+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: ITCHY (IRONIC)

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie ITCHY (IRONIC)

    [center:e268d9dda5]WYJĄTEK[/center:e268d9dda5]
    W zwiazku z tym,że osoba ta nie była bohaterem POKOJU PRAWDY zadne zasady tu nie dotycza, czyli kazdy moze pisac co chce,zaden opost nie zostanie usuniety, po prostu w tym temacie(jako jedynym na dofo) jet totalny brak cenzury...wolna amerykanka

    PROSZE O NASZKOCOWANIE PORTRETU PSYCHOLOGICZNEGO UŻYTKOWNIKA ITCHY

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    maciekmrc Wie o co chodzi Avatar maciekmrc
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    o mnie wiesz?
    Wiek
    34
    Postów
    661
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    kurwa mac i nać !

    [ Dodano: 13-01-2006, 17:29 ]
    jest cenzura
    zadne narkotyki swiata nie uchronia mnie przed samym soba.

  3. #3
    Sentyment ma szeroki odbyt ełe piotruś Wyborca PISu Avatar ełe piotruś
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    6km od katowic
    Wiek
    38
    Postów
    6,831
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    koleś ma za ostro ma takie jazdy po jakis lekach chyba zakompleksiona suka inernetowa.
    Che confusione, sarà perché ti amo
    è un emozione, che cresce piano piano
    stringimi forte e stammi più vicino
    se ci sto bene, sarà perché ti amo.
    Io canto al ritmo del dolce tuo respiro
    è primavera, sarà perché ti amo
    cade una stella, ma dimmi dove siamo
    che te ne frega, sarà perché ti amo.
    e vola vola si sa, sempre più in alto si va
    e vola vola con me, il mondo è matto perché
    e se l'amore non c'è
    basta una sola canzone, per far confusione
    fuori e dentro di te.

    alkohol osłabia twoje zęby!

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekmrc
    kurcze mac i nać !

    [ Dodano: 13-01-2006, 17:29 ]
    jest cenzura
    nie o ta cenzure mi chodzi...tej nie moge wywalić dla 1 tematu

  5. #5
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    nie mialam nic do niego dopoki nie zaczal wymyslac historyjek o mnie i od tej pory az mi niedobrze jak o nim pomysle

  6. #6
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    temat woda, myślę nad napisaniem książki o tym osobniku, jak napisze to będzie pierwszymi czytelnikami, może właśnie o to mu chodzi żeby doczekać się jakiejś publikacji na swój temat, ale nie wiem czy publikacja by mu się spodobała, i podejrzewam że nie przeszłaby cenzury przy obecnej władzy w państwie, zbyt wiele wulgaryzmów, zbyt wiele wypowiedzi, które mogłyby zostać podciągnięte pod herezję... obawiam się stosu

    książka będzie o osobniku z organami rozrodczymi typu męskiego, człekokształtnym, którego nie da się zakwalifikować do żadnego znanego gatunku zamieszkującego nasz glob, mam zamiar postawić kilka tez, jedna z nich dotyczy pochodzenia tego osobnika z innego świata, może równoległego do naszego, może przybył z kosmosu, trudno mi powiedzieć, myślę, że wyciągnę jakieś wnioski po skonstruowaniu konkretnych tez...

    a jeśli chodzi o cechy "osobowości" (ciężko w ogóle mówić w tym wypadku o istnieniu faktycznej osobowości, ale posłużmy się tym zwrotem, aby jakoś nazwać to co sobą reprezentuje) to posiada szereg cech mogących świadczyć (w przypadku ludzi) o silnych zaburzeniach osobowości, nieprzystosowaniu społecznym bądź wręcz chorobie psychicznej ze zmianami w ośrodkowym układzie nerwowym, co wymagałoby w momencie potwierdzenia ostatniej możliwości wprowadzenia drastycznego leczenia farmakologicznego...

    żyje w swoim świecie, totalnie odizolowanym od rzeczywistości, stwarza w swoim chorym "umyśle" obrazy ludzi wg swojej wyobraźni, podejmuje próby dowartościowania się poprzez ubliżanie osobom, w których widzi jakiekolwiek zagrożenie, bądź to intelektualne bądź o charakterze wyższości w sferze fizycznej...

    aj, jak napiszę książkę, to sobie poczytacie
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  7. #7
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Shandor... wyjelas mi to z ust

    Na poczatku lubilam tego osobnika... pisal do mnie mile PW... wszystko sie zalamalo gdy przeczytalam co napisal o Sabince... a klamstwa jak niczego na swiecie nie znosze!!

  8. #8
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    no zaraz mnie zlinczują
    ja go lubię i tyle, zaskoczył mnie negatywnie kilka razy [chodzi tu o stosunek do niektórych kobitek] ale mi osobiście nic złego nie zrobił
    raczej nie traktuje życia serio
    ..or do I really love your brain?

  9. #9
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    ma chorobę psychiczną

  10. #10
    postrzelonym jam w głowke pepek - samo dobro pepek - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    wroclaf :P
    Postów
    1,831
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    wedlug mnie on ma jakies rozdwojenie jazni ... nieraz normalny a nieraz fixuje na maxa :| Troche go wyobraznia ponosi ... i jest chory

  11. #11
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Sfrustrowany nieakceptowany w swoim srodowisku zalosny osobnik. Na bank jest na utrzymaniu matki i nie pracujacy nigdzie gdyz nie umie mowic dobrze po angielsku (co drugie slowo daje polskie ). Jego matka sprzata mieszkania lub wykonuja inna i podla i czasochlonna prace wiec nie miala czasu zajmowac sie synem molestowanym przez czarnoskorego listonosza. Generalnie rzecz biorac taki typowy polaczek z niego uzalezniony od internetu i tam leczacy swoje kompleksy, nigdy nie mial dziewczyny, dlatego "zarywa" je przez net

    Poza tym wyglada jak pedal i do tego wlazidup z niego ponizany na kazdym kroku
    Jezus was kocha

  12. #12
    303 Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody Miekki Laureat pokojowej nagrody
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    przybywałybyście?
    Wiek
    38
    Postów
    3,107
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    kawał chuuja, reszta kuurwy
    Nie patrz tu kurwo

  13. #13
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Tata go gwalcil a mama pracuje na szosie
    Jezus was kocha

  14. #14
    Sentyment molestuje dzieci stuff Wie o co chodzi stuff Wie o co chodzi Avatar stuff
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    2,202
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    cwel na maxa lubi sie wypinac czrnym w husa.Ma zachwiana psychiki.

  15. #15
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    W dzieciństwie potraktowany półobrotem Chucka

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. itchy?
    By pepek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-01-06, 20:04
  2. Itchy!!!!!!!!!!!!
    By sabinka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 07-01-06, 14:39

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów