+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: ITCHY (IRONIC)

  1. #16
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    czy jara to it chy?
    ..or do I really love your brain?

  2. #17
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    opluć, podeptać, zapomnieć

  3. #18
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał juSta
    czy jara to it chy?
    Taki twoj kumpel a nie moze ci na to sam odpowiedziec?
    Jezus was kocha

  4. #19
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Powiem tyle --->

  5. #20
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Enemigo
    Taki twoj kumpel a nie moze ci na to sam odpowiedziec?
    ..or do I really love your brain?

  6. #21
    6b idiota sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem sztetke Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    zziemi
    Postów
    3,725
    Siła Reputacji
    24

    Domyślnie

    chlopak jest rozgarniety jak kupa lisci,w sumie i moze jest zwykilym moskiem z wasami-nieszkodliwym ,a czasen nawet uprzejmym,ale zabrnal w uliczke z ktorej nie moze wyjsc,i chuj niech siedzi i przyjmuje kopy w tlusta dupe.
    MIESZKAM W POKOJU Z PALMĄ

  7. #22
    B-A-T-O-N
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tasak
    itchuj jest najpopularniejszy na necie. W portki trzesa Admini jak kolo pojawia sie na forum
    tak itchy to na najpopularniejszy człowiek na necie, bo nie ma normalnego życia

  8. #23
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    nie ma dla siebie krzty szacunku, znów przyszedł błagać o przebaczenie - ja wiem że każdy kto *MOŻE* być na DOFO jest dla niego *BOGIEM* , ale to jest komiczno-tragiczne... Coś mi się o uszy obija że ponownie przyjmie rolę forumowej ściereczki, szmaty poprostu

  9. #24
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIADZIA
    nie ma dla siebie krzty szacunku, znów przyszedł błagać o przebaczenie - ja wiem że każdy kto *MOŻE* być na DOFO jest dla niego *BOGIEM* , ale to jest komiczno-tragiczne... Coś mi się o uszy obija że ponownie przyjmie rolę forumowej ściereczki, szmaty poprostu
    Tu sie zgodze dodam jeszcze ze kawal bez honorowej panienki do towarzystwa z niego

    Tak psioczyl na Dofo na forum 6B a tutaj przychodzi jak zbity kundel i blaga o łaske
    Jezus was kocha

  10. #25
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie

    może mam jakieś aluzje czy cos... ale twierdze ze w wygladu przypomina pedała, po zapoznaniu sie z nim bylem tego na 100 % pewny, dla zainteresowanych mam sporo archiwum z rozmowami prowadzonymi z nim na gg, wynika z nich mniej więcej że sabinka ma penisa, kluby zmieniają swoją nazwę co rok a najlepiej wyrwać panienki na gronie strasznie zakompleksiony, ma manie wielkosci - mysli ze jest szanowany, odnosi sie do niego z szacunkiem a tymczasem nie powinien go nawet pies osikać. zgadzam sie z shandor ze mozna o nim napisac ksiazke ale szkoda klawiaury bo klawisze juz trzeszcza... mam nadzieje ze kiedys da spokoj ludziom i zajmie sie soba...

  11. #26
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Bedzie ktos go ruchal?


    BTW co ma w avatorze?
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  12. #27
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    a ja mam dziwne wrażenie że ktoś się pod niego podszywa :P
    ..or do I really love your brain?

  13. #28
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał juSta
    a ja mam dziwne wrażenie że ktoś się pod niego podszywa :P
    Na pewno, pewnie od poczatku kiedy bluzgal na innych sie ktos pod niego podszywal
    Jezus was kocha

  14. #29
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Tak kiedys iczi byl spokojny jak baranek, wszystkich lubił i im pomagał ale zginał w wypadku a jego konto przejał jakiś ordynus :P

  15. #30
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    osobnik bez chonoru,najlepiej czuje sie jako anonimowy(obecnie), w internecie szuka tego, czego nie dane mu mieć w zyciu, niestety nie może znaleźć więc sie mści jak dziecko,w jego małym mózgu uriło sie przekonanie, ze im wiecej napisze obraźliwych bzdur na kogoś, im bardziej posunie sie jak ostatnia kanalia ,pisząc ochydne teksty pod adresem zon,mam, tym bardziej ta osoba jest zdesperowana i załamana, nie wie,nie zdaje sobie sprawy,ze jest dla praktycznie wszystkich wielką kupa gówna, która smierdzi strasznie i od której kazdy chce byc jak najdalej, osiaga niezidentyfikowane podniecenie z tego,że pisze jako ktoś inny...twierdze,że jest to tak: napisze coś jako np. araj---nastepnie czyta i sie smieje, cieszy, skacze,tanczy i czeka,czeka,czeka...a tu lipa, zadnej odpowiedzi--wiec popada w nagłą złość, trzepie o stół klawiatura,pluje w monitor.....pisze jak jakiś nienormalny idiota,ze dofo jest gejowe i w dupie je ma, a jak szpieg jest tu codziennie, bo głupek nawet nie potrafi posklejać do kupy swoich wypocin, w których codziennie zdaje relacje z nowości na dofo--a teraz historia remigiusza-itchy:
    na nkt zaprosiłe go Małgorzata, z którą czasem grał w cos tam na "kurniku", dał sie poznac jako normalny gostek, araj i 6b po jakims czasie doszli do wniosku,ze dadza mu supermoderatora na nkt, od tego czasu w jego zyciu nastapiła zmiana, stał sie kims waznym(bynajmniej tak myslał),zaczał cos tam urabiac(juz nie pamietam co) i trafił do puchy na nkt i został pozbawiony władzy...i tu zaczęła sie jego tragedia, od tej pory wszystkie karty postawił na jedno-siedzieć w domu,przy monitorze i wszystkim ubliżać, sciagnał jakiś hide ip i teraz jego najwiekszym hobby,celem jedynym w sobie jest podniecanie sie(nie wykluczam seksualnego) ublizając wszystkim.....a gdy stwierdził,że jest wszedzie w sieci opluwany(wszystkie fora), zrozumiał,że tak musi być i chyba jest w chorym przekonaniu,ze to jest norma.Tata i mama(dwóch panów w srednim wieku) nie maja na niego wpływu, poniewaz pokój ma zamkniety,otwiera tylko raz w tygodniu,zeby zrobić zakupy na tydzień, zaopatrzyc sie w zapas wody i wypróżnić odchody z wiadra.
    reasumując-

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. itchy?
    By pepek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-01-06, 20:04
  2. Itchy!!!!!!!!!!!!
    By sabinka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 07-01-06, 14:39

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów