+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: czerwona kapust

  1. #1
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie czerwona kapust

    lezy toto w sklepie i na targowisku,ladnie wyglada,moze nawet lepiej od wloskiej,tylko co sie z tego robi nie wiem,wiec jak macie jakis patent na to, to prosze o jakis sugestie.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    surówka z czerwonej kapustki z madżonezem albo ze smetaną :lizol
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  3. #3
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    myslalem o jakims obiadzie,ale ta surowke to z dziecinstwa troche pamietam,chyba ocet tam byl,a moze cos mi sie pierdzieli i ojciec robil takie cos na zime w sloikach,w kazdym razie dobre to bylo.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  4. #4
    Małgorzata Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    362
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    pokrojona kapuste wrzuc do gotującej wody (do wody dodaj troche octu ,by kolor zatrzymac ,z łyżke soli i łyzke cukru ) pogotuj aż będzie miękkka ,na sitko ,odcedz następnie dopraw do smaku solą ,cukrem i oliwą ,i tyle ,smacznego

  5. #5
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    dzieki ,dzisiaj kupie i zobacze co to wyjdzie.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  6. #6
    BA_Baracus Użyszkodnik
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    zagórze S-c
    Postów
    109
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    sórówka z czerwonej kapusty
    to jedna z moich ulubionych

    siekasz kapustę i dodajesz posiekanej cebuli jakieś zioło i kilka kropel soku z cytrynymożesz to wymieszać w śladowej ilosci oleju do sałatek
    jeśli wolisz to możesz ze śmietaną...... wedle uznania
    faktycznie- dobre forum

  7. #7
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    wkoncu ja kupilem,ale zapomnialem o radzie malgorzat o gotowaniu,no i zrobilem tak jak BA_Baracus napisal,strasznie to twarde jest ,ale zjadlam tego w cholere,mam jeszcze pol na jutro,ale tym razem zagoruje troche .

    kapusta czerwona jest piekna po przekrojeniu,moznaby taki materiaL ZAPROJEKTOWAC NA SUKIENKE .
    W OGOLE TO ZNALAZLEM w domu ksiazke z przepisamy wylacznie z kapusty i bede z wloskiej kotlety robil,albo zapiekal polowki z cwiartek.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  8. #8
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    czerwona kapust
    ....raczej czerwony kapust

  9. #9
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał araj
    raczej czerwony kapust
    ,ja swoj wlasny temat odczytalem ze 2 razy "czerona kaput".

    [ Dodano: 2005-10-18, 17:46 ]
    chyba jednak nie mozna jesc surowej ,brzuch mnie boli

    [ Dodano: 2005-10-18, 18:37 ]
    teraz jest lepiej ,zjadlem pol paczki ciastek kokosowych (jebac LU ,fabryke zamykaja co je produkuje,a tak naprawde "san" sie nazywala),no i wypilem 2 piwa i jest w mniare normalnie.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  10. #10
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    [quote="Małgorzata"]pokrojona kapuste wrzuc do gotującej wody (do wody dodaj troche octu ,by kolor zatrzymac ,z łyżke soli i łyzke cukru ) pogotuj aż będzie miękkka ,na sitko ,odcedz następnie dopraw do smaku solą ,cukrem i oliwą ,i tyle ,smacznego[/quote


    czerwoną kapustę robię podobnie jak Małgorzata tylko-ocet dodaję pod koniec gotowania,gotuję ją bez przypraw(dodaję je dpoiero po ugotowaniu)dodaję do niej cebulę,i starte jabłko,wysmażony boczek,sól pieprz i cukier

  11. #11
    6b idiota mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody mineczka Laureat pokojowej nagrody Avatar mineczka
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    slask
    Postów
    5,690
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie Odp : czerwona kapust

    Dzisiaj robiłam podobnie ale zamist octu -pół godziny przed końcem gotowania kapusty dodałam obrane (i pokrojone na ćwiartki)ze skórki i gniazdek nasiennych 2 jabłka ,wymieszałam, po rozgotowaniu jabłek i doprawiłam -kapusta jak dla mnie jest smaczniejsza

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. czerwona husteczka
    By Vito Andolini in forum Humor
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-09-06, 15:38
  2. Thin Red Line, The (1998)-Cienka Czerwona Linia
    By A N D E R S in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-03-06, 10:30

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów