+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 51

Temat: SENTYMENT

  1. #16
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    za często gada o religii

  2. #17
    come il vento k0573k - samo dobro k0573k - samo dobro Avatar k0573k
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Miasto Włókniarzy
    Wiek
    35
    Postów
    3,988
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie

    wydaje sie spoko jak narazie raczej z nim nie gadm wiec tyle moge powiedziec


    ŚMIERĆ CZERWONEJ DEMOKRACJI!
    NIECH JAK NAJPRĘDZEJ KONA!

  3. #18
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    pieprzy glupoty i czasami sam sobie podklada noge (jak historia z filmem o zydach masakrujacych arabow). niezbyt darze sympatia ludzi ktorzy przedkladaja religie ponad wszystko inne, ale nie moge powiedziec zebym go w pewnym sensie nie lubil. ostatnio chyba sie troche nawrocil, przejrzal na oczy, wiec nie winie go za bledy przeszlosci. beda z niego ludzie..chyba

    [dodane pare tygodni pozniej]
    Ok.. przyznaje sie bez bicia.. dalem dupy... ostatnie dwie linijki - mylilem sie
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

  4. #19
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    jak był dziwny, tak pozostał... nie potrafię go jeszcze rozgryźć. Ale kiedyś mi się uda. Niektóre jego wypowiedzi przyprawiają mnie o ciarki, inne bawią, jeszcze inne skłaniają do przemyśleń. Jak jedna osoba może mieć tak różne poglądy na pewne sprawy? I wydaje mi się, że mnie podrywa tylko dlaczego skoro moja osoba jest sprzeczna z jego wyobrażeniem ideału kobiety? myśli, że mógłby mnie zmienić na swoją modłę - myli się, mam swoje zasady których nigdy nie zmienię. Kocham wolność duszy i za nic jej nie oddam... Ale i tak go lubię (czasami nie)
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  5. #20
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simmek
    jak dla mnie typowy polski katolik...
    Dokladnie, za duzo przeklaman w jego postach
    Jezus was kocha

  6. #21
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Sentyment na sile probuje sie wkrecic, znalesc jakis kolegów, kolezanki, ja pierdze chyba najbardziej żałosny typek jakiego widzialem na necie...no ale jak mial 3 x dziennie anal w seminarium to co sie dziwic. W realu grzeczny i ułozony, uległy, słuzy innym, w wirtualu stara sie na sile robic z siebie tego bardziej zlego ale efekt jest taki ze robi z siebie tylko idiote. Z postury chudzina i leszcz. Na liscia. Jednym slowem dewiant, mozliwe ze ukrywajacy sie homoseksualista, ciezkie przezycia w sferze seksualnej.

  7. #22
    Sentyment obciaga psom DZIADZIA Wyborca PISu Avatar DZIADZIA
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    7,406
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał STERN
    Sentyment na sile probuje sie wkrecic, znalesc jakis kolegów, kolezanki, ja pierdze chyba najbardziej żałosny typek jakiego widzialem na necie...no ale jak mial 3 x dziennie anal w seminarium to co sie dziwic. W realu grzeczny i ułozony, uległy, słuzy innym, w wirtualu stara sie na sile robic z siebie tego bardziej zlego ale efekt jest taki ze robi z siebie tylko idiote. Z postury chudzina i leszcz. Na liscia. Co za pedał, pedofil, dewiant i pitol wie kto jeszcze
    Szkoda ze sam siebie nie widzisz...


    senstyment jest zbyt klerykalny

  8. #23
    Polska Polska! Wie o co chodzi Avatar Polska Polska!
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    :dąkS
    Postów
    373
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał STERN
    Sentyment na sile probuje sie wkrecic, znalesc jakis kolegów, kolezanki, ja pierdze chyba najbardziej żałosny typek jakiego widzialem na necie...no ale jak mial 3 x dziennie anal w seminarium to co sie dziwic. W realu grzeczny i ułozony, uległy, słuzy innym, w wirtualu stara sie na sile robic z siebie tego bardziej zlego ale efekt jest taki ze robi z siebie tylko idiote. Z postury chudzina i leszcz. Na liscia. Co za pedał, pedofil, dewiant i pitol wie kto jeszcze


    Osobiście do typa nic niemam. Ja nigdy nie mam do nikogo pretensji, nawet do mackamrc na nkt nie mialem. Na forum mozna sie kurwiac i miec inne poglady, ale ja nigdy do nikogo nienawisci nie trzymam.
    Pozatym krotko ziomka znam
    W świecie w którym nie ma żdanych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
    czy dokonany wybór był słuszny!


  9. #24
    czy tak może być siostrzyczko? Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Indianka High Level Avatar Indianka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    POMORZE
    Postów
    2,142
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Nawet nie patrzyłam na inne opinię(zaraz przeczytam )
    Czasami mnie irytuje,czasami śmieszy a bardzo często zastanawia co tak właściwie w nim SIEDZI?Podziwiam Go za jego pracę i poświęcenie.Myślę że trzeba mieć silną osobowość, by robić to co On.

  10. #25
    switas Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Leicester
    Wiek
    50
    Postów
    1,707
    Siła Reputacji
    20

    Domyślnie

    hmmmm, jego nick jest intrygujacy, ale jego wypowiedzi sa w wiekszosci sprzeczne z moimi, wiec nie wdaje sie czesto w dyskusje. Ale to chyba dobrze, jest o czym poczytac i ... no coz, w kazdym razie innych zmusza do wypowiedzenia sie na temat. Leje wode tak naprawde, bo generalnie nie zwracam za duzo na niego uwagi, brak czasu i sa ciekawsze rzeczy...
    A modest girl never pursues a man;
    nor does a mouse - trap pursue a mouse

    HAVE A NICE DIE ...

  11. #26
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Załosny schizofrenik o skłonnosciach dewiacyjnych, nieznosci wszystkiego co kobiece i piekne, mozliwe ze kocha inaczej albo dawno nie kochał w zaden sposób
    Troche sie gubi w sciemach, kiedys byl ponoć bezdomny, ale teraz ma duzo salaty na funduszach inwestycyjnych, mowi ze jest w zwiazku juz 5 lat, co tez jest oczywiscie sciemą. Brał nawet kokaine...podobno. Uwaza sie za super inteligenta, tylko dlaczego ledwo ukonczyl zawodówke.

    Podsumowujac - wymagana szybka hospitalizacja w najblizszym wariatkowie, oraz kastracja i prewencyjne zdjecie odcisków palców. Najlepszym rozwiazaniem jednak bylaby zwykla utylizacja i przerobienie na mydło

  12. #27
    Polska Polska! Wie o co chodzi Avatar Polska Polska!
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    :dąkS
    Postów
    373
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał STERN
    Załosny schizofrenik o skłonnosciach dewiacyjnych, nieznosci wszystkiego co kobiece i piekne, mozliwe ze kocha inaczej albo dawno nie kochał w zaden sposób
    Troche sie gubi w sciemach, kiedys byl ponoć bezdomny, ale teraz ma duzo salaty na funduszach inwestycyjnych, mowi ze jest w zwiazku juz 5 lat, co tez jest oczywiscie sciemą. Brał nawet kokaine...podobno. Uwaza sie za super inteligenta, tylko dlaczego ledwo ukonczyl zawodówke.

    Podsumowujac - wymagana szybka hospitalizacja w najblizszym wariatkowie, oraz kastracja i prewencyjne zdjecie odcisków palców. Najlepszym rozwiazaniem jednak bylaby zwykla utylizacja i przerobienie na mydło
    Ja bym sie upieral przy lewatywce
    W świecie w którym nie ma żdanych wartości, nigdy nie możesz być pewny/a
    czy dokonany wybór był słuszny!


  13. #28
    jem groby i okradam trupy tibor69 Wie o co chodzi tibor69 Wie o co chodzi Avatar tibor69
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łajtstock Szity
    Wiek
    40
    Postów
    2,022
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    Lewatywa jest dobra na wszystko.
    SELKAR.PL - Centrum Taniej Książki

  14. #29
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Generalnie to klamliwa kvrwa, ale dlaczego? Juz pisze

    Koles sam babral sie w swoich sciemach, pisze ze jest gangsterem i ma 45 cm biceps (a na zdjeciu wyglada jak niedozywiony bezdomny).

    Gada ze ma mase kasy a mieszka w jakims przytulku dla bezdomnych i nawet komputera nie ma bo korzysta z kafejki.

    Pierdoli ze byl gitem, ale wyjechal z kraju jak mial 18 lat

    Kolejna sciema: ma ponoc kobiete od 5 lat ale ciagle pisze o jakis innych babach z ktorymi sie niby spotyka, a to przeciez sprzeczne z jego wiara

    Mial dojechac sterna za 300 euro ale oczywiscie wymiekl.

    Jest niby takim fighterem a ma nieskalana morde (i do tego brzydka).

    Jest ponoc taki dziany a ma gorsze zeby od kaczynskiego .

    Mam piwnice w ktorej sa lepsze warunki niz w jego przytluku gdzie na 20 m2 mieszka 9 czy tam 10 osob

    Jest ponoc recydywista, a straszy policja i sadami

    Do tego slini sie do kazdej dziewczyny na forum, jakby w tym swoimi ala seminarium nie mial zadnego seksu poza przyjmowaniem biernej postawy

    Sentyment klecho wannabe, ogarnij sie zrob wieczorowe liceum a nie pierdolisz ze jestes kozakiem, jak tak naprawde jestes mega leszczem ktory tapla sie w swoich wlasnych sciemach.


    PS: dziwo pamietasz to "[:-]" czy mam powiedziec reszcie o co chodzi?
    Jezus was kocha

  15. #30
    Taki jaki byl taki jest Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem Papla Świecący przykładem
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    tu
    Wiek
    53
    Postów
    4,378
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    maly czlowieczek [:-], oj bardzo malenki czlowieczek z bardzo malym rozumkiem, oj badzo bardzo malym rozumkiem
    Nadszedl czas zeby zaczac sie wstydzic

    A niby w imię czego?Co to za metoda?Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje tego że ktoś jest źle wychowany?

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Sentyment
    By 6 biegowy in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 17-06-14, 23:41
  2. Sentyment
    By Rudolf H. in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-06-14, 00:12
  3. sentyment
    By Goerres in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-05-08, 12:03
  4. sentyment
    By arcz in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 14-10-07, 17:33
  5. Sentyment...
    By Simmek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-05-07, 22:12

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów