
    jak jade gdzieś w trase daleko to zawsze zapierdalam i jak zatrzymują to licytacja zaczyna się przy 50 zł - zazwyczaj biorą , czasami chcą 100
    na mojego męża nie trafiłeś nigdy
    i nie radzę - złożył już 7 zawiadomień o o próbie wręczenia łapówki, szybciej się z nim dogadasz po dobroci, jak zobaczy, że chcesz mu dać to go dopada biała gorączka :7: za to go jednak lubię...
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  13. #13
    6b jak popije... arcz Wyborca PISu
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Kattowitz
    Wiek
    38
    Postów
    2,089
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    nigdy nie trafiłem na policjanta który nie wziął. zawsze jest ta sama gadka i co szybko się jeździ a tego a tamtego a co tam a to tam a gdzie pan pracuje ? jak już słysze gdzie pan pracuje to od razu wiadomeczka co trzeba proponować
    [SIGPIC]http://www.unitedflags.com/images/flaggen_einzelansicht317x190/oberschlesien.jpg[/SIGPIC]

  14. #14
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ja chetnie wezmę(np. 50 $) za supermoda na dofo

  15. #15
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shandor
    Cytat Napisał arcz
    jak jade gdzieś w trase daleko to zawsze zapierdalam i jak zatrzymują to licytacja zaczyna się przy 50 zł - zazwyczaj biorą , czasami chcą 100
    na mojego męża nie trafiłeś nigdy
    i nie radzę - złożył już 7 zawiadomień o o próbie wręczenia łapówki, szybciej się z nim dogadasz po dobroci, jak zobaczy, że chcesz mu dać to go dopada biała gorączka :7: za to go jednak lubię...

    Wszyscy moi znajomi policjanci tacy sa, jak jestes pijany to do domu cie odwioza, jak cos przeskrobiesz, to po dobroci "prawie o wszystkim da sie niepamietac", ale jak ktos wyjedzie z kasa to kurwa mac, ich po prostu wali dawanie dupy za 100 zl...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów