+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: SIMMEK

  1. #1
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie SIMMEK

    CHARAKTERYSTYKA POSTACI

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    s k u r w y s y n
    k u t a s
    n i h i l i s t a
    e g o i s t a
    a n i o l e k
    a r t y s t a
    czasem zboczeniec

    a tak przede wszystkim jeden wielki luzak


    nic wiecej
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  3. #3
    STERN
    Guest

    Domyślnie

    Troche dziwny typ, na poczatku byl mily i z nikim sie nie kłócił, pozniej zrobil sie zlosliwy i prowokujacy. Zapewne dopomógł mu w tym 6b, obrazajac go i atakujac. Trudno mi o nim cokolwiek powiedziec bo zbyt czesto chowa sie za scianą prowokacji, docinek itp. Czasem jest normalny, mozna z nim pogadac i pozartowac, dopoki znow nie zmieni sie w te nieokrelslone malowidło.

    JAKIS ROZMYTY JEST I NIJAKI, A MOZE SIE CHOWA

  4. #4
    Love you E. :* sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody sabinka Laureat pokojowej nagrody Avatar sabinka
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    .
    Wiek
    37
    Postów
    8,857
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    hmm...nie znacie sie, fajny jest tak naprawde i zaden egoista (moze troche )

  5. #5
    Hija de la luna Karla - samo dobro Karla - samo dobro Karla - samo dobro
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    się biorą dzieci?
    Wiek
    38
    Postów
    4,581
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    Egoista??!! A kto pomaga wszystkim nowicjuszom w dziale komputerowym??!! Ma swieta cierpliwosc... nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie negatywnie do nas nastawiony... ja nie jestem wyjatkiem...

  6. #6
    Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Shandor Laureat pokojowej nagrody Avatar Shandor
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    aj dont noł :/
    Postów
    4,631
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    simmek to po prostu Dobry Człowiek, czasami napada mnie nieodparta chęć napicia się z nim wódki,jesli potrafi pomóc - zawsze pomoże, i to nie prawda, że jest jakimś brudasem czy ćpunem...
    Якщо можеш, завітай до мене ти,
    Якщо хочеш, спий моєї води,
    Якщо Віриш, розкажи мені,
    Про що ти мрієш, коли живеш на самоті...

  7. #7
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    brudas,cpun....to tylko teorie ,mające na celu obraze faceta, jest normalny, ma swoje poglady z którymi nie zawsze sie zgadzam, wróg przemocy, wg mnie taki typ pacyfisty,który ma wszystko w dupie, raczej spokojny i skory do pomocy, dla mnie postać pozytywna, przyrównałbym go do kota, chodzi swoimi sciezkami, nie zwraca uwagi na inne stworzenia, ale jak widzi głopdną myszke, to jej nie zje, a nakarmi

  8. #8
    Do I really even love you... juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody juSta Laureat pokojowej nagrody Avatar juSta
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    inąd
    Wiek
    39
    Postów
    5,117
    Siła Reputacji
    27

    Domyślnie

    "poważny niepoważny"
    wydawałoby się, że życie traktuje z przymrużeniem oka
    ..or do I really love your brain?

  9. #9
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie

    Prowadzi sielski zywot w malej miescinie, podoba mi sie jego podejscie do niektorych spraw
    Jezus was kocha

  10. #10
    Sentyment molestuje dzieci Simmek Wie o co chodzi Simmek Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    ...
    Postów
    5,923
    Siła Reputacji
    25

    Domyślnie

    chyba przestane slodzic kawe...
    - Prosze Pani, czy Pani by chciala zagrac w filmie?
    - Tak, chciala bym...
    - A... to swietnie sie sklada, a... co Pani by chciala zagrac?
    - Chcialam zagrac... tak jak ta... no w tym filmie... wie Pan w ktorym... Ona grala z takim przystojnym, dobrze zbudowanym, szatynem, o ile sie nie myle, wie Pan z ktorym. Ona grala cos bardzo pieknego, ja bym tez tak chciala zagrac cos pieknego...
    - No brawo, brawo, Pani by chciala zagrac cos pieknego. Ludzie pragna piekna. Nasz film powinien byc piekny.


  11. #11
    Sentyment molestuje dzieci stuff Wie o co chodzi stuff Wie o co chodzi Avatar stuff
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    2,202
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    simmek jest wporzo ma u mnie plusa za to ze ma: "wyj.ebane na wszystko"
    spec od kompow.

  12. #12
    jem groby i okradam trupy tibor69 Wie o co chodzi tibor69 Wie o co chodzi Avatar tibor69
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Łajtstock Szity
    Wiek
    40
    Postów
    2,022
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    Jak dla mnie normalny człek. Lubię takich ludzim. Niczym mnie nie zaszokował ani nie zdziwił (nie wiem czy to dobrze, czy źle)
    SELKAR.PL - Centrum Taniej Książki

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    nieczytając wypowiedzi innych...

    czlowiek wysoko rozwinięty intelektualnie i manualnie,z obszerna wiedza elektroniczna kierujacą sie ku komputerologii
    dający poczucie smaku prowokacji oraz cietej riposty (czego niektorzy wogole nie widzą)
    typ stoickiego spokoju,wręcz z olewającym stosunkiem podchodzacym co do wlasnej osoby w świecie wirtualnego swiata.

    reasumując: człowiek na ktorym mozna polegac a i pośmiac sie z cietych słów wypowiadanych wzgladam innych (błazny i szuje wiedzą o kim mówie).

  14. #14
    wtf A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro A N D E R S - samo dobro
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    z Nienacka
    Postów
    1,962
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie

    chyba go jacys skini potłukli mocno kiedys i teraz mysli ze kazdy skin to kibic

  15. #15
    Capo di tutti Capi Vito Andolini Kawał skurwysyna Vito Andolini Kawał skurwysyna Avatar Vito Andolini
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Cosa Nostra
    Postów
    4,118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    chyba nie ma wartosci i szacunku dla siebie . obarcza sie cechami w wiekszosci negatywnymi , byc moze szuka wspolczucia .
    Za duzo spraw przyjmuje jako oczywiste , taki bezemocjonalny simek
    w postach zero zachwytu , zdziwienia , czy radosci zamiast tego sama bezemocjonalna mamalyga , taka pustka monotonna , wciaz tylko pisze jaki to on skurwiel czy ile nie wypil ....
    ale i tak go lubie mimo jego slabostek
    .........................../' /)
    ........./´ /)........./¯ //
    ......,/¯// ........./...//
    ...../...//. ......./¯ //
    ..../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    .../'.../... ./... /.../ //
    .('(...´(... ....... ,../'. .')
    ..\.......... ..... ..\/..../
    ..''...\.... ..... . _.•´
    ....\....... ..... ..(
    .....\..... ..... ...\

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. 6b i simmek
    By whatever in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 01-05-07, 03:18
  2. Brudas simmek
    By stern in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-03-07, 16:49
  3. Simmek
    By araj in forum POKÓJ PRAWDY
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-12-05, 18:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów